sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

Doktora falan gittin mi? Kilo alamama sebebin ne ki acaba?:44:

jolay canım sen doktora gorundun mu pekı tatlım ?

hayir henüz gitmedim. daha önce gitmistim bi kac yil oluyor ama eger saglik sorunun yoksa sorun etme demisti.
ben genetik olabilcegini düsünüyorum halamlarda gencliklerinde böyleymi simdi masallahlari var ve annemde cok zayif citi piti =)

Tencere nedir tava nedir bilmezdim ki dusun yani :)) ama turlu ve bulgur super oldu evlenebilirim artikk canim siz kesin ayrildiniz mi ya

evet canım dün gece ayrıldık ses yok daha.. sabah kaltığımda bi çok hastayım hakkını helal et dedi bende helal olsun dedim bi tek bide mynet şifremi biliyo musun dedi hayır dedim o kadar..

evet canım dün gece ayrıldık ses yok daha.. sabah kaltığımda bi çok hastayım hakkını helal et dedi bende helal olsun dedim bi tek bide mynet şifremi biliyo musun dedi hayır dedim o kadar..

hahahhaha bu erkekler cok komık oluyor yaa

nasılda duygu somurusu yapıyor ama

kız ılgılenseydın azıcık yazık

Ama 40 kilo çok az ya. Bence sen tekrar görün bir doktora. En azından 45-46 olsan...:44:

canım gentık de olabılır taı ama ,sen yıne bı gorın doktora

belkı vıtamın eksıklıgı kan degerlerın dusuktur demır eksıklıgı vardır

sen yıne gorun bı doktora

en ıyısını dusunmussunuz o zaman .bekle bekle nereye kadar

bak bız tursuluk olduk

Herkes erken diyor yok okuyorsunuz diyor ama beklemek kolay mı??? Sevgilim de ben de internetten iş yapacağız para kazanacağız benim kuzenim çok iyi paralar kazanıyor internetten araba bile alıyor kendine düşünün yani hem de jeep alıyor filan bizi de ortak edecek kendisine biz de para kazanacağız.. Bir de benim sevgilimin askerlik durumu var ama sevgilimde ileri derece miyopi var askerlikten muaf da olabilir ama muaf olmasa da olur vallahi ne güzel 6 ay ailemin yanına giderim çünkü öyle kara aldık kendi ailemin yanına gideceğim sevgilim askere gittiğinde.. 550 liraya 1+1 kiralık ev de bulduk :) Her şeyi düşünüp halletmeye çalışıyoruz işte :)​

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…