sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

:) evlenıcek vakıt damadında rızasını al ıstersen :) gonlu varmı yokmu bı sor
haa onun gönlü var tabi beraber aldık bu kararı da ailelere söylemedik daha yani bir tek ben babama kankama ve kuzenime söyledim gerisi bilmiyor.. :)
kızım sana pahalıdır o otel dedım ben ,ne kadar
kişi başı 336 en ucuzu Para biriktirmeye başlasammmm

Son düzenleme:

haa onun gönlü var tabi beraber aldık bu kararı da ailelere söylemedik daha yani bir tek ben babama kankama ve kuzenime söyledim gerisi bilmiyor.. :)

kişi başı 336 en ucuzu Para biriktirmeye başlasammmm

hayırlısı olsun cnm ya bana balayı sacma gelıyo ya dugunden sonra takılan paraların buyuk kısmı balayına gıdılıyo sacma hem eskıden balayımı vardı yahu :)

bence de sevgılın senı elden kacırmamaya baksın

ben oyle degılım yaa ,o konu da tam bı hastayım

Aslında ben çok kıskançtım canım ve hiç güvenmezdim sevgilime 3 yılı geçti ilişkimiz ilk 2 yıl sürekli telefonunu karıştırdım aman yok belki bi kızı erkek ismiyle kaydetmiştir dedim herkesi tek tek aradım yok mailini yok facesini her bi haltını sürekli karıştırdım karıştırdım bi yere gidiyorum dediğinde gittim bastım harbiden orda mı yalan söylüyor mu yoksa filan diye evdeyim dedğinde kardeşini aradım abin harbiden evde mi diye.. geceleri bile kontrol ettim bana hadi ben yatıyorum dediğinde kardeşini filan arardım tabi ki çaktırmadan sorar öğrenirdim filan hatta abini uyandır da bi konuşayım derdim En sonunda dedim ki benim amacım ney sevgilimin bi haltını bulsam başım göğe mi erecek dedim Ama kuzumun hiç bir yanlışını görmedim hiç bir şey yakalayamadım yani.. Artık rahatım kıskançlığım kalmadı telefonunu da bazen yeşillik olsun diye karıştırırım filan.. Artık ilişkimiz oturdu sanırım ben ona çok güveniyorum o bana çok güveniyor.. Ben ilişkimiz başladığından beri 5 kez yurtdışına çıktım aylarca kaldım düşün yani hiç bana gitme etme demedi hiç bir zaman da benden şüphe etmedi oralarda onu aldatırım diye şüphe etmedi ve ben de ona karşı en ufak bir hata bile yapmadım tabi kii.. güven önemli bir şey.. ve evlenince sevgilimi asla kısıtlamayacağım arada sırada çıksın arkadaşlarıyla gençliğini yaşasın aşktanem benimmmm

Son düzenleme:
2 dk msne girim dedim sinirlerim bozuldu yine yaaa....
öküzün biri ve kaç senelik arkadaşım bu benim üstelik nişanlı benimde sevgilim olduğunu biliyor(ayrıldığımızı söylemedim yani) bana "cam açsana" dedi "neden" dedim "bayadır görmedim seni" dedi yaa .. offff ((

engelle gitsin şekerim 2 kelime edersin adam farklı anlar uğraşmaktansa sil yani

engelle gitsin şekerim 2 kelime edersin adam farklı anlar uğraşmaktansa sil yani

"bayadır görmedim seni" diyince "hımm anladım ben çıkıyorum" dedim sildim zaten hemen canım..
şimdi bunu benim sevgilim yapsa nasıl üzülürüm yani kendimi kızın yerine koyuyorum.. dengesiz ya..

belki art niyeti yoktur cnm

bana hiç öyle gelmedi malesef ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…