sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

kızlar ya kötüyüm ben..
dün gece bi ağlamışım odamda kalkıp aynaya bi baktım gözlerim kıpkırmızı ve uzun sürede geçmedi..
bugün onun doğum günü ve ben yanında değilim.. son 3 senedir ilk defa.. öyle güzel şeyler yazar yollardımki doğum gününde gözleri dolardı.. aynı şekilde oda bana atınca kendi doğum günümde..
çok özlüyorum onu.. bana "balum" demesini (karadenizli olduğundan:KK1:)..
offffffffffff.... :KK43:

kızlar ya kötüyüm ben..
dün gece bi ağlamışım odamda kalkıp aynaya bi baktım gözlerim kıpkırmızı ve uzun sürede geçmedi..
bugün onun doğum günü ve ben yanında değilim.. son 3 senedir ilk defa.. öyle güzel şeyler yazar yollardımki doğum gününde gözleri dolardı.. aynı şekilde oda bana atınca kendi doğum günümde..

kıyamam sana ben:KK70:
anzerim aklı başına gelince bence tekrar başlarsınız siz bi şans daha verirsin ona
bırak yokluğunda iyice düşünsün anlasın hatalarını

kıyamam sana ben:KK70:
anzerim aklı başına gelince bence tekrar başlarsınız siz bi şans daha verirsin ona
bırak yokluğunda iyice düşünsün anlasın hatalarını

sanmıyorum canım :KK43:
hatasını anlasada barışamam artık her barıştığımda beni pişman etti çünkü..
ama özlememek elde değil tabiiki.. keşke özlemesem..

ya niye böyle oldu ki :KK50:
o kadar emek var ortada3 sene dile kolay:KK43:

niye böyle oldu.. çünkü ne olursa olsun ayrılamayacağımı düşündü önemsemedi.. nasılsa biz yanyana çok iyiyiz dedi uzakta geçen kırgınlıklaı üzüntüleri yok saydı ama ben sayamadım işte :) aramıyoda hiç neyse kendi bilir..
3 sene dediğimde 1 sene çok iyi arkadaştık biz bunla 1 sene sonra çıkmaya başladık.. 2 senedirde çıkıyoduk.. toplam 3 senedir doğum günlerimiz özeldir yani..

kızlar ya kötüyüm ben..

:KK5::KK5::KK5:Kıyamam sana ya.:KK43::KK43::KK43:

ya niye böyle oldu ki :KK50:
o kadar emek var ortada3 sene dile kolay:KK43:

Bir mucize olsa.Harika bir iş teklifi olsa.Hatalarını anlasa.Ve karşına çıksa.:KK31::KK5:

:KK5::KK5::KK5:Kıyamam sana ya.:KK43::KK43::KK43:

Bir mucize olsa.Harika bir iş teklifi olsa.Hatalarını anlasa.Ve karşına çıksa.:KK31::KK5:

keşke canım.. hayal ediyorum bazen..
bütün hatalarını anlasa, özür dilese, buraya gelse ben dışarı çıktığımda karşıma çıksa birden elinde çiçek olsa.. ama çok şey işte bu hayaller bile..
onda o incelik yok çünkü.. :KK50:
demin kızkadeşiyle konuştum akşama d. günü yapacaklarmış keşke sende olsaydın dedi ayrıldığımızı bilmiyo demekki..

bütün hatalarını anlasa, özür dilese, buraya gelse ben dışarı çıktığımda karşıma çıksa birden elinde çiçek olsa.. ama çok şey işte bu hayaller bile..
demin kızkadeşiyle konuştum akşama d. günü yapacaklarmış keşke sende olsaydın dedi ayrıldığımızı bilmiyo demekki..

Olmaz diye bir şey yok aslında biliyor musun ? :KK31:

Sevdicek görmüş beni ilk,benim ondan haberim bile yoktu.:KK1:

Kimseye soramıyor,utanıyor,çekiniyor.:KK1:

Aradan 4 ay geçiyor.

Ben onu okulun tiyatrosunda görüyorum.:KK31:

Meğer yakın arkadaşımın sınıf arkadaşıymış.:KK9:

Kimseye söyleyemiyorum,ama içimden he gün benim olması için dua ediyorum.:KK31:

Ve aradan 1.5 ay gibi kısa bir zaman sonra da tanışıyoruz.:KK31:

Öyle imkansızdı ki benim için...

