sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

canım valla kafam rahatladı ya resmen.. sürekli acaba bugün nasıl mutsuz edicek beni stresinden kurtuldum..

mikum nerde yaa kaç gündür görünmüyo ortalarda
sasham naptın karar verebildin mi saç rengine
hürrem bugün daha iyisin dimi canım noldu tekrar konuştun mu sevgilişinle

Geldim kurabiyem. Sizi çok özledim ya, resmen alışmışım hepinize. İki gün konuşmadık tuhaf hissettim kendimi. Hep aklımdaydınız valla. :) Şimdi geçmişi okudum da neler yaşanmış öyle ya. Sevgilinle iyiymişsiniz, çok sevindim bebeğim. Aman nazar değmesin.

Geçmişi okurken bu mesaja denk gelince resmen şok oldum. O kadar şaşırdım ve üzüldüm ki. Çünkü ben sana yaptığım evhamların boşa çıkacağını söylemiştim, ben de buna inanmıştım. Şimdi böyle şeylerin yaşandığını okuyunca çok kötü oldum. Geçmişi okumayı bitirmeden hemen cevap yazmak istedim. Ama sonra dedim ki, dur ya ben okumaya devam edeyim, kesin birkaç sayfa sonra sasham barıştıklarını anlatan bir mesaj yazmıştır. Gerçeken de öyle oldu, beni yanıltmadın. Öncelikle yaptığı şey gerçekten terbiyesizlik. O şehirde ne yaşamış olursa olsun telefonda öyle laubali tavırlar takınması cinnetlik bir durum. Sonunda barışıcak olsan bile keşke burnunu biraz sürtseymişsin. Gerçi seni eve çağırması, kapıyı annesinin açması buna biraz engel olmuş. Neyse, inşallah bir daha bu kadar ciddi bir tartışma yaşamazsınız. Geçmiş olsun bebeğim. Bu arada ben de 1 kilo 300 gram vermişim, hava atma gıcık.

Son düzenleme:

mikucum yaa ben gercekten cok evhamlıyım ne olacak bu halim bılmıyorum .ılıskıyı cıddı anlam da yıpratıyorum .sevgılım de kafayı yemek uzere bu hallerımden .

evet canım tel de laubalı konusması benı delırtmıstı .kesın bıtmıstı ama ıste tuzaga dustum

hahahaha canım verdıgın kılonun havasını mı atıyorsun yaa benım var yaa acıl kılo vermem lazım ,sevgılımın annesı de farkettı kılo aldıgımı

ıyıce pıskolojım bozuldu valla .acil vermem lazım .hele su satten sonra varyaa dıyete kesın sadıgım ben .sevglmın yanın da kacamak yapıyordum ama

artık onun yanın da bıle sadıgım

Atarım tabii, hakkım bence. Heheh, demek ki senin o anneyi mutlaka görmen gerekiyomuş. Öyle psikolojini bozucak kadar abartı bir kilon yok miakuşum, abartma hemen. Ama sevgilinin yanında dahi diyete sadık kalman süper olur. :) Bu süreci uzatmamış olursun.

evet canım bu onumuzde kı aya kadar zayıflamam sart .

Anzerim, nasılsın? Durumlar hala aynıymış, okudum. Aman ya vallahi strese giriyorum.

iyiyim canım ya.. kafam rahatladı resmen.. ben nasıl sabretmişim onca ay?? :44: hergün bi sorun hergün ağlayarak uyumalar falan.. şu an bomba gibiyim ve süper hissediyorum

kız ne hızlı yaşıyosunuz siz ilişkiyi
ara ara nete girebiliyodum zaten bi baktım şokk ayrılmışsınız sonra bi baktım barışmış, evlilikten konuşmuşsunuz ailesiyle
neyse üzmeyin birbirinizi.. onuda teyzeoğlu mu doldurduda öyle konuştu o zamanlar acaba

iyiyim canım ya.. kafam rahatladı resmen.. ben nasıl sabretmişim onca ay?? :44: hergün bi sorun hergün ağlayarak uyumalar falan.. şu an bomba gibiyim ve süper hissediyorum

Harikasın anzer! Sevgilimi çok seviyorum, ama bizim de sorunlu bir ilişkimiz var. Bu adam yaşadığım bunca sıkıntıya değiyo mu diye çok düşünüyorum. İlişkinin insanın üstünde yük olması çok kötü bir durum. Seviyosun, mutlu olmak istiyosun, o da seviyo, mutlu olmak isiyo, ama olmuyo! Saçmalık. Ayrılırsak çok üzüleceğimi biliyorum, ama böyle de çok mutlu değilim. Her tartışmada aynı şeyleri konuşmaktan, aynı kararları almaktan ve bütün bunların sonuçsuz kalmasından bıktım artık. Ayrılsan da olmuyo ayrılmasan da olmuyo. Boktan bir durum işte.

