🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

benim uzun sürede 86 da takılı.. inse en az 83 sonra çıkıyor.

Aaaaa olmuş bile Hadi hayırlı ugurlu olsunbol kilo vermeler olsun
astorolijiye inanırmısınız bilmem bu akşam yeni ay var yeni başlangıçlar yeni ayda yapmalı ve yeni dilekler dilemek lazım çok güzel bir tevafuk oldu bence Buda bize bir işaret olsun
birlikte çıktığımız bu yolda bol Kilo vermeli içinde güzel dostlukların olduğu eğlenceli günlerin bizim olmasını diliyorum

öncelik kendimi tanitayim.
adim Migi .31 yaşındayim kendim bildim bileli hep kiloluyum hiç bizamanda zayif insan olmadim.. ( diyet takılı bagimiligi)
en son 18 imde 52 yi gördüm..
Tanıştığıma çok memnun oldu insanı yoldan çıkaran takılmalar Korkma geçecekiraden vücudundan daha güçlü

Astrolojiye inanırım. Fakat en büyük inancım insan beyni, eğer istersek, gerçekten istersek her şeyi başarırız.

Yolumuz uzun, beraber çıkarsak bu yola daha eğlenceli geçer. İyi ki buradasiniz. Tekrar hoşgeldiniz

kilo konusunda kafada bitiyor
bende takıntılık olduğu için kilo veremiyorum
hiç düşünmeden vveriyorum
hamurişi çikolata vs aklıma gelmedikçe hizlagidiyor.
bide günler su gibi
anlayamiyorsun işte
en iyisi olan açlığı unutmak.

Bu günlüğü açtığımda ilk iki ay 2 kilo ancak verebildim. Aslında kilo vermek istiyordum ama her seferinde günümü mahvediyordum. Sonra ne olduysa böyle kilo veremeyeceğimi anladım ve daha disiplinli bir şekilde yoluma ilerledim. Yürüdüm ve haftanın çoğu günleri kaçamak yapmadım, arada ödül niyetine oğünlerim oldu ve her ay en az 4 kilo verdim. İstedim ve biraz disiplinle başardım. Şimdi yine başaracağım ve hep beraber başaracağız.

Son düzenleme:
Ben bu enerjiyi sevdim
bugünkü istikrarlı menüm
sabah suyla yada maden suyu ile başlarım bugün birazcık geç kalktım
kahvaltım
1 yumurta az yağlı tavada pişti
1 dilim beyaz peynir
5 adet zeytin
1 dilim tam tahıllı ekmek
domates salatalık kekik çayı

Ara:1 maden suyu 1 fincan sade Türk kahvesi

öğlen
1 büyük bardak kefir
salatalık domates

ara: bir maden suyu
Suda eriyen vitamin (doktor tavsiyesiyle kullanıyorum )

akşam
1 tabak etli yaz türlüsü(patatesinden çok az yedim Etini yemedim)
1 büyük bardak ayran

bugün Kayda değer su içemedim sporda evde hiç oturmadım desem

Afiyet olsun

Ben bu gün çok tok olduğumdan akşam yemeği yemedim. Sabah

Bunları yedim

Öğlen
6 adet incir
1 yumurta
Küçük bir parça Cevizli ekmek

Su Çok içtim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…