🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Ben konserve yapmıyorum kocaman dondurucum var:olamaz:onın içini dolduruyorum domates biber patlıcanlar vs ne varsa çok rahat oluyo kışın bi patlıcan ve kırmızı biber közleyip koyıcam bi de biber falan koyup bitircembir hafta sonda iZne çıkıcam o zaman yaparım Allah hepimize sağlıkla yedirmeyi nasip etsin
Amin canım kolay gelsin 🤩

Ben de çok memnun oldum. :KK68: Teşekkür ederim. Şeytanın bacağını burada kırmayı başardım. İnşallah sen de azimle devam edersin. Gerçekten izin, kilo olarak geri geliyor. Evinin yakınlarında yuruyebilecegin güzel bir yer varsa değerlendirmeni isterim. Diyetle ağır aksak gidiyorum mutlaka spor istiyor benim yaştaki metabolizma sıkıntı...
Takip edeceğim inşallah seni her zaman destekçin olmaya gönüllüyüm Antepiacim.:KK200:

Canım hemşehrim çok teşekkür ederim çok menmun olurum
İnşallah yarın başlıyorum aklımda bir program var
Spor içinde okuldan biryere yürümeyi düşünüyorum

Desteğini beklerim canim
Debelenip duruyoruz abla napalım iyi olmaya çalışıyoruz.
Çok mu aldın kilo 🙁

Canım hemşehrim çok teşekkür ederim çok menmun olurum
İnşallah yarın başlıyorum aklımda bir program var
Spor içinde okuldan biryere yürümeyi düşünüyorum

Desteğini beklerim canim

Çok aldım bonusum ya 126 civarindayim yarın yazıp başlıyorum inşallah
10 kilo verince takımıma dönerim
İnşallah orayla burayla goturecem süreci
Senin kilon ne alemde

2112F5BA-255F-4A16-83C2-F9374D1B5160.jpeg

Günün ilk öğünü benden olsun menenem,peynir,zeytin 2 dilim çavdar ekmeğidi ama ben 1 dilim yedim ve tabi kekikçayı

dün akşam eşimi kızdırdım hep erkekler kadınların kilosuna takılıyodu ben de ona yaptım baya gaza geldi akşam kalktı beslenme programı yaptı hem bana hem kedine fırına sebze attı :halay: :-)
Kilolu mu eşin. Öyle ise işin kolay. Benim ki zayıf ve artık kiskanmaya başladım :KK51: Sefa onda cefa bende

bugünkü beslenme sabahtan yazayım uyanınca 2 bardak su

kahvaltı
1 yumurta haşlanmış
6 zeytin
1,5 dilim peynir domates salatalık
2 dilim çavdar ekmeği

ara 1 sade türk kahvesi

öğle fırında sebze
3 kaşık yoğurt
domates sos
3 adet grissini karabuğdaylı olanlardan

ara 1 armut 7-8 adet çiğ fındık