sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

aman canım dengesızlıkte bunların ustune yok .ınan ben var yaa sadece bundan degıl tum erkeklerden sogudum yaa .

hıc bırını ıstemıyorum hayatım da .yenı bı ılıskı asla dıusunmuyorum .bıulıyorum oda bana aynı seylerı yasatacak

o yuzden yıne aynı seylerı yasamaya cesaret edemem .o yuzden hıc bırını ıstemıyorum .

artık femınıstım ben :113::113::113::113::113:

Selam kıslar,ben de geldim gecenin bu saatinde aranızaa..ne yapıyorsunuz..sashamiacım hepsini tam okuyamadım da sevgilinle sorun mu yaşıyorsun ya da ayrılık aşaması filan mı,üzüldüm yaa

Son düzenleme:
Selam kıslar,ben de geldim gecenin bu saatinde aranızaa..ne yapıyorsunuz..sashamiacım hepsini tam okuyamadım da sevgilinle sorun mu yaşıyorsun ya da ayrılık aşaması filan mı,üzüldüm yaa

ayrılık asaması degıl canım komple bıtırdım .ortada kesın bırsey yok ama ,2 gunluk seyehat poposunu bıraz kaldırmıs beyımızın ,

ben de cekemedım havasını tafrasını

bıtırdım canım .uzulcek bırsey yok ınan ,cunku ben de uzulmuyorum

Son düzenleme:

Tatlım sen nasılsın peki,kötü hissediyor musun kendini..eğer hatalıysa süründür onu bir güzel,gelmiyorsa da olduğu yerde kalsın..peki dönse affeder misin canım..

Tatlım sen nasılsın peki,kötü hissediyor musun kendini..eğer hatalıysa süründür onu bir güzel,gelmiyorsa da olduğu yerde kalsın..peki dönse affeder misin canım..

ben ıyıyım canım yaa,bırsey kalmadı ıcımde ona karsı .rahatladım ustum de sankı bı yuk vardı sımdı rahatladım .

donecegı bı kesın canım ,hem de surune surune donecek bundan da emınım ama ,affetmem .artık sıkıldım

ben de yoruldum cunku .

Haklısın canım,sen biraz dinlen önce,o biraz sürünsün,sonra duruma bakarsın..inan erkeklere çok ilgi yaramıyor bazen acı çektirmek gerekiyor,onlar çok fazla iyi olunca şımarıyor sallamıyor,ne garipler yaaaa..sen iyi ol da gerisi hallolur..acele de karar verme bekle bakalım biraz ama şimdi dönme bıraak bir sensiz kalsın beyfendii..

Bu arada senin eski konularının birinde sana çok tepki göstermiştim ya lütfen kusura bakma oldu muuu

oyle canım .erkeklerı poppohlamaya gelmıyor .pohpohladıgın da sımarıyorlar hemen .ben surunsunde ıstemıyorum bana gerı donmesını de ıstemıyorum .

dınlenıp dusunup kararımın degısecegını sanmıyorum .bende hersey bıttı gercekten .

ınan sımdı cok rahatladım .ne o nede baska bı erkek ıstemıyorum hayatım da .

yoruldugumu hıssedıyorum .en ıyısı bekar takılmak guzel :)

canım tartısıtıgımızı hatırlıyamadım ben yaa, tartıstıysak da onemlı degıl tatlım ,oluyor arada sırada kk da boyle gergınlıkler

anlaşılan çok boğulmuşsun tatlım bi ara böyle kal kafanı dinle sen bak biz varız burda muhabbetimizi eder güler geçeriz herşeye boşverr

hoşgeldin frezyam

hakkında hayırlısı olsun canım.. sıkma canını

sasham Eğer Erkek arkadaşın Hep Sana Böyle Davranmışsa Valla İyi Davranmışsın ama Keske Bu kadar Yumuşak Davranıp sevgini Çok Belli Etmeseydin Çünkü Bu Erkek Minleti Sanıyorlarki Onlarsız Yapamayız İyiki Bitirmişsin Kaybeden O Herif Bence Hiç Kendini Üzme. Şu Erkek Minletine hiç bir Konuda Taviz Vermemek Lazım Yoksa Uçuyorlar !!

iyiyim bitanem öyle uğraşıp duruyorum sıcaklar geldi yine sen nasılsın * bitti dimi sınavların

Evet canım bitti sınavlarım onları atlattım ya şükür ama bizimki ile şu ara problemler yaşıyoruz,yarın mezuniyet balosu var birlikte gidecektik ama gidemiyoruz artık..en yakın kız arkadaşımın evine oturmaya gittim diye,mezuniyete gidemezsin diyor tonla sorun çıkardı..en yakın arkadaşımın evine gitmememi isteme nedeni ne biliyor musun,,ben onlara bir kaç kere gittiğimde telefonu duymamış olmam ve bu yüzden bana yasak koymuştu ama ben de dayanamadım gittim işte..dün geceyi burnumdan getirdi,sabah altıda uyudum ..sen nasılsın canım,nasıl gidiyor her şey yolunda mı ?

offf aynı benim ki ya aynı benim ki
seni böyle bir özel günde nasıl yalnız gönderiyo bu ya
arkadaşında telefon duymadın diye sinirlenen adam seni baloya nasıl yalnız yolluyo pes
neye kızacaklarını şaşırmış durumdalar
bizdede bi iyi bi kötü ilerliyoruz işte frezyam ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…