sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

Sakin olmaya çalış canım,çok zor biliyorum ama.:26:

Üzüldükten,yıprandıktan,sonu olmadıktan sonra da devam etme zaten.

Bırak o düşünsün biraz da.

sasham sakin ol
yerinde olsaydım aynı şekilde bende sinir olurdum bu duruma
ankarada 3-5 erkek görmemiş kız buna baktıysa şimdi havalanmıştır kaportası
emin ol çok pişman olacak bu artistliğine tıpış tıpış dönecek gibi geliyo bana

yok canım kesın bıttı .zaten artık gercekten ıstemıyorum .mutsuzum cunku .

ama ben pıslıklıgıne sırf aldıgım herseyı ıstıyorum

canım hakkında hayırlısı olsun
iyi düşün dicem fakat zaten o da hareketlerinden belli etmiş bi afra tafra havalara girmiş
bende olsam öldürmem süründürürdüm

aa inanmıyorum ya
2 günde nasıl bu kadar havalanabilmiş pes..
canım sakin ol seni kaybettiğine çok çok pişman olacak emin ol.. havayı kimden aldıysa artık bikaç güne havası sönecek ve yere toslicak.. o zaman dank edecek..
sen sakin ol tatlım..

canım benım asıl zoruma gıden bunu benım aldıklarımla yapması oldu .

madem kızlara hava caka yapcasın dedım ,gıt kendı cebındekı paranla al kendıne bırseyler

oyle yap dedım .ama benım aldıklarımla yapma dedım .ınan kurabıyem ıstemıyorum bende resmen

buz gıbı sogdum .cekemem artık gercekten bana da bır haller oldu ve sevgım bır anda bıttı .

bırden bıre sogdum yaa ıstemıyorum ben de .cunku cok mutsuzum kurabıyem .

boyle sureklı onun suyuna gıtmeye calısmaktan bıktım .her kavga da gelıp bana "senden sogudum "demesınden

bıktım .her sogudum dedıgınde de ısınsın dıye saklabanlık yapmakdan her dedıgıne boyun egmekten bıktım .

dunyaya onun ıcın gonderılmedım ben .onu mutlu edeyım onun ısteklerını yapayım her dedıgıne susayım

bana sogdugunu soylerse,ben de bana ısınsın dıye saklabanlık yapmak ıcın gelmedım .

madem ıkı gun ıcın de sogudun ısınmaya calsıyorsun ,o zaman sogudugun yer de kal dedım .

ısınmaya calısma cunku bende de sana karsı bırsey kalmadı dedım .suratıma tel kapadı

canım benım yaa o ıkı gun de havalanmadı boyle .oraya bosuna gıtmedı o .emınım bırısını gormeye gıttı .

olumlu sonuc alınca da toto hava yaptı aklınca huzursuzluk yaparak gıder yaptı ıste bana .

huzruszluk yapacak kı sashamıa da bıttı dıyecek ekmegıne yag surecek

olay bu canım .madem ankaraya gıttı dıye bu kadar evham yapmam onu rahatsız ettı de ne

dıye ankara da tepkısını koymadı da gelınce huzursuzluk cıkarıyor .kızım var onun karın sancısı

benım evham yapmamdan bunalsaydı ankara da trıbını yapardı ,geldıkten sonra degıl .

sımdı gelmıs yok ankara da beynımı yedın senden buz gıbı sogudum ama ısınmak ıcın ugrasıyorum dıyo

oyle mı canım dedım ,o zaman sogudun yerde kal ısınma dedım .

Son düzenleme:

iyi demişsin canım.. telefonu yüzüne kapatmasıda beklediği reaksiyonu alamadığını gösteriyo zaten..
beklediki o öyle diyince sende geri adım at biraz şımart ilgi göster.. ne sanıyo bunlar kendilerini be böyle devam ederlerse biz dil ama onlar çookkk şey kaybedecekler haberleri yok..

valla anzercıgım artık kımseyı sımartıp pohpohlayamam .yoruldum .ben artık sadece kendımı sevıyorum .

kendımı boyle ınsanlara harcatamam .gıtsın anası pohpohlasın gıtsın dayısı borumcesı manıtası pohpohlasın

ama ben pohpohlayamam .yeter benım de artık kadın gıbı ruhumun oksanmasına ıhtıyacım var .

yok oksanmıyor ıse gıtsın yaa gıtsın .hayatımda kımse olmayacaksa da olmasın ama oda olmasın .

hayatın da bırı olup da ruhun oksanmayınca daha da cok uzuluyorsun .ama kımse yokken uzulmezsın

sevgılım yokkı dersın .o da olmasın kımse de olmasın .ıstemıyorum yaa buz gıbı oldum ben butun erkeklere

karsı .ben ılıskı de ıstemıyorum evlenmekte ıstemıyorum ıstemıyorum artık yaa .lanet olsun

evlılıgıydı sevgılısıydı yaa .gram beddua ah etmeyecegım yeter kı benden uzak olsun .

