sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

kızlar yarın benimki buraya geliyo oturup konuşmamız lazım diyo yüz yüze :26: şimdi söyledi daha ne giycem napcam hiç bi hazırlığım yok
bu arada sinir olduğum bi husus var bizim beyimizin altında kendisine ait arabası var ama aramızda sadece 2 saat olmasına rağmen otobüsle geliyo
çok sinir oluyorum ya bu huyuna pff cimrilik yapıyo resmen
sadece doğum günümde gelmişti arabayla
araba olunca çok rahat geziyoruz ama araba olmayınca çok zorlanıyoruz
üstelik otobüsle 2:30 saat sürüyo mesafe kendisi arabayla 1.5 saatte bile gelebiliyo buraya otoban olduğu için

kızlar selamlar...
ya benimki arka arkaya mesajlar attı sensiz olmuyo özledim falan diye bende benle olması içinde bişe yapmadın ama dedim oda yapıcam bundan sonra dedi bende artık geçmiş olsun dedim oda olmasın ya yazmış bende ben çok söyledim o zamanlar beni dinlemedin şimdide ben istemiyorum dedim oda kararın değişirse ben burda olucam seni beklicem dedi ya napsam bikaç saat önce bitti mesajlaşma ben daha cevap vermedim sizce bikaç gün daha burnunu mu sürtim yoksa kendini toparlarsan dönebilirim sinyali mi verim??
karışık oldu ama kusura bakmayın valla...

Son düzenleme:

:) bugün dısardaydık herkes yemek istedi sıpamı nazar değdi ağlamaktan bir hal oldu yavrum. okudum şimdik iyi teyzesi yi onu :):)a
ben yerim onu ya insanlar bakıyoda içinden bi maşallah demeyi çok görüyo sinir oluyorum
Rabbim kem gözlerden sakınsın onuuu

yola geliyo anzerim az bişi daha sürt bence burnunu çok uzatma 1-2 gün daha aynı şekilde davran işini sağlama al yani yoksa erkek milleti azıtmaya müsait hemen eskiye dönebiliyolar

neden arabayla gelmiyo tatlım??
daha rahat oluyo evet arabayla benimki de hep arabayla gelirdi son geldğinde mecburen otobüsle gelmişti ve o zaman dediki arabasızda gezebiliyomuşuz bak..
sinir olmuştum ben istemem bundan sonra ya arabayla gel ya da hiç gelme dedim.. çünkü inada binmişti..

aminnn sağolll cnmm..

yola geliyo anzerim az bişi daha sürt bence burnunu çok uzatma 1-2 gün daha aynı şekilde davran işini sağlama al yani yoksa erkek milleti azıtmaya müsait hemen eskiye dönebiliyolar

di mi canım öyle yapim en iyisi ya sağol.. bu kıvama getirmek için bile ne kadar uğraştım
o rahat günleri burnundan gelsin fitil fitil..
zaten sivasa gidiyorum bu gece allah nasip ederse orda iyice kafamı dinlerim aklıma da gelmez çok..

kızlar ben cıkayım tanışmak pek nasip olmadı ama gene fırsat buldugumda girerimm.. görüşrüüzzz oğluşumu doyurup gazını çıkarıp yatcamm

geçen bi defa açmıştım muhabbetini her zaman maddi açıdan müsait olamayabiliyorum falan demişti aman kendisi bilir çokta meraklı değilim arabasına falan ama sonuçta benim bulunduğum şehire geliyo bi tanıdık felan görecek diye aklım çıkıyo araba o sebeplede daha iyi oluyo

evet canım toplu taşımalara binince ya da yürüyerek gidince bi yere risk daha fazla.. bende ondan kızdım zaten benimkine..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…