sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

Evliliğin ilk ayı.. Esimin tel faturası geldi sakladım... Esim gece çıkınca aldım elime faturayı 5 sayfa renkli kalemlere işaretledim 2 kez aranan sarı 3 kez aranan yeşil gibi sıra ile bütün numaralara baktım ve en cok kimi aramışsa ondan başladım
Bütün gece belki 50 numara aradım hep erkek çıktı yattım uyudum

Sabah esim dün gece ne oldu biliyo musun dedi ne bileyim dedim

Cafe de masada oturan bütün arkadaşların tel i çaldı özel numara Alo dedikce kapandı ama resmen sok olduk sanki uydudan orada olanların numarasını bulmuşlar hepsini tek tek aradılar korku filmi gibi bİ tek beni aramadılar dedi

Demesi ile jeton un düşmesi bir oldu

Ya sen kendine küfür ettirmeye ne meraklisin dedi arkandan küfür ettiler dedi

Ama ben hala 5 sene geçmesine rağmen itiraf etmedim o küfürleri yiyen bendim diye

Son düzenleme:

Ohaaa olaya bakkk... :):) Ee peki ondan sonra rahatladın mı yani rahat mısın artık sen de benim gibi

uffffff aynı ben hala eşim uyudugunda alırım tl elime kim aramış kac kere aranmış kac saniye konuşmus
anlam veremedigim yabancı nodan gelen msjların nosunu alırım ararım ama itiraf ediyorum ben yakalamıştım bir msj ve
otapark fişinden bu arada ceplerinide kurcalarım

Evet rahatlamistim o zaman ama kendime gülüyom şimdi hiç isim yokmuş bütün adamları aramizin

Ya bı kadın çıksa ne olacaktı yani insan hiç bı kadını arayamaz mı akrabası olur işçisi olur

İste insan bı anlık merakı ile yapabiliyor böyle seyler

Tabi ya yaptıklarımız azcık birazcık saçma olabilir önemli olan bu yaptıklarımızı onlara hissettirmemek adamları bunaltmamak yani.. :) Ay ben çıkıyorum dedim çıkmadım daha çıkayım artk

hosbulduk ya canim skldi telefonumun uzerine icinde cips olan saklama kabi dustu galiba tam gormedimde kucagimdan kaydi kap tam telefonun yanina dustu demekki telefonada deymis nokta kadar cizik olmus ama benim canim skldi takintiliyimda azcik daha yeni bide

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…