sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

oda kpssye hazırlanıyo canım temmuzda onun sınavıda oda bı heycanlı sorma:nazar:dersaneye gıdıyomusun

Yok canım gitmedim okul çok ağırdı bi de dersaneyi kaldıramazdım,sömestrda baktım bir de şu ara bakıyorum,özel bir çalışma yok yani ama son bir ay çok önemliidir her zaman..canım inşallah kazanır yaaa,hangi bölüm mezunu ?

Ben de geldim.Sınavlarım yüzünden evde tek kalıyorum.Bu gece uyuyamayacağım sanırım.Çok canım sıkkın.Oturup ağlayasım geliyor.Hoşlandığım çocuk beni erkek kardeşinin düğününe davet etti.Alışveriş vs yaptım bugün.Gitmesem diye düşündüm bir an.Sınavlar bir yandan.Çok sıkkınım çok:2:

Bekarım cnm genelde evdeyim öyle doğru düzgün arkadaşım yok herkez çıkarcı olmuş bende arayıp sormuyorum kimseyi, yeni arkadaşlıklar istiyorum artık, çalışmıyorum genelde pek aktivitem olmadıgı için sıkılıyorum.. kitap, tv, int. plaj arasında mekik dokuyorum..

doğru söylüyosun canım doslukların çoğu çıkar üzerine kurulu şu zamanda ne yazıkki üni okudun mu canım

hosbulduk canım:80:sınava hazırlık kosturmaca gıdıyo hayat canım ya valla su sınavı atlatıyım dahada ders defter ıstemıyorm hayatımda:nazar:
benim okul geçen sene bitti o sebeple kitap defter özledim desem yeridir:KK1: kpss mi oksa dgs'ye mi gircen yoksa benim gibi ikisine birden mi :KK14:
Ben de geldim.Sınavlarım yüzünden evde tek kalıyorum.Bu gece uyuyamayacağım sanırım.Çok canım sıkkın.Oturup ağlayasım geliyor.Hoşlandığım çocuk beni erkek kardeşinin düğününe davet etti.Alışveriş vs yaptım bugün.Gitmesem diye düşündüm bir an.Sınavlar bir yandan.Çok sıkkınım çok:2:

canım canını sıkan ne ki bence git düğüne hem sınavların arasında stres atmış olursun oh ne güzel olur

Benim hoşlandığım çocuk davet etse düğüne ben giderdim vallahi ama kendimi iyi hissediyorsam tabiyki her konuda..

ben balkonda oturuyorum dedim neymişte balkonda oturan insan cevapları şakır şakır yazarmış ben geç yazıyomuşum kesin pc başındaydın yine zaten son msjlaşmalarımızda ne şkım ne sevgilim yazmışsın soğuksun diyo oysaki canımın sıkıldığı şeyi söyledim kendisine ona rağmen bunları dedi biz buluşacaktık ben adanaya gidecektim tüm sorunları yatıracaktık masaya bana diyoki gel konuşalım zaten sorunları çözebilirsek devam çözemessekte biter bende dedim ki adanaya falan gelmiyorum artık bana sürekli msjlaşmakta anlamsız geliyor bana sürekli yazmak zorundada değilsin bakalım madem sonun başlangıcı inceldiği yerden kopsun o zaman iyi akşamlar dedim kapattım:KK25:
canım yaaa uzakta yürütmek zordur biliyorum ama özlemek işte bazen böyle alınganlaştıyor insanı,eminim çok özledi seni,daha fazla ihtiyaç duyuyor ondan dolayı da bu tepkileri veriyor..keşke görüşseniz yüz yüze neden olmuyor kiiii,böyle uzakta çok yıpratacaksınız birbirinizi amaaa :KK5::KK5::KK5:

Seni düğüne davet etmiş ne güzel canım..canını sıkan nedir ?

canım canını sıkan ne ki bence git düğüne hem sınavların arasında stres atmış olursun oh ne güzel olur

Benim hoşlandığım çocuk davet etse düğüne ben giderdim vallahi ama kendimi iyi hissediyorsam tabiyki her konuda..

