🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Kızlar ben günlerdir yaptığım diyeti kahvaltıda biraz bozdum sanırım eşim evde diye neyse akşamı hafif bir ogunle atlatirsam dengelerim inşallah
Kesknlikle aksami hafif atlatin kizlar
İsin sirri burda
Belli bi saat koyun ve yemeyin o saatten sonra

Afiyet olsun canım cok Güzel akşam bende kalan brokoli yiyecektim ama bu gün et güveç yapacağım brokoli yarına kalsın
Bende ne yapsam diye düşünüyorum hala
Tavuk dolduracagim sanırım icli pilavla
Brokolide var dolapta corbasini yapsam diyorum
Degisiklik olsun

Kızlar ben günlerdir yaptığım diyeti kahvaltıda biraz bozdum sanırım eşim evde diye neyse akşamı hafif bir ogunle atlatirsam dengelerim inşallah
Kesinlikle kahvaltıyı bir şekilde yakıyoruz, akşama dikkat edersen eksi bile görürsün, su içmeyi unutma kendine yeşil çay demle , kahvaltının izi bile kalmaz

Bende ne yapsam diye düşünüyorum hala
Tavuk dolduracagim sanırım icli pilavla
Brokolide var dolapta corbasini yapsam diyorum
Degisiklik olsun
Bayılırım içli pilava afiyet olsun bizimkiler yemiyor brokoli çorbasını bir mercimeğe kaldım, diğerleri yapılıp dökülüyor Allah affetsin

Bayılırım içli pilava afiyet olsun bizimkiler yemiyor brokoli çorbasını bir mercimeğe kaldım, diğerleri yapılıp dökülüyor Allah affetsin
Ben fi tarihinde bir kere yapmıştım
Belki diyorum allarim pullarim yediririm
Bakayim bugun dunden tarhanam var zaten
Yarin filan bakayim yaparım

Kesinlikle kahvaltıyı bir şekilde yakıyoruz, akşama dikkat edersen eksi bile görürsün, su içmeyi unutma kendine yeşil çay demle , kahvaltının izi bile kalmaz
Şuan evde tartı yok sipariş verdim 18 19 aralık gibi elimde olacak işte gelene kadar hedefim 57 görmek ama bakalım

Aynen, yediklerin sağlıklı olduğu müddetçe miktarı çok olsa bile eksi geliyor
Neden bu zamana kadar denememisim kizdim kendime. Normal pizza bir kocaman pizza yesen doymuyosun ustelik fiyatlari el yakiyor. Hicbir farki yoktu cok lezsetliydi. Ustelik hazirlamak 10 dk surmedi cay bile gec demlendi

Ben fi tarihinde bir kere yapmıştım
Belki diyorum allarim pullarim yediririm
Bakayim bugun dunden tarhanam var zaten
Yarin filan bakayim yaparım
Brokolo corbasi hic denemedim. Gecen eşim dene dedi. Ama icine süt katıldığını bilmiyor normalde yemez diye yapmiyodum. Bende deneyeceğim belki cocuklar sever. Gecende kerevizli mantarli corba yaptım ikiside yedi. Allah affetsin bir kere biraz karisik sebzeli corba yapmıştım berbat olmustu. Hersey birbirine yakismiyor

Bende kahvaltı dan sonra meyve ve sut tukettim. Kahvemi akşama bıraktım bugun . Esimle beraber yedik tabi meyveyi hepsini ben yemedim :)

Eklentiler

• IMG_20201212_153222_949.jpg
    140,9 KB · Görüntüleme: 14
  • IMG_20201212_151021.jpg
    73,5 KB · Görüntüleme: 16
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…