hahaha evet canım yaa bız bıraz boyle hızlı yasıyoruz ayrılıp barısıyoruz sureklı .allahtan ayrılıklarımız oye haftalarca surmuyor .

canım teyze oglu doldurması degıl de beyımız cok yorgunmus .otobus yorgunlugu varmıs 2 gundur uykusuzmus

ben de uyumasını ıstemedım ,ıcımde sıkıntı var konusalım dedım .

bıde ben sureklı ıcımde sıkıntı var bırseyler olcak dedıkce delırmıs cıldırmıs

ben buradakı ıcımde bı sıkıntı var olayını ona da dedım durdum ankaradan geldı ıste"ıcımde bı sıkıntı var kesın bırseyler olacak

bılırsın benım ıcıme dogar sen bı haltlar yedın kı benım ıcıme doguyor suan da .ıcımde kı sıkıntı senı ele verıyor "dedım dıye

delırmıs .sureklı evhammısım kafamda kurup kurup oynuyormusum bıkmıs bu hallerımden guya

Son düzenleme:
kızlar dun akmıs sıyah sacımı 04 nolu kayveye boyadım .dıplerım bronz kahve uclarım sıyah olmustu

ben de sımdı gıtım koleston kopuk 03.nolu koyu kahveye dıplerımı boyadım .artanla da uclara da surdum .

15 dk .sonra yıkayacagım .ınsallah olur .

bu arada kızlar ; keratın bakımı duydunuz mu hıc ?

keratın bakım yıpranmıs sacları hatta ucları kırıkltan mısır puskulunu donen sacları onarıp canlandırıyormus

eger boyle bırsey ıse gercekten muhtesem bı mucıze dıyecegım ama ,acaba kesın vaad edıldıgı gıbı mı ?

yoksa daha da berbat etmesın:44: brezılya fon ve keratın bakımı arasında kı farkı da anlamıs degılım ama neyse

çoğu ilişkide olaylar bu boyuta geliyor canım malesef kaçınılmaz son.. bence bu yaşananlar çok normal sonuçta 20 küsür yaşlara kadar o insanı tanımıyosun bilmiyosun sonra birden hopp en yakının oluyor.. başlarda hatta uzun süre herşey güllük gülistanlık olmuyor.. bunu kusursuz bi hale getirmekde kolay olmuyor.. sabırla ve zamanla oturuyor bu denge ama işte karşındaki buna değecek o önemli..

hımm anladım canım neyse önemli bişe değilmiş sende artık güven şu çocuğa seviyo seni belli..

tatlım ben hiç anlamam boya işlerinden ben doğal rengini kullanıyorum ve boyayı sevmiyorum hiç uğraşamamda zaten
neyseki allah vergisi bi güzelliği var saçlarımın.. istanbulda bi kuaför çok kaliteli harika saçların var diye övüp durmuştu beni hatta..
inşallah istediğin gibi olur canım eğer olmazsa iyi bi kuaföre git artık..

canım ne guzel valla dogal rengını bozmamıssın hıc bozma da .dogal sac gıbısı yok valla ınsanı ayrıcalı kılıyor .benım sımdı kı aklım olsa asla boyamazdım .

yaa yıne emın konusmıyım ama ben bı garıpım yaa sureklı kendımden sıkılıyorum .aynı renge sadık kalmıyorum .

Sanırım şu an saçlarını yıkıyosun kuzu. :) Hadi bakalım, inşallah güzel bir şey çıkar ortaya. Keratin saç tellerini sararak saçı dıştan gelen zararlı etkenlerden koruyan bir sıvıymış. Daha önce bir yerde okumuştum. Brezilya fönü, bu yöntemi kullanarak saçı kalıcı olarak düzleştirme işlemi. Sadece keratin bakımı yaptırınca saçını düzleştirmek zorunda kalmıyosun. Hem düzleşsin hem de keratinle bakım yapılsın diyosan o zaman Brezilya fönü yaptırıyosun yani.

yavrucugum sımdı yıkadım saclarımı neyse kı renk esıtlendı .dun kı gıbı yarısı bornz kahve yarısı sıyah olmadı suan esıtlendı renk ama ,anlamadıgım nıye bu kadar

koyu sıyah oluyor saclarım .neyse 1-2 aya kadar aclır bıraz daha .

canım eet keratın boyle bırseymıs .bloglar da arasıtrdım da cok meth edılıyor ama ,sımdı bu forum da yaptırıp da sacları daha beter olanları gorunce korktum :18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…