Sanırım boşanıyoruz

anksiyetelibayan

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2024
32
-51
30
Selam kızlar başlıkta okuduğunuz gibi boşanıyorum ama hala çok kararsızım. Özetle ben 30 eşim 32 yaşında 7 yıllık evliyiz 6 yaşında oglum var. Bu sene okula gidecek. Ben evlendiğimde 23 yaşındaydım evlilik kararı ani ve bir evlilik sitesinde oldu evet çünkü ilgisiz bir babam terk edip gitmiş annem ve yaşlı dedem ve babaannem vardı.Hergün kavga hergün baskı çok yılmıştım. Eşim dinine baglı biri ve benden de aynı şeyleri bekliyordu bende zaten tesettürlü biriydim ama örnek vermek gerekirse çarşaf giymemi ilerde istiyordu. Bende açıkcası herşeyine evet dedim ailemden kurtulmak için ama eşime sevgimde vardı begenmedim diyemem. Eşimin tarafı kürt farklı adetleri vardı eşimin anneside boşanmış tekrar evlenmişti. Eşimin ailesini ne ben sevebildim ne benim ailem onları nede beni onlar sevmedi. Onlar daha esprili konuşkan ben daha içe dönük biriyim. Neyse evliligimiz boyunca ailesinden dolayı kavga ediyorduk. Ben gitmek istemiyordum eşim zorluyordu maalesef ordan bir soguma başladı karşılıklı hatalarda oldu. Babamın evine gittim bir süre o süre içinde sosyal medya kullandım oda kullandı evli gibi davranmadık. O beni arayıp istersen tekrar eve dön deneyelim dedi tamam dedim. Çocuk için bunu yapmak istedim ve birkaç gün önce döndüm ama hiçbir şey hissetmiyorum ve kendimi mutsuz hissediyorum. Oda herşeyi bana bırakıyor sen sürdürmek istersen sürdür diyor. Çok kararsızım kızlar cinsellik olarakta hiçbir zevk almıyorum maalesef. Bu karar benim için çok zor babam şimdiden başladı sıkmaya ve mesleğim yok çocugu ona bırakıyorum boşanma olursa çünkü imkanım yok babam çocuğumu ne kadar idare eder onu bile bilmiyorum. Fikriniz nedir kızlar..

Cocuğunu babaya bırakmak....
Sen baba evinde de mutlu olmayacaksın ki niye cocuğu bırakıp boşanmak istiyorsun en azından cocuğuna tutunursun. Birseyleri duzeltmeye calısırsın evlilikte. Ortada aldatma dayak vs gibi seyler yok anladığım kadarıyla. Modunu yukseltecek şeyler yap. Kitap oku müzikdinle bir hobi edin. eşin cocuğun ve kendin için pozitif bir aileortamı olusturmak için çaba göster.

Çalış, ver okula çocuğu, al çocuğun masraflarını mahkeme yolu ile babadan. Kendi evini düzenini kur.
Çalışmıyorum
Çocuğum var
Eşimle mutlu değilim
Cinsellik mutsuz
Babamlarla mutsuzum
Heralde küsünce aldatıyorsunuz da birbirinizi? (Sanal veya reel fark etmez aldatma aldatmadır)

E ne demeye evlisiniz anlamadım. Siz ne öylesine ne böylesine geliyorsunuz. Nasıl bir akıl istiyorsunuz ki

Yeni biriyle tanışmış sosyal medyada.

Yeni koca bulacak.
Çocuk ayak bağı.
Bu tip kadinlar için çocuğu bırakmak zor değil.

Yeni biriyle tanışmış sosyal medyada.
Yapıcak bişey yok. Aklını başına toplayacak. Oldu olacak cocuğu babaya bırakıp sosyal medyadan tanıstığı adama gitsin. Bir yaşıma daha girdim valla...
İnsan sadece cocuğu için duzeltmeye calısır birseyleri ilk fırsatta kosa kosa baska adamlara sarıyor..

Yani ne denir ki kocanızdan neden soğuduğunuz belli oldu. Daha çok kılıf arıyor gibisiniz. Tabi hayat sizin istediğiniz gibi yaşayın. Ama çocuğunuza travmalar yaratmayın.
Çocuğu düşünen mi var Allah aşkına fik fik sosyal medyada evli iken geniş geniş karşılıklı birbirlerini aldatırken her şey normal, tüm girişimcilik cesaret her şey tavan. Boşanmaya çalışmaya gelince tık yok işine geldiğine göre şekil alan bir mevzu var ortada
Bakamayacak çocuğun psikolojisini ahlakını bozacaksanız verin devlete mis gibi çiçek gibi bakar bir meslek sahibi de yaparlar. Sizin elinizde telef olacak muhtemelen konu sahibi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…