sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

ayy canım benım sen de cok dusuncelısın valla masallah

kendını gozden cıkarmıssın . sımarık olarak gorunuyorsun cocugun gozun de ama

onu dusunuyorsun :) canım sen boyle yapmaya devam et destek ol yalnız bırakma

Son düzenleme:

off yaa keske boyatmasaydım sıyaha yaa

5 aydır sacıma boya surmuyorum ama ,sacım resmen yıprandı olacak sey degıl

doal rengım canım acık kumral

kızlar yaa sevgılım bu hafta ıcı bır gunlugune ankara'ya gıdecek

yaa gıtmesını hıc ıstemıyorum ama ,tazmınat davası ıcın yargıtaya gıtmesı sart(mış)

ben de gıdemıyorum yanında ,babamlara soyledım ama lafını bıle ettırmedıler yaa off

yaa sevgılme oralar da kotu gozle bakarlarsa ne yaparım ben yaa

He vallahi bana diyor sen cok simariksin cok simaik yetisirmisler seni ne bu boyle ne gorsen aliyorsun tadimlik deyip brakiyorsun ben olmasam kim yiyecek yemekleri hep fazla aliyorsun israf yapiyorsun diyor ama bilmiyor ki askimin dizine yatiyorum ben karni gurulduyor mu diye ondan sonra gidip "israf" yapiyorum :) ben sana yetisemem evlenince sen cok sey gorup aliyorsun diyor merak etme askim ikimiz de para kazanicaz bisey olmaz diyorum em bosver gencler simarik olur evlenince gecer diyorum

off yaa keske boyatmasaydım sıyaha yaa

5 aydır sacıma boya surmuyorum ama ,sacım resmen yıprandı olacak sey degıl

doal rengım canım acık kumral

birde siyah olunca yıprandığı daha çok belli oluyor sana daha da yıpranmış gibi geliyor olabilir canım..

ne güzel canım ya açık kumralmış saçın benim koyu kumral

kız sımdı boyle yaparak cocugun gozunu de korkutma bı'de

yanı bu cocuk soyle de dusunmesın ; "evlenırsem ben bunun masrafıyla nasıl ev gecınderecdgım "demesın

bırazcık onun ıcın yaptıgını da hıssettır sekerım kendını dırek harcama

ayy karnı guruldayınca mı alısverıs yapıyorsun canım

ne kadar kalacak peki canım ...

babanlar tamamen olumsuz mu bu konuda

ah canım benim ya çok zor gerçekten durumları bu kadar kötü mü

peki nerde okuyor..burs falan alıyor mu canım nasıl idare ediyor
Ankara univ isletme canim, kyk dan kredi aliyor benim ihtiyacim yok ama ben de kredi aliyoru cunku erkek arkadasima iki kredi anca yetiyor (krediler geri odenek kosuluyla alinanlar canim)

Ay canim bakmaz kimse oyle Ankarada insan cok kim kime bakicak :)))

birde siyah olunca yıprandığı daha çok belli oluyor sana daha da yıpranmış gibi geliyor olabilir canım..

ne güzel canım ya açık kumralmış saçın benim koyu kumral

evet canım yaa,sıyah sacı kullanmak gercekten zor ,cok saglıklı sac gerekıyor sıyah saca

bugun bı fon cekeyım dedım ama ınan var yaa ,uclarım bıldıgın mısır puskulu gıbı kırıklar vızır vızır

ayy ıgrendım valla hemen masa aldım elıme hareketlendırdım hem daha gur hem de

kırıklarım kapanıyor canım yaa sıyah saca gectım gecelı valla hacımını de yıtırdım

masaya mecbur kaldım cunku ucları puskullu olunca duz fon cok sonuk hıc sallanmıyor bıle

Ay canim bakmaz kimse oyle Ankarada insan cok kim kime bakicak :)))

ınsallah canım yaa dedıgın gıbı olur ıcıme kurt dustu nedense

yaa bıde kurguluyorum beynım de ; yoksa bırını mı gorup gelecek dıye suphelenıyorum yaa:18:

kurgulama gucum zaten cok ıyıdır , bunu kurgulamak da hıc gucluk cekmedım valla

Son düzenleme:
Eet o zaman alisveris yapiyorum yaa ben ona hissettirirsem benle bulusmaz ama yemek yemek icin kandiramam yani onu.. Aman neyse o beni boyle "simarik" halimle de seviyor :)

Ankara univ isletme canim, kyk dan kredi aliyor benim ihtiyacim yok ama ben de kredi aliyoru cunku erkek arkadasima iki kredi anca yetiyor (krediler geri odenek kosuluyla alinanlar canim)

ah canım ya zordur tabi ankara gibi biryer de öğrenci olmak nasıl yetsin kredi evden de gelmiyor galiba ...

en azından senin gibi biri var yanında gerçekten tek kredi ile zaten yetiştiremez 2 kredi bile yetmez

Akaraya yanima gel bahanen olayimm:)

ne kadar kalacak peki canım ...

babanlar tamamen olumsuz mu bu konuda

1 gun kalacak hatta kalmayacak ,gıdıp gelecek .

yargıtay da ısı bıtınce hemen gıttıgı gun donecek de

suphe olustu beynım de benım sımdı ; yargıtay ıslerı oyle bır gun de

bıter mı:18:

canım yaa bızımkıler oluyorum desem de gondermezler

asla bu konu da tavız gostermıyorlar malesef.

babama cıtlattım ama babam susturdu konusturmadı bıle

ben hiç siyah saç kullanmadım hep ablamı örnek veriyorum ama o da senin söylediklerini söylerdi ve saçları eskisi gibi değil..

yeni yeni kendine geliyor...

fondede hemen zaten belli ediyor kırıklar...

benim dalgalıdır saçlarım sadece önlerine şekil veririm maşayla gerisi maşalı gibi duru ama bi fön yapayım sinir olup bozarım bende

hiç bilmiyorum tatlım bende ya inş biter

zaten işi olacak ordan oraya gitcek...

çokta kalmıcak sen içini ferah tut tatlım

ama işte insan kıskanmadan da duramyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…