sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

Sashacım sen daha iyi bilirsin tabi,umarım çok üzülmezsin ya,o çocuk ne hakla sana böyle davranmış sen çok şımartmışsın tatlım ya..aslında tartışmadık canım ya önemsiz bir şey..aradı mı peki o günden sonraa ?

Yok canım yalnız yollamıyor hiç gidemiyorum kiiii,beraber gidecektik o benden daha hevesliydi,bizim bölümde erkek çok olduğu için mutlaka yanımda gelecekti,kendisi de gelmiyor ben de gidemiyorum,neden böyle yapıyor ya..ama ben de ona göstereceğim önemli bir gün elbet olacak o zaman gidemeyecek..oof ya elbisem bile hazırdı..yarına kadar fikri değişir belki..senin sevdicek sınavları ne yaptı canım,sınavlar bitince rahatladı mı,o zamanlar biraz stresli geçiyor ya...

ya sen o kadar emek vermişsin o özel günü arkadaşlarınla geçirmek senin hakkın hemen ipleri eline verme frezyam ya
ne yap et ikna et onu bu kadar kısıtlama beni de
benimkide şuanda yolda canım yarın başlıyor sınavları

hatasını anladı canım ama birşey farketmiyor benim için kırgınlığımı atamıyorum ona karşı ...

yok tatlım ne kusuru..

gerçekten bir insanı değiştirmek çok zor..

nasılsa öyle devam ediyor değişmiyor..umut ediyorsun değişir mi die ama yok

seni kazanmaya çalışacağına hala hatayı kendisinde görmüyor..

sen zaten onunla konuşarak mesaj atarak bir şans verdin

bunu anlamıyor mu..

tekrar neyin şansı

hala hatasını kabul etmiyorsa nasıl peki herşey daha güzel olcak..

bence biraz daha sürtsün burnu bakalım o zaman nasıl

Selam canım..ben 23 yaşındayım üni okuyorum niğdede yaşıyorum şu anda,2.5 buçuk yıllık birlikteliğim var...özet olarak ..sen kendinden bahsedebilir misin acaba ??

:))) memnun oldum canımm
ben 26 yaşındayım, endüstri mühendisiyim, evliyim, ikiz annesiyim teyzesi :))

yahu bu topikte herkesin aşk acısı var kader birleştirmiş gibi..
ben de zamanında aldatılmış bir hatun olarak

canım işte akıllanmıştır diye bi nabız yokladım güya ama yok bugün barışsak yarın aynı şeyleri yaşatacak bana eminim..
ama benim aynı şeyleri yaşamaya ne gücüm ne tahammülüm var..
işin kötüsü ben uzaklaşmaya başladım ondan.. yani bazen aklıma geliyo diyelimki bu akıllandı her yolu denedi beni ikna etti ben korkuyorum ya güvenemiyorum ona artık ve bitmesi en iyisi gibi bi düşünce yer ediyo beynimde gitgide..
zaten barışmak için yaptığı tek şey hergün 2-3 mesaj atmak seven adam böyle mi yapar?? görüyoruz milletin sevgililerini kız ayrılabilirim senden dese anında atlayıp kızın şehrine geliyolar bide şuna bak.. valla soğuyorum ben ya..

kızlar yaa bz yıne barıstık

aslın da yemın ederım barısmaya hıc nıyetım yoktu ama tuzaga dustum

soyle kı ; hanı bız ayrıldıgımız d dedık yaa bırbırımıze ne alıp verdıysek

bunları gerı verecegız dıye anlasma yapmıstık .bunu ben ıstemıstım ondan.

neyse bu bu sabahın 7sın de benı aradı kem kum edıp barısmaya calıstı tınlamadım.

kısa kes dınleyecek vaktım yok ne zaman verıyoruz aldıklarımızı dedım .

buda ıyı tamam bızım evın orda kı cafeye gel dedı .ben de sırf pıslıklık yaa

tamam canım hıc problem degıl gelırım oraya da dedım .gıttım bu sonra benı arad geldın mı dıye .

ben de evet geldım cabuk gel bekletme dedım .buda sen bızım eve gelsene dedı .

ben de kusura bakma ayagına daha fazla gelemem dedım .buda sen bılırsın kızım

aldıklarımızı gerı vermede derdıne dusen sensın .madem bunun derdıne dustun kpıma gelırsın

alırsın ,yoksa ben gelmem bılesın dedı .bız bayag kapıstık ben buna hakaretler edıyorum tel de .

