🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Bugünkü menüm

kahvaltı
1 yumurta
2 hatta 3 dilim köy peyniri
6 zeytin
1 buçuk dilim çavdar ekmeği
domates salatalık çay

ara 1 türk kahvesi 1 maden suyu 3 minik ceviz

ara 1 türk kahvesi,maden suyu 1 litre tarçınlı su

akşam
3 kepçe mercimek çorbası
1 kase zerdeçallı yoğurt
domates acur

1 litre daha su içmeye niyetlendim bakalım
kızlar ben dün zerdeçal hakkinda hormonları dengelediğini söylemiştim.Bugün aklıma geldi diyetisyen kan şekerini düzenlediğini Dengelediğini bu yüzden geç açıkırsın demişti.

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 2681834
3 kepçe mercimek çorbası
1 kase zerdeçallı yoğut
baktım bu beni kesmeyecek 1 domates ve 1 acur Yedim

Ayda 3.5 kilo verirsen verirsin
kasımın kaçı doğum günün ?
1 i. Veririm gibi ayda 3.5 kilo
Afiyet olsun

Bencede canım çok haklısın

Canım başaran bir çok insan var, onlardan ne eksiğimiz var. Sen neleri başardın, yine basaracaksin. Kendine güven ve istikrarlı bir şekilde devam et, sonucu çok güzel olacak
Aynen canım iyi geldiniz bana ilk tanıştığımız dan beri frekansimiz tuttu seninle canim
Kızlar, doğum gününe tam 2 ay var 73 ten-66 ya 7 kg iki ayda veririm sanki ne dersiniz

Sen ne kilolar verdin bunumu vermiycekdin

Eğer cumaya kadar devam edersem öyle sürpriz bir rakamla geliyorum ki
Dizim çok ağrıyor yeni okulumda merdiven çok biraz katı yapmamın sebebi 22 Eylül'de okul açılacak biraz yuklerimden kurtulup merdivenleri rahat çıkmak
Pandemide evde kalınca hareketsizlik ten kondisyon umum çok dusmus 1.sinif demek saatlerce ayakta kalmak demek birde merdivenler gerçekten estetiği geçtim bu iş bizim için sağlık meselesi

Aslında çok yoruldum defalarca pes ettim güvenim sarsıldı ama bunun sonucu daha çok yemek daha çok kilo daha çok diz ağrısı oldu veeee yine kaybeden kendim oldum
İnşallah busefer olacak
Olsun inşallah

Bu gün dışarda koştururken eşimle öğle yemeği yiyelim dedik
Eşim döner dürüm söyledi
Ben ekmek yiyemem porsiyon istedim eşim alay eder gibi davrandı kalbimi kırdı belkide haklı yıllardır benim diyet kilo meselemi dinledi bıraktım kalktım bende

Yorgunluk sıcak açlık kaldiramadim yoksa böyle fevri çıkışlar yapmam içimde hallederim kırgınlığımi

Neyse bu sorun yok aramızda
Ama gerçekten yoruldum bu işlerden inşallah bubsefer olur

Ay ne çok konuştum kusura bakmayın canlarim

Öncelikle yeni öğretim yılı hayırlı olsun. Oğlum 1. Sınıfa başlayacak. Öğretmeni şimdilik çok ilgi birine benziyor. İnşallah hepimiz için hayırlısı olur.

Ne güzel yazmışsın. Yine kendimize ediyoruz ne edersek.
Sen okullar açılana kadar biraz yüklen ama sonrasını sadece pilav makarna paketli gıda ve tatlı kessen bile uzun solukta çok güzel kilo verirsin. Kilo almaktansa varsın yavaş gitsin kilolar

Canım oglusununda hayırlı olsun okulu inşallah sağlıklı başarılı bir yıl geçiririz

Canım çok şükür yavaş yavaş motive oluyorum baskulde gülünce daha güzel oldu

Şimdi uyguladığım program gidiyor ileride tekrar konuşur bı yol haritası cizeriz inşallah

niyet etikten sonra gerisi kolay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…