sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

sağol canım bakalım.. ama artık yoruldum ya biterse de çok üzülmicem.. yani üzülürümde yataklara falan düşmem en azından

hayırlısı olsun tatlım..

tabi canım ne kadar üzülmücem denilsede üzülüyor insan..

ama yataklara düşecek kadar da yıpratma kendini zaten...

inş üzülmenede gerek kalmıcak

eger melekler de otel gıbı erotızm degılse kıskanmam sorun olmaz

ama abuk subuk cıplak hurı gıbılerse sorun ederım tabısı

Melekler bikinili sanırım ama tatilde herkes bikinili olur tabi. Melekler masaj filan yapmıyor yani erotizm yok sadece ne istersen getiriyorlarmış çerez istersen meyve istersen içki istersen getiriyorlarmış işte mesela

hee o zaman problem yok yaa gıdılır ama masaja fılan gelemem .o yoksa no problem de

ben sevgılıkle yazın havuz da bıle sureklı kavga eden bırıyım

ona bakma buraya bakma saga bakma sola bakma demekten havuza gıremıyorum

kı cocugun baktıgı yok ama ,psıkolojık olarak bakıyormus gıbı hıssedıyorum

acaba burada da boyle takıntılarım olur mu kı

Sadece Adam&Eve’ de bulacağınız Angel Servisi.

Onları 24 saat, her an ulaşabileceğiniz tatil asistanınız gibi düşünebilirsiniz. Tüm konuklarımız için, en az bir yabancı dil bilen, kendi alanında eğitim almış, deneyimli, insan ilişkileri ve organizasyon konularında uzman bir Angel’ımız var. Tatilinizin başlangıcından sonuna dek size her konuda yardıma hazırlar.

Misafirlerin yaşadıkları tatili unutulmaz kılmak var oluş sebepleridir.

Angellar misafirleri karşıladıkları andan itibaren; Misafirlerin tatilleri süresince A’ la Carte Restoranlara, EdenSpa Center ve animasyon aktivitelerine rezervasyonlarını yaptırır, çamaşırhane taleplerini yerine getirir, özel günlerini tespit ederek sürpriz organizasyonlar düzenler ya da doğum günü, evlilik yıl dönümü gibi özel taleplerini organize eder, misafir istek ve önerilerine çözüm üretir.

Misafirlerimiz günün her hangi bir saatinde Angel’larına telefon ile ulaşarak yaşayabilecekleri bir soruna birlikte çözüm bulabileceklerdir. Ayrıca Angel’lar misafirlerimizin varsa çocuk bakımı ile ilgili taleplerinin karşılanmasını sağlar, uçak bileti işlemlerini gerçekleştirir ve transferlerini organize ederler.

Siz İsteyin, Angel’ ınız gerçekleştirsin…

Bikinili değiller ya fotografa baktım da üzerinde beyaz tişört var

yaaa aslın da melek olayı benım hosuma gıttı bak sımdı .hem bıkını yok hem de her ıstedıgımızı yaptırıp yanı basımızdan ayrılmıyacakları ıcın

bol bol foto cektırırız

Son düzenleme:
Cennet'te unutulmayacak bir Balayı
Angelmoon
Balayı çiftleri için ücretsiz hizmetlerimiz
Ekspres Giriş İşlemi
A’la carte restaurant rezervasyonlarında öncelik
Kırmızı saten nevresim takımı ile özel dekorasyon
Adam&Eve logo’lu pasta
Özel 40 çeşit tatlı tabağı
Jakuzinin hazırlanması
Köpüklü şarap
Meyve sepeti

Heavenmoon
VIP Balayı Konsepti
Ekspres Giriş İşlemi
A’la carte restaurant rezervasyonlarında öncelik
Kırmızı saten nevresim takımı ile özel dekorasyon
Girişten sonraki gün yatakta kahvaltı servisi
Yatağın ve zeminin güllerle süslenmesi
Farklı tatlar eşliğinde çikolata fondü
Adam&Eve logo’lu pasta
Özel 40 çeşit tatlı tabağı
Jakuzinin hazırlanması
Özel Angel Karşılama
Köpüklü şarap
Meyve sepeti

hehe her yerin bembeyaz olması ve odaların full ayna olması çok hoşuma gitti benim

ben yalvarsamda gitmez benim sevdiceğim balayında sadece ikimiz olmalıymışız

Ya melekler odada başınıza zebani gibi dikilmeyecek yaa odada olmazlar ki

Ya canım etrafa bakmasına needen bu kadar takıyorsun ki vallahi ben etraftaki erkeklere bakıyorum yani nasıl giyinmiş filan diye boyu nasıl tipi nasıl filan ne biliyim ben hep bakarım gözüme çarpan bi tip olduğunda süzerim incelerim hımm ayakkabısı güzelmiş giyim tarzı güzelmiş filan diye.. bugune kadar da hiç sevgilime niye baktın sağa sola bakma demedim ya aman ne olacak sanki baksa.. Ben bile gösteririm bazen aşkım ya kıza bak ne güzel filan diye.. Ben tam evlenilecek hatunum ha

bence de sevgılın senı elden kacırmamaya baksın

ben oyle degılım yaa ,o konu da tam bı hastayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…