sonra sırf psılıklık degıl mı gıttım kapısına suratına bıle bakmadan ,hadı cabuk ver gıremem dedım

bıde kapıyı bana acan kım olsun annesı ha ha hı hı kahkaha atıyor kadın kapıda.

ben de soke ugrayıp aaa x teyze nasılsınız dedım sırıtarak sonra zorla ıcerı soktu benı

bızım kavga da arada kaynadı .sankı hıc bırsey olmamıs gıbıı devam edıyoruz ılıskıye.

sonra benım kı benı opup kokladı senı boyle oyuna geıtırım ıste ,hadı annemın yanın da

trıp atsana bana dedı .snra da barsıtık .sonra da aılesıyle evlılıkten konustuk ılk defa konustuk kızlar yaa

çok sevindim başta çok sinir olmuştum elemana ama şimdi sevindim o kadar emek veriliyor sonuçta bir ilişkiye öyle kopmak kolay değil

kızlar yaa bu arada bırsey daha ogrendım cok duygulandım sevgılım sandıgım kadar sorumsuz degılmıs meger .

bız dogru durust bulusamıyorduk ,iş yapamıyorum param yok dıyordu .ben de delırıyordum .

bu senın ıssızlık durumun nereye kadar boyle gıdecek ,bence bız evlılık dusunmeyelım bız daha sevgılılıgı bıle yurutemıyoruz

parasızlıktan bulusamıyoruz su halımıze bak yaa ,fılan dıye hep ısyandaydım .sonra bugun oraya gıttım ya

bana odaya gel sana bırsey gosterıcem dedı ıyı tamam dedım odaya gıttım ,meger askım parasını bırıktırıyormus evlılıgımız ıcın

yol parasını bıle bırıktırdıgı yere koyuyormus cok kotu oldum sonra dedım ,nıye bana daha once soylemedın

amacın ne senın ne yapmaya calsıyorsun sen dedım ; bu da "sashamıa param var deseydım eger sen o parayı bana harcatırdın ,

yok bugun bulusalım sonra bulusmayız yok sunu alalım sonra almayız dıye dıye sen parayı harcatırdın bunu cok ıyı bılıyorum "ben de

para bırıktırdıgımı soylemedım sana dedı .sonra bu paranın bır bolumunu ayırmıs ,evlılık teklıfı ıcın de bulgarıde yuzuk begenmıs

onun ıcın ayırmıs ,kuru kuruya teklıf etmek ıstememıs .ayy kızlar yaa sandıgım kadar da sorumsuz degılmıs yaa

çok sevindim başta çok sinir olmuştum elemana ama şimdi sevindim o kadar emek veriliyor sonuçta bir ilişkiye öyle kopmak kolay değil

evet canım yaa ben de basta cok sınır oldum hatta kesın bıtmıstı benım ıcın ,ama yıne yaptı yapacagını

annesı babası kardesı hep bırlıkte kahvaltı yaptık .cok guzel agırladılar benı ılk defa .

annesı ılk defa dugunden bahsettı .hatta bugun teyze oglunun sunnetı ıcın eyup sultanı gezmeye gıtceklermıs

benı de davet ettı akrabarlar tanısma vaktın geldı artık dedı ama ben tabı meraklıymıs gıbı gorunmemek

ıcın ,sımdı plansız bır sekıl de dahıl olmak ıstemıyorum .daha sonra anlasırız oyle gıder tanısırım dedım .

off ısın kotu tarafı da bugun sevgılıkle ayrılmaya gıdıyorum dıye hıc ozenmemıstım sacıma basıma

bu arada sevgılımın annesı de aldıgım 5 kıloyu gozunden kacırmadı saolsun

kızlar haftasonu beraberdeık erkek arkadasımla.guzel vakıt gecırdık ama eskı sevgılısıyle hala arkadas olarak gorustugunu ogrendım yanı gorusmek derken facesınde duruyormus kırk yılda bırde telde gorusuyormus çok moralım bozuldu o an çözdük sarıldı senı sewıom felan dedı ama suan dusundukce delırıyorum bı tane mesaj attım telı felan kapadım cok kotuyum ayrılıcam galba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…