Bilmiyorum neden gitmek istemiyorum.Aslında biliyorum:KK25:1 yıldır tanışıyoruz sevgili gibiyiz ama ortada bir şey yok.Millet sıkıştırıyor adını koyun diye.Ya gidip adama zorla sevgili olalım mı diyeyim? Hayır,söylemek istemiyorum.Gitmeyip ondan uzaklaşsam mı? Bilemedim.:2:

canım yaaa uzakta yürütmek zordur biliyorum ama özlemek işte bazen böyle alınganlaştıyor insanı,eminim çok özledi seni,daha fazla ihtiyaç duyuyor ondan dolayı da bu tepkileri veriyor..keşke görüşseniz yüz yüze neden olmuyor kiiii,böyle uzakta çok yıpratacaksınız birbirinizi amaaa :KK5::KK5::KK5:

off frezyam bi gün ii isek bi gün böyle tartışıyoruz aşk var sevgi var ama neden söyleyiz bende çözemiyorum adanaya gidip günü birlik dönecektim zaten mesafe sadece 2.5 saat ama ben gelmeyeceğim dediğimde itiraz bile etmedi onada çok bozuldum ben:KK43:

Sen başkalarını hayatına almayı denedin mi canım peki ? hayatında sevecek kimseee olmayınca ona sarıyorsundurr...eee onun dışında neler yapıyorsun canım ?

Ayrıldıgım eşimle konuşmalardayım ben ister istemez boşluktan işte oda beni seviyor, yani öyle hayatımda kimse yok, evdeyim genelde çogunlukla hayatım pc başında geçiyor cnm ama aktivite lazım bana işe girmek istiyorum vallahi, sen neler yapıyorsun..

Yok canım gitmedim okul çok ağırdı bi de dersaneyi kaldıramazdım,sömestrda baktım bir de şu ara bakıyorum,özel bir çalışma yok yani ama son bir ay çok önemliidir her zaman..canım inşallah kazanır yaaa,hangi bölüm mezunu ?

anen canım son bır ay cok onemlı ınsallah atanırız hepımız valla ozel sektorun en ıyısının boynu altında kalsın:KK1: kamu onetımı mezunu bu aralar sureklı ders calısıo bızde cok sık gorusemıyorz sadece dersanede uzak kaldık bırbırımıze:KK43:

Bilmiyorum neden gitmek istemiyorum.Aslında biliyorum:KK25:1 yıldır tanışıyoruz sevgili gibiyiz ama ortada bir şey yok.Millet sıkıştırıyor adını koyun diye.Ya gidip adama zorla sevgili olalım mı diyeyim? Hayır,söylemek istemiyorum.Gitmeyip ondan uzaklaşsam mı? Bilemedim.:2:

hımm neden adım atmıyo peki adınız olması konusunda yoksa bişeylerden mi emin değil seni kardeşinin düğününe davet eden adam bu adımıda çoktan atmalıydı ama belki bi bildiği vardır yani zamanını kolluyodur bence gitmelisin ben olsam giderdim çok iyi olur bu ikiniz adına:KK34:

Bak şimdi olmadı cnm bu olay benim eski sevgilimi, sevdiğim hala unutamadıgım adamın olayını hatırlattı, oda adını asla koymadı, koydurtmamıştı sevgiliyiz resmen ama sorsan biz arkadaşız derdi bu tipler aşık olan, değer veren tipler değil sadece egolarını tatmin eden egoistler diye düşünüyorum... çokmu ağır oldu ksura bakma.

off frezyam bi gün ii isek bi gün böyle tartışıyoruz aşk var sevgi var ama neden söyleyiz bende çözemiyorum adanaya gidip günü birlik dönecektim zaten mesafe sadece 2.5 saat ama ben gelmeyeceğim dediğimde itiraz bile etmedi onada çok bozuldum ben:KK43:
Canım zaten bunun nedeni aşk :KK5::KK5::KK5:..boşuna dememişler mutlu aşk yoktur diye,ama işte uzaklıkkk çok tetikliyor,mesela yan yanayken tartışsanız belki yarım saatte barışırsınız uzakta belki aynı şey günler alır,telefonda anlamak çok zor yaaa..ha sen onu denemek için mi gelemeyeceğim dedin,yoksa gidecek miydin ? barışrsınız da gidersin inşallah ama adana da cehennem sıcağı var diyorlar canım ona göre kıyafetlerini seç..

Ayrıldıgım eşimle konuşmalardayım ben ister istemez boşluktan işte oda beni seviyor, yani öyle hayatımda kimse yok, evdeyim genelde çogunlukla hayatım pc başında geçiyor cnm ama aktivite lazım bana işe girmek istiyorum vallahi, sen neler yapıyorsun..

Ben ayrılıdğın eşini sevmediğini anladım canım,neden peki olmadı onunla,fazla mı iyiydi sana mı uygun değildi ? ya belki iki de değil kısmetin bekle bakalım yeni biri olabilir ama sen evde otururken öylece olmaz tabikisiiii...

X