Yüzüne yakından bakmak bile hayaldi.:KK17:

Ama şimdi.:KK31::KK16:

Dua et anzerim.:KK8::KK8::KK8:

Olmaz diye bir şey yok aslında biliyor musun ? :KK31:

Sevdicek görmüş beni ilk,benim ondan haberim bile yoktu.:KK1:

Kimseye soramıyor,utanıyor,çekiniyor.:KK1:

Aradan 4 ay geçiyor.

Ben onu okulun tiyatrosunda görüyorum.:KK31:

Meğer yakın arkadaşımın sınıf arkadaşıymış.:KK9:

Kimseye söyleyemiyorum,ama içimden he gün benim olması için dua ediyorum.:KK31:

Ve aradan 1.5 ay gibi kısa bir zaman sonra da tanışıyoruz.:KK31:

Öyle imkansızdı ki benim için...

Yüzüne yakından bakmak bile hayaldi.:KK17:

Ama şimdi.:KK31::KK16:

Dua et anzerim.:KK8::KK8::KK8:

canım bizimkide 1 sene gizli gizli sevmiş beni..
arkadaş ortamında ama biz daha yakındık sırdaş gibiydik.. beni ilk görüşte beğenmiş ve zamanlada aşık olmuş.. arkadaşkende saçmalama oğlum bu kız sana bakmaz asla arkadaşlığınıda tehlikeye atma diye diye 1 sene sabretmiş.. bana beni sevdiğini ben mezun olurken beni yolcu ederken söyleyecekmiş.. ama evdeki hesap çarşıya uymadı bende ondan hoşlanmaya başladım çünkü benim ruh ikizim gibiydi.. birde hayatımda onun kadar temiz, dürüst birini tanımamıştım.. çok samimi, içtendi.. bendende sinyaller gitmeye başlayınca cesaret aldı açıldı bana.. ama sonra ulaşılamaz özelliğimi kaybettiğim için böyle oldu sanırım.. ben onun için imkansızdım ve bu belkide beni önemli kılıyodu.. o ulaşılmaz kız ulaşıldı hatta onunla aynı derecede sevdi onu.. sevmemesi gerekiyomuş geç anladım..

niye böyle oldu.. çünkü ne olursa olsun ayrılamayacağımı düşündü önemsemedi.. nasılsa biz yanyana çok iyiyiz dedi uzakta geçen kırgınlıklaı üzüntüleri yok saydı ama ben sayamadım işte :) aramıyoda hiç neyse kendi bilir..
3 sene dediğimde 1 sene çok iyi arkadaştık biz bunla 1 sene sonra çıkmaya başladık.. 2 senedirde çıkıyoduk.. toplam 3 senedir doğum günlerimiz özeldir yani..

off canım inşallah aklını başına alır ve istediğin gibi birisi olur eğer olacağı varsa zaten olur olmazsada hakkında hayırlısı olsun canım benim

canım bizimkide 1 sene gizli gizli sevmiş beni..
arkadaş ortamında ama biz daha yakındık sırdaş gibiydik.. beni ilk görüşte beğenmiş ve zamanlada aşık olmuş.. arkadaşkende saçmalama oğlum bu kız sana bakmaz asla arkadaşlığınıda tehlikeye atma diye diye 1 sene sabretmiş.. bana beni sevdiğini ben mezun olurken beni yolcu ederken söyleyecekmiş.. ama evdeki hesap çarşıya uymadı bende ondan hoşlanmaya başladım çünkü benim ruh ikizim gibiydi.. birde hayatımda onun kadar temiz, dürüst birini tanımamıştım.. çok samimi, içtendi.. bendende sinyaller gitmeye başlayınca cesaret aldı açıldı bana.. ama sonra ulaşılamaz özelliğimi kaybettiğim için böyle oldu sanırım.. ben onun için imkansızdım ve bu belkide beni önemli kılıyodu.. o ulaşılmaz kız ulaşıldı hatta onunla aynı derecede sevdi onu.. sevmemesi gerekiyomuş geç anladım..

Anzer senin niyetin bugün beni yerle bir etmek herhalde.:KK5:

X