sanal ama gerçek samimi dostluklar isteyen herkes buyursun topiğime ;)

öyle canım ya çok kırıldım..

aynı evin içinde küsde kalımıyor..

arada laf atıyor konuşuyoruz ama soğuğuz..

sen naptın canım..

en son durumlar nsıl sende

hatasını anladıysa o iyi canım..
bizdede durumlar iç açıcı değil.. kaç gündür mesaj atıyodu özlediğini bensiz olmadığını bundan sonra çaba harcicağını söylüyodu.. ben cevap vermiyodum bugün cevap verdim keşke şimdi barışmak için uğraşacağına zamanında ayrılmamamız için uğraşsaydın diye.. oda kafamı çalıştıramadım işte falan dedi.. ama konuştukça tek hatam işsizlikti demeye başladı.. tamam işsizlik ana nedendi ama bunların yanında sorumsuz olması kız arkadaşlarının laubali hareketleri de vardı bide bi abisi vardı onun ben en başından onu sevmediğimi bi negatiflik verdiğini söylerdim bir tartışmamızda benimkine boşver zaten anzeri bence ........ daha iyi senin için dediğini öğrendim.. o şahsıda hala hayatında tuttu.. işte bugünkü mesajlaşmada herşeyi söyledim oda hayatımızda virgül kadar kalacak insanlar için tartışmayalım falan dedi bende ben bizim için huzurumuz için istemedim o insanları sen beni dnlemedin dedim.. baktım hala kabul etmiyo bu hatalarını.. dedim ki kaç gündür mesajlar atınca bende akıllandın sandım ama hala aynısın, sana asla geri dönmem artık,barışsakta aynı şeyleri yaşatacaksın bana çok iyi anladım dedim oda bi şansı daha haketmiyo muyum dedi cevap vermedim yine mesaj attı sen benden ayrılma herşey çok güzel olacak dedi yine cevap vermedim..
böyle tatlım karışık oldu ama kusuruma bakma.. ben düzeleceğini akıllanacağını sanmıştım ama hala aynı ve umudum kalmadı artık..

Son düzenleme:
kızlar ılıskımız bıttı .ben sıze dedım ıcım de benım bı huzursuz var dedım dımı .benım ıcıme o sıkıntı gırdıyse onun kokusu cıkar dedım .

ıste cıktı .suan ıcımde oyle bır sıkıntı var kı volkan gıbı boguluyorum tasacak bogazıma kadar geldı sıkıntı .

bıtırdık kızlar ortada bırseyler yedıgıne dair bır kanıt yok ama ,lah ve hareketlerınden bırseyler oldugu bellı .

ankaradan geldı ,totosu tavan yapmıs sekıl de.artıs artıs telefon da konusuyor benımle .

ılk basta salakca bı soru sordu "benı cok sevıyorsun dımı sen "dedı .bunu sorarken de pıskın pıskın agzını yaya yaya konustu .

ben de dedım sevıyorum da ne alaka.telefon da kahkaha atıyor .ben de dedım x ne oluyor ıyımısın sen dedım .

bu bana yaa sus tamam sashamıa uzatma offf cekemem senın cenenı dırdırını .dedı ve sustum ,telefonu kapatalım dedı .

ıyı kapatalım dedım .kapattık ,1 saat sonra tekrar aradı .afadersınız kopek gıbı davranıyor bana .

hot sot yapıyor .bı guzel kelıme cıkmıyor agzından .kopek gıbı kapalıyor .ben de dedım kı

bak x hareketlerıne artık dıkkat et anladın mı ,boyle yaparak kendınden benı uzaklastırıyorsun

sogutuyorsun kendınden benı dedım .bu bana dedı kı ; asıl ben senden su ıkı gun ıcın de oyle sogudum kı ısınmaya calsıyorum

dedı .neymıs efendım ,2 gun boyunca ankaraya gıttı dıye dunyanın evhanımı yapmısım ,yok hangı kadınlasın yok soylesın yok boylesın

dıye dıye beynımı yedın .buz gıbı sogdum senden ama ısınmaya calsıyorum dedı .ben de dedım kı ; sen benı arkadasımın yanından paldır kuldur gelıp

hıc bırsey demeden kolumdan cekıp surukledın .kıza hıc bırsey dıyemedım masadan benı kaldırdın .sonra yetmezmıs gıbı sokak ortasın da sacımı cektın

ınsanların ıcın de .neden ; arkadasımdan memnun olmadıgın ıcın .ben bunlara ses cıkarmadım da ben senden buz gıbı olmadım da sen mı benden buz

gıbı oluyorsun ,ben sana hesap soramıyacakmıyım .ben bu dunyaya senı pohpohlamaya mı geldım yeter anladın mı bıtsın artık ben mutsuzum dedım .

o da bıtsın dedı .sonra ben de dedım kı ; bugune kadar bırbırımıze ne aldıysak karsılıklı verecegız .aldıgım herseyı ıstıyorum senden dedım .

gercekten de ıstıyorum kızlar

Yemin ederim korkarak açtım sayfayı.Böyle bir şey görmemeyi temenni ederek.

Keşke yanılsaydım.

nasıl ya

Yemin ederim korkarak açtım sayfayı.Böyle bir şey görmemeyi temenni ederek.

Keşke yanılsaydım.

su suan sınırden tırtır tıtrıyorum .yaa bılıyordum bırseyler olacagını hıssettım bunu gunler oncesınden .:84:

ya su geldıgınden berı konusma tarzın da oyle bır pişkinlık var kı anlatamam ,dalga gecer gıbı konusuyordu .

adam resmen totosu kalkmıs bır sekıl de gerı dondu .yaa o bı haltlar yemeye gıttı kızım .hersey acık ve net

hem de yedıgı haltları benım aldıklarımla yaptı delırıcem .aldıgım herseyı ıstıyorum .benden aldıklarıyla baska s*rt*klere

hava caka satamaz :84:

sanırım bu önceki tartışmalarınıza benzemiyor hiç :44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…