🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Menüm
Kahvaltım 11.30
1 yumurta ile sahanda soğanlı 5 dilim sucuklu omlet
2 tk bal 19 zeytin maydonoz 1 kk peynir yarım dlm ekmek

Akşam 18.00
Bol balık buğulama salata
1 tk tahin pekmez yarım dlm ekmek
3 yudum gazoz

Bilmiyorum çok mu oldu balık.

Şu az oldu bugün yatana kadar 1 lt içmeye çalışacağım.o zaman1.5 olur herhalde.
Spor yok.yaparsam yazarım.

Afiyet olsun canım cok olmamıştır, balık iyidir

Bu arada ben bu sabah -500 daha gördüm. Tartiya 2kez ciktim inanamadim. 102.9 gördüm demekki ekim kasimda daha güzel sıksaydim baya vermis olcaktim

Çok güzel bir eksi gelwcwk bu hafta desene.
Aman sütünü meyveni ye büşra sütü etkilenmesin.böylece demoralize olmaz salmazsın
Aynen, yediklerin sağlıklı olduğu müddetçe miktarı çok olsa bile eksi geliyor
Öyle miiii
Kahve aldım içiyorum bu puslu günde içimdeki şair ancak bu kadar söyleyebiliyor

Neden bu zamana kadar denememisim kizdim kendime. Normal pizza bir kocaman pizza yesen doymuyosun ustelik fiyatlari el yakiyor. Hicbir farki yoktu cok lezsetliydi. Ustelik hazirlamak 10 dk surmedi cay bile gec demlendi
Böyle anlatınca insan tarif istiyor ama
Evet. Bu hafta içi arkadasin verdigi emzirme diyetine de bakicam. Bugun 1.5yil sonra ilk kez yeşilçay içtim
Yeşilçay içtiğin günler takip et bakalım canım.bebeğin uykusunda azalma oluyorsa ona göre bakarsın.

Ben de menümü yazayım.

Sabah
11 bir elma

12.30
Orta boy tabak dünkü tavuklu sebze yemeği
Salata
Filtre kahve çok az fıstık

15 00

Bir mandalina
Yarım portakal
Bir kayısı kurusu
Yarım ayva
Biraz fıstık.

Akşam 18.30
Bir porsiyon ciğer
Salata
Bir su bardağı ayran

Sabah vücudum kirgindi . Öğle yattım uyanınca çocuklarla meyve saati yaptık.
Normalde bu kadar meyve