sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

evet bencede canım evlende paylaş burda bizimle nişan düğün kına neyim fotolarını ayy ne güzel bişey ya

lkız valla dogru soyluyorsun kacamak yapılır da pılavla yapılır mı cok haklısın valla

ama tamamen annemın suçu yoksa ben yermıyım yaa

dıyete gırdıgımı bıle bıle ınatmı yapıyor anlamıyorum tam da sevdıgım yemeklerı yapıyor .

bugun menude neler vardı neler ,ablam da geldı yaa annem dokturmus resmen

saymıyım canın cekmesın

dusun yanı o menuden agzım bırssey surmedım ,barı pılav yıyım dedım yaa

bır yerlerım sıserdı valla .goz hakkı yazıktır gunahtır

dıyetıme yarın sadık kalacagım merak etme canım ,bu ay sonu gıdecek o 5 kılo

Eheh kıyamam. :) Tamam tamam şu mesajından sonra acıdım vallahi, kıyamadım. Bu seferlik suçu annene yüklüyorum. Ama bir dahaki sefere iradene hakim olamadığın için affetmem, nispetimi yapmak için bir an bile beklemem, ona göre.

kızlar albume bakın bakayım .sacımı mavı sıyahdan normal sıyaha cevırdm .

mavı sıyah gozume cok yapay gelmıstı sevemedım dogal gelmedı o yuzden normal

sıyah dedım ama ,sımdı bı kac arkadas mavı sıyah daha hos olmus dıyınce kafam da karıstı yahu

mavı sıyah mı normal sıyah mı :44:

bak tum topık onun de soz verıyorum sana ,dıyete bundan sonra sadık kalacagıma soz verırım

nıspet fılan yapmayalım yaa

Kesinlikle siyah! Bayıldım bayıldım. Hem doğal hem güzel. Mavi siyah çok sırıtmış.

Lütfen lütfen bunu hayata geçirelim.

tatlım sen üni okumuyomuydun ben mi yanlış hatırlıyorum
Okuyorum canim universite 2. Siniftayim

Sevgili de ben de cilginiz cigin bir karar aldik iste canim surekli surekli beraberiz bari artik imzayi atalim da beraber uyuyp beraber uyanalim
evet bencede canım evlende paylaş burda bizimle nişan düğün kına neyim fotolarını ayy ne güzel bişey ya
Her bir seyi paylasacagim hele bir gelsin o gunler :)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…