🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Aslında bu gün çok az yedim biliyorum ve açım ama yemeyecegim. Bu akşam yemeğini ayırdım yarın yiyeceğim

Gün olarak
Sabah
Peynir
Zeytin
Domates
1 DL ekmek

Öğlen 3 gibi
2 yumurta
Domates

Su 3 lt geçmiştir

Spor 30 dk yürüyüş 30 dk bisiklet

İf için çok güzel bir menü afiyet olsun ekmeğide azaltmışsın

Aslında mantık olarak sabah ve öğlen sağlıklı olan her şeyden doyana kadar yemek. Şimdilik böyle iyi gidiyor

Benim kvalidem hazırlıyor sağolsun. Geçen melemen ve salça yapmış. Ben bayramda kurutmalık yaptım. Fasülye biber patlıcan. Sanırım bu turşu yapacak ve bitecek.
Tembel ben
Ama çalışıyorsun kuzum kolay değil afiyet Şifa olsun bereketi bol olsun
Allah izin verirse konserve fasülye yapacağım
dolaba dolmalık biber koyarsam benden iyisi yok

Ama çalışıyorsun kuzum kolay değil afiyet Şifa olsun bereketi bol olsun
Allah izin verirse konserve fasülye yapacağım
dolaba dolmalık biber koyarsam benden iyisi yok
Sağol canım. Ben fasülye kurusunu çok sevdim. Bu sene 20 kilo kuruttum. Allah hepimizin güle güle yememizi nasip etsin.
Sana da kolaylıklar dilerim.

O şekilde kilo verebiliyorsan hiç sorun değil benim ilk menülerimde diyetisyen gün içerisinde 7 dilim ekmek veriyordu sonra tek tek azaltı
Şimdilik iyi gidiyor bakalım cuma günü göreceğim
Dediğin gibi kilo verdikçe istemsizce azaltıyor insan. Bir süre sonra ekmeği keserim belki

Şimdilik iyi gidiyor bakalım cuma günü göreceğim
Dediğin gibi kilo verdikçe istemsizce azaltıyor insan. Bir süre sonra ekmeği keserim belki
Vücut işte belli olmuyor bazen istiyor bazen istemiyor bazen onu dinlemek bazende kulak asmamak lazım
kilo alma verme sürecinden tek aldığım ders herkes kendi vücudu iyi tanımak ve analiz etmesi gerektiği hani eskilerin bir lafı var bizim burda çok söylerler herkes kendinin doktoru olmalı diye çok denedik çok yanıldık çok teçrube ettik şimdi uygulama zamanı

Ben konserve yapmıyorum kocaman dondurucum varonın içini dolduruyorum domates biber patlıcanlar vs ne varsa çok rahat oluyo kışın bi patlıcan ve kırmızı biber közleyip koyıcam bi de biber falan koyup bitircembir hafta sonda iZne çıkıcam o zaman yaparım Allah hepimize sağlıkla yedirmeyi nasip etsin

Öncelikle kişinin kilo vereceğine inanarak yola başlaması gerekiyor. Sonrası çorap söküğü gibi geliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…