🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Kendine güven vücudunu iyi tanı

benim 3 kez kilo vermem 2 kez hedefe ulaştım
inan halen daha kendimi keşvediyorum aldığım teçrubeler verdiğim kilo sayısından fazla
Çok doğru söyledin yavaş yavaş gitsin daim olsun bi verip iki almaktan sıkıldım

Çok doğru söyledin yavaş yavaş gitsin daim olsun bi verip iki almaktan sıkıldım
Başlamadan Şunuda belirteyim Kendime
kaçamak günleri veriyorum ilk dönemlerde hafda bir
sonra 2 haftada bir şuan ayda 1 yapıyorum ama abartmıyorum ertesi gün devam etmiyorum sadece bir öğün özlediğim şeyi yiyorum 20 kiloyu verirken dondurma,hamburger,içli köfte, mantı, Habur işleri arda tatlı (benim tek şansım insülin direncim olması rağmen tatlıyla aram yok) haftada bir dışarda sağlıklı şeylerde yedim Izgara gibi vb yedim Ertesi gün tartı artı olasada diğer gün kontröl senin elinde eksi gelir Dedim bunu yapmamın nedeni diğer kilo verme döneminde sıfır kaçamakasız ilerledim korumada duvara tostlarım çünkü herşeyi çok özlemiştim kendime hakim olamadım

kısacası şu öncelikle sakin olmak lazım Vücudunu iyi tanı ona istediğini ver ama kontörül senin elinde olsun
tabi kendinizi iyi tanıyorsanız güzel bir yöntem ama yok ben çozuturum diyorsanız yapmayın

Bulunduğum bölgede bütün diyetisyenlere gittim diye bildiriyorum bu yüzden çok deneyimim var ara ara vücut analizi için gidiyorum artık şunu tahmin edebiliyorum bu ay benim şu listeyi yapmam gerekiyor diyebiliyorum
bu yüzden kendinizi iyi tanıyın denemekten korkmayın olmuyorsa ümitsizliğe kapılmayın farklı yöntemlerle devam edin mutlaka sonuca ulaşırsınız
96 kiloda 86 kiloda takıldığım dönemler oldu hata 86 da uzun süre takıldım pes etmek aklımdan bile geçmedi.
çok konuştum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…