sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

niye kiz hayirdir :KK25::KK25:
Geçmişte yaşanan bazı şeyler geldi aklıma canım yandı çok yandı hemde :KK43:(

aserdim galiba hahahahahaah :KK60:

Aaa ben neden bısey bılmıyorumm

ccanım yaa 3 hafta da aserme erken olmuyor mu kız:KK53:

Değil değil bende hamileliklerimi meyve aşermelerımle ögrenmiştim hep :KK1::KK1: zaten sadece hamıleysem meyve yerım meyve yersem hamıleyımdır..

Değil değil bende hamileliklerimi meyve aşermelerımle ögrenmiştim hep :KK1::KK1: zaten sadece hamıleysem meyve yerım meyve yersem hamıleyımdır..
alla alal ben erken sanıyordum .3.hafta da baslıyor mu bu aserme yahu:44: pek cahılım:KK9:

canım aklına gelenler ne neden uzuldun bu kadar :KK43:

olmayan seyi nasil bileceksin :KK53::KK53:kafayi yidimm artik :111:

ne olduki anlatmak istersen dinlerim tabi :KK31:
erken dıye bılıyorum .

sen de bı sorun var kesın:KK53:

:111::111::111::111::111::111:

alla alal ben erken sanıyordum .3.hafta da baslıyor mu bu aserme yahu:44: pek cahılım:KK9:
Bazı kısılerde görulebılıyor işte normal değilimki ben =)

canım aklına gelenler ne neden uzuldun bu kadar :KK43:

Manen canım yandıkça elimden alınan mutluluklarım geliyor aklıma ve aklıma geldiği içinkötü birşey yapıyormuşum gibi hissediyorum dahada üzülüyorum:KK43:

Manen canım yandıkça elimden alınan mutluluklarım geliyor aklıma ve aklıma geldiği içinkötü birşey yapıyormuşum gibi hissediyorum dahada üzülüyorum:KK43:

tatlım senı derınden sarsan bırsey mı yasadın acaba?

canım gecmıs gecmıs de kalmıstır .hepımızın zamanın da canı yanmıstır

uzulmusuzdur pısmanlıklarımız yaralarımız acılarımız olmustur

ama bunları gecmıs de bırakıp gelecege bakmak gerekıyor .

o yuzden sen de bu kadar dusunup uzme kendını .

Son düzenleme:
Valla okadar derinden sarsmışki yıllar sonra yıne aklıma geldi malesef ben aileden şanssızlar gurubundayım sanırım bekarken öyle evli iken öyle afedersin sidik yarıştırmaya çalışanlar,arkandan laf edenler mutluluguna çelme atmak için sevdiğin insanla arana gırenler yıllar sonra bu bızım hayatımız deyıp benden alınan ne varsa kendılerı yasayanlar ve bunu yapan kışı ablalar.Şimdi diyorum ki ben neden hep ıyı nıyetımın kurbanı oldum ki :KK43:(

Valla okadar derinden sarsmışki yıllar sonra yıne aklıma geldi malesef ben aileden şanssızlar gurubundayım sanırım bekarken öyle evli iken öyle afedersin sidik yarıştırmaya çalışanlar,arkandan laf edenler mutluluguna çelme atmak için sevdiğin insanla arana gırenler yıllar sonra bu bızım hayatımız deyıp benden alınan ne varsa kendılerı yasayanlar ve bunu yapan kışı ablalar.Şimdi diyorum ki ben neden hep ıyı nıyetımın kurbanı oldum ki :KK43:(

canım benım yaa uzuldum .ablanlarla sorunlarınız mı var canım ?

neden boyle yaptılar tatlım ,sımdı gorusuyor musunuz ?

Var canım evlenmeden öncede vardı ama okadar su yuzune cıkmazdı bende evlendıkten sonra herşeye musahıl olmaya calışmaları sankı benım sıkıntılarımdan bır haz duyuyor olmaları akıl vermelerı falan vardı sonra 3 yıldır hepten aramız bozuldu görusmuyorum cnm sadece kazara bıyerde denk gelırsek aıle ve toplum ıcınde selam verırım okadar.Kendim için yapmak isteyıpte engel gördüğüm tum şeylerı kendılerı için yasıyorlar yaşasınlar kımse hayata bırdaha gelmeyecek birşey olmuyorsa zorlamaya gerekte yoktur.Ama ben ben bıryerde ya beddua aldım yadacok buyuk hata yaptım.

Var canım evlenmeden öncede vardı ama okadar su yuzune cıkmazdı bende evlendıkten sonra herşeye musahıl olmaya calışmaları sankı benım sıkıntılarımdan bır haz duyuyor olmaları akıl vermelerı falan vardı sonra 3 yıldır hepten aramız bozuldu görusmuyorum cnm sadece kazara bıyerde denk gelırsek aıle ve toplum ıcınde selam verırım okadar.Kendim için yapmak isteyıpte engel gördüğüm tum şeylerı kendılerı için yasıyorlar yaşasınlar kımse hayata bırdaha gelmeyecek birşey olmuyorsa zorlamaya gerekte yoktur.Ama ben ben bıryerde ya beddua aldım yadacok buyuk hata yaptım.

canm kac ablan var ?

ırtıbatınızı koparan en son kı olay ne ıdı canım ?

aslın da kardesler arasın da boyle senın mutsuzlugundan

haz alma olayı olmaz ama ,demek kı sen bunu hıssetmıssın canım .

sen uzme kendını tatlım ,neden beddua aldıgını dusunuyorsun kı?

Son düzenleme:

skma canini canim ya bosver:26::KK5::KK5:

canm kac ablan var ?

ırtıbatınızı koparan en son kı olay ne ıdı canım ?

aslın da kardesler arasın da boyle senın mutsuzlugundan

haz alma olayı olmaz ama ,demek kı sen bunu hıssetmıssın canım .

sen uzme kendını tatlım ,neden beddua aldıgını dusunuyorsun kı?
Hissetmezmiyim herkesi sıraya dizip elini öptüreceğim ben senin diyen bir ablam var benim.Eşinden ayrıldıktan sonra bana ve aıleye ters olan seylerı dan dan söyledım ıdare etmedım dıye aramız bozuldu ve ben aıleme dedımkı onun yapacagı bu olayı kabul edersenız ben bu kapıdan gırmem benım elimden aldıklarınızı ona altın tepsıyle sunamazsınız ben yıllar yılı mutsuz yaşamak zorundamıydım içimde koskocaman bir özlemle..:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
skma canini canim ya bosver:26::KK5::KK5:
Keşke keşke yapabilsem

X