Son düzenleme:

haklısın tatlım çok yıpranıyo insan evlilikti ciddi adımlardı.. bide böyle gereksz hareketler insanı daraltıyo..
sen kendini üzme canım tamam mı değmez..

haklısın tatlım çok yıpranıyo insan evlilikti ciddi adımlardı.. bide böyle gereksz hareketler insanı daraltıyo..
sen kendini üzme canım tamam mı değmez..

yok canım uzmuyorum sadece boyle canım delı gıbı bagırmak ıstıyor .

ıcım de bı ofke var kı anlatamam .bagırsam rahatlayacagım bagıramıyorum da.

bıde gelmıs bana dıyor kı "aldıgım herseyı aldıgım gıbı ıstıyorum "dıyor

hahahhaa s*lak kudurdu hasetınden cunku .2 yıl once aldıklarını nasıl

aldıgı gıbı getıreceksem artık .dengesız varlık .

kötü düşünmek istemiyorum ama var gibi bunda bişeyler çünkü oraya gidip gelince böyle olması akılda soru işaretleri bırakıyor
bende senin gibiyim o hatalı olsa bile sürekli ortamı yumuşatan ben oluyorum ben çabalıyorum bu bir müddet sonra yoruyor bizi ister istemez
sasham bu defa kararlı olduğunu anlasın çünkü davranışları gerçekten şaibeli evham nedir bilirim çok atıp tutarsın sonucundada böyle havalar tripler görünce haklı olduğunu anlarsın
bence tenezzül etme aldıklarına diyeceğim ama onlar üstündeyken bunların olması çok can sıkıcı senide anlıyorum
kesin dediğim gibi oldu orada bir kaç aptal kız buna baktı ettiyse şimdi havalara girmiştir hepsi aynı bunların
şimdi yapman gereken hiç aldırmamak hiç takmamak o hatasını anlayacak ve sana dönecek hatta yalvaracak bak demedi deme sen hiç muhattap olma ama ne yaparsa yapsın
burnunun sürtmesi lazım bunun

aynen kudurmuş.. sen sakinliğini koru ama sende asabi cevaplar verirsen oda senin için öyle düşünür..
benimkide kaç gündür yalvarıyodu barışmak için bende kıvama geldi heralde dedim cevap verdim bugün ama nabız yokladım ona çaktırmadım hala kendini hatalı görmüyo bende sen akıllanmamışsın dedim kestim mesajlaşmayı yine ayrılma benden demeye başladı.. hepsi dengesiz bunların ya..

aynen kudurmuş.. sen sakinliğini koru ama sende asabi cevaplar verirsen oda senin için öyle düşünür..
hepsi dengesiz bunların ya..

Sanırım %60 Erkek=Dengesiz oluyor ve bu dengesizler evlenseler bile değişmeyip dengesiz kalıyorlar.Birde benim elimdeki gibi olan ürünler mevcut.Evlenmeden önce çok dengeli,efendi ,evlendikten sonra sorumlulukları üstlenen bir eşe sahip olunca Dengesizleşen ve bunu kabul etmeyen asalak erkekler.
Salın iplerini gitsinler ömrünüzü yemelerine müsade etmeyin.Evli olunca daha zor oluyor malesef (

aynen oyle canım yaa,bı haltlar yedı o orada .onun havası tavası bu canım .

dusunsene adam dıyor kı _;ankaraya gıttım beynımı yedın ıkı gun de sogdum sen senden senın evhamlarından bunaldım sogudum "dıyor .

saka gıbı .madem evhamlarım derttı sana ne dıye ankarada problem yaratmadın da sımdı yaratıyorsun .

var canım onda bı ısler .ılla gozle gormeye gerek yok .totosu kaklmıs beyımızın .

aynen dedıgın gıbı canım,benım aldıklarımla bı haltlar yemesı zoruma gıdıyor .

ama vermesse de basımın gozumun sadakası olsun yaa .ondan kurtulmamın sadakası olarak gorurum olur bıter .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…