sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

canım saclarıma sureklı masa yapmakdan ucları olmus durum da zaten

yanı yıpranmasından cok korkuyorum .canım yaa ben yazın gunesın altına hemen gıremıyorum

bembeyaz oldugum ıcın haslanıyorum ,mecbur once solaryuma gırıyorum

solaryuma gırınce de epey kararıyorum ,yanı sıyah sac kapkara tenle kaybolurum kesın

tek gorunen gozlerım olur

en iyisi aslında canım umursayıp dert edeceğine kendini koyver gitsin

nasıl bi falmış canım o merak ettim ben ne zaman evlencem acaba

yutdışından damat mı bulup gelcen yoksa 3 yıla kadar

Ay bilemicem artik calisip calismadigini ya o msj atmisti parasi bitmiss iki gundur ac kalmis yavrum ya kiyamadim

Son düzenleme:

canım mecbur sen onu durte durte calıstırcaksın gıbı gorunuyor

o zaman boşver boyatma diyeceğim ama epeyde kararıyosundur o zaman tatlım..

bence boyatma bi solaryuma gir çık bak bakalım nasıl

beğenmezsen ondan sonra boyatırsın

o zaman boşver boyatma diyeceğim ama epeyde kararıyosundur o zaman tatlım..

bence boyatma bi solaryuma gir çık bak bakalım nasıl

beğenmezsen ondan sonra boyatırsın

öyle mı yapım dıyorsun ,evet en ıyısı oyle yapmak acele davranmıyım canım dogru dıyorsun

saclarımdan olmayayım durduk yere

öyle mı yapım dıyorsun ,evet en ıyısı oyle yapmak acele davranmıyım canım dogru dıyorsun

saclarımdan olmayayım durduk yere

aynen canım bir bak bakalım bronzlaşınca nasıl duruyor çok beğenmedin boyatırsın..

saç zaten yaz ayındada çok yıpranıyo tuzlu su güneş bide boyatınca daha da yıpranmasın...

en iyisi aslında canım umursayıp dert edeceğine kendini koyver gitsin

nasıl bi falmış canım o merak ettim ben ne zaman evlencem acaba

yutdışından damat mı bulup gelcen yoksa 3 yıla kadar

Ay yok insallah sevgilimle evlenirim.. Canim cam bardaga 3/4 su dolduruyorsun sade tassiz alyans yuzugu ipe gecirip bardaga sarkitiyorsun ben kac yasinda evlenecegim diye odaklaniyorsun yuzuk sallanmaya basliyor bardaga kac kere carpiyor sayiyorsun defalarca yaptim 22 cikti bir de sirayla kac cocugun olcak cinsiyetleri ne olacak ona bakma icin de sol avcunun uzerinde tutuyorsun benim sirayla 1.oglan 2.kiz 3.oglan cikti 4.de kiprasmadi valla gaza gelmistim hadii hadiii bitane daha hadiiii diyordum ama olmadi bunu da defalarca yaptim

Son düzenleme:

inş canım

teşekkürler canım ben yarın bir deneyeyim merak ettim bakalım ben ne zaman evleniyorum

hep aynı çıkmasıda şasırtıcı benimde denemem lazım

artık umrum da degıl dıyorsun yanı oyle mı

sen yıne baslarsın kalk ders calıs demeye tutamazsın kendını

ayy ac mı kalmıs kız yazık valla ben de uzuldum haa

Erkek arkadasim cok maddi sknti cekiyor cok uzuluyorum bana en son care olarak gelmis yani yoksa asla bana msj atmazdi boyle her ayin 10gununu ac geciriyor ben cok uzuluyorum farkediyorum hep onu kandirmaya calisiyorum hadii kalk ben aciktim yemege gidelim diyorum gitmeyelim diyor (para yok ya) zorla goturuyorum fazla yemek aliyorum ben bitiremedim yaaa cope gitmesin askimmm hadii sen ye nolur bak sen erkeksin ye ye diye israr ediyorum anca yiyor ben bu cocukla gorusmeme karari aldigimda ac kaliyor yahu

Son düzenleme:
aynen canım bir bak bakalım bronzlaşınca nasıl duruyor çok beğenmedin boyatırsın..

saç zaten yaz ayındada çok yıpranıyo tuzlu su güneş bide boyatınca daha da yıpranmasın...

evet canım dogru dıyorsun .yaa benım saclarım sıyaha boyanınca yıprandı mı yoksa bana mı oyle gelıyor bılmıyorum ama

sıyha sac boyası sankı sacı yıpratıyor gıbı geldı bana.yada sureklı masa kullandıgım ıcın yıpranmıs da olabılır .

sacımısıyaha boyadım boyalı hıc fon kullanmıyorum kı ,hep dagınık masalar ırı dalgalar kullanıyorum

sıyah sac da duz fonu sevmıyorum nedense .masa yapa yapa da saclarımın ucları 3 ayda mısır puskulune dodu

saclarım uzun ama oyle yıprandı kı ınanılmaz sonuk duruyorlar

sımdı boyatmaya da kokmuyor degılım hanı :18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…