sanal aşk,sevgi evliliği bitiriyormuş

Her daim bakımlı olamazsınız. Burda yanlışsınız. Kendinizi suçlamayın.

Her daim bakımlı olamazsınız. Burda yanlışsınız. Kendinizi suçlamayın.

öyle ama şuan piskolojim çok bozuk saçımı boyattım 2gün önce akşam ev dar gelior bana sürekli duşa girip kokulu bişiler sürüyorum piskolojim bozuldu sürekli cinselliğe vurur oldum kendimi bugun konuştuk piskologa gidicez yarın olmayacak yoksa sabah konustum sana eski arzum sevgim kalmadı dedim sana boşum bomboş dedim kendiside dediki ben bozdum ben düzelteceğim kalbini ...böyle düşünme yaşayamam ben nolur dedi düzelmen için herşeyi yaparım yeterki düzelelim dedi. bize nazar değdi diyor sürekli çekemediler etrafımız hep bizi kıskananlarla dolu dedi .hatırla sana evlenme teklifi ettiğimde videosunu izleyen arkadaşların sevgililerinden ayrıldı bi kaç arkadaşın ağladı bize göz değdirdiler şimdi herşeyi kapattı faceleri filan ordaki resimler videolar bize zarar verecek kapat dedi. huzurumuzu onlar kaçırıyor dedi.ama bilmiyorum nasıl düzelecğim şuan tek korkum çocuk olursa naparım 4aydır çocuk istiyordu ve şuan ay sonunu bekliyorum birşey yoktur die kadere bak hergün çocugum olsun die dua ederken şimdide olmasın die dua ediorum ne acı

Zamanla taşlar yerine oturacak. Şu an çok öfke duyduğunuz için ne yaptığınızı bilmiyorsunuz.
Umarım ki hamile değilsinizdir. Aksi takdirde bu psikolojide hamile kalmanız başka sorunlara da yol açacaktır. Eşinize diyecek laf bulamıyorum. Bu haltı yediği yetmiyormus gibi bir de ilerde aldatirsam gibi iğrenç düşünce yapısı var. Üstelik kadın hamile yahu.

Neyse fazla bir şey söylemek istemiyorum.
Çok zor biliyorum. Büyüsü bozuldu artık. Üzerinizden ilk şoku atlattiginiz zaman daha sağlıklı düşüneceksiniz inş.

'Ay perde bile açtırmıyo ama beni çok seviyo' laflarını geçin artık lütfen. Böyle yapan adamlar özgüvensiz, karakteri olmayan adamlar, ki size perde bile açtırmayıp kendisinin haltlar yemesinden belli. Böyle mükemmel ilişki olmaz.

Böyle bir durumu benim içim almazdı, affedemezdim ama eğer siz affetmek istiyorsanız bu konuyu geçmişte bırakın. Ama yok yapamam diyorsanız boşuna kendinize eziyet etmeyin.

Ayrıca hala ayrılırsan ayılıp bayılırım, kendimi öldürürüm klişeleri var mı yaa?

Gece oturmalar hayra alamet değil. .Bir kez daha inandım.Allah yardimcin olsun..Bence de çocuk yapma..en azından bir süre. .çok dua et..inşâllah hayırlısı olsun arkadaşm. .

Bence noterde avukatta attik neresi garantiyse herhangi bir aldatma durumunda 4 ev 1 jeep 250.000 tl nakit istedigine dair sozlesme yaptır. Ve soguk davran. Buz gibi ol. Affedene kadar surundur

Eski bu konu. Bir yil olmus nerdeyse. Noldu acaba? Kocasi bu defa gercekten buraya girmesini yasaklamistir, bir daha yakalanmamak icin.

ya bişey sorcam sünmüş ne demek

Perdeyi actirmicak kadar çok seviyordu ama aldatti öyle mi. Demek ki neymiss perdeyi kapattirmak sevgi ölçütü değilmiş.

Konu hortlamis ama konu sahibi ne durumdasin ? Umarim duzelmistir bazı şeyler..

Kızlar şuan bu olaydan 2 hafta snra hamile kaldgımı öğrendim ve aile danışmanına dünya paraları döktük yoksa dünyam dönmüştü 9 ay boyunca hamileleğim güzel geçti bebeğim şuan 1 aylık ewde herşey eskisi gibi eşimin ilgisi eskisinden yoğun düşük riskim vardın 9 ay cinsellik olmadı bebeğe bişey olacak korkusuyla ama halen hep bir şüpheyle belli etmesmde yaşıyorum doktor konu açılmayacak dediği için ewde unutuldu gibi ama ben unutmadım bebek olmasa iş başka yerlere gidicekti karar vermiştim bebeği aldıramazdım asla

Kendimden sonra ciddi anlamda üzüldüğüm bir konu oldu bu

Pişmanlık belirtileri çok benzer yalnız hata farklı olsa da..

Ne yazık ki bunu asla unutmayacağiz..

Sen eşinin davranışlarını pişmanlık olarak yorumlamıssın ama ben eşinin ciddi anlamda rahatsız olduğu yönünde yorumladım. Esin korkutucu bir adam, sağlıklı tepkiler vermiyor ve senin de olayı sağlıklı şekilde degerlendırmene engel oluyor onun bu hareketleri. Perde actırmaması filan konularında bile seni nasıl ikna etmiş resmen onun sana söylediği kelimeleri ezberden konuşuyorsun. Sonra şu evlenme teklifimiz, düğünümuz süperdı herkes bizi kıskanıyor ondan böyle oldu lafları filan. Resmen senin beynini yıkıyor kendi kendine bi fikir üretip karar vermene engel oluyor.

Esin pişman filan değil, korkak, geveze, konuşa konuşa insanın beynini uyusturan bir adam. Yaptığı şey anlık bir hata değil. Fake bi adres alırken, bi kadın bulup eklerken, kadınla sohbet edip konuyu cınsellıge kadar getirirken hiç bir aşamada pişmanlık duymuyor, sen yakalayınca birden pişman oluyor. Sen yakalamasan daha ne kadar pişman olmayacaktı acaba düşündün mü hiç? Sen o kadar suphelenmıssın sormuşsun defalarca, hiç sorgulamamıs kendini bu süreçte ben ne yapıyorum diye. Senının yakalama ihtimaline rağmen devam etmiş sen yakalayınca pişman oluyor birden.

Kusura bakmayın ama ben hiç samimi bulmuyorum bu son noktada çılgın pişman numaralarını. Gerçekten pişman olacak vicdanı olan adam kendi kendine pişman olur yakalanınca değil. Adam bi zamanlar bunu yapmış sonra pişman olup kendi kendine bitirmiş olsa hiç düşünme affet derim. Ama bu durumda sen yakalamadıgın sürece bi sorun yok onun için. Bi yolunu buldu mu yine yapacağını, yakalanınca da yine cırkınlesıp intihara filan kalkısıp seni ikna edeceğini düşünüyorum.

hayırlısı ne denir... bebeğe sağlıklı mutlu ömür diliyorum ... belkide hayatınızın dönüm noktasıydı...

Eşim kendine bişey yapar diye affettimden bebek oldu diye affettime dönmüş iş. Kadınların hep bahanesi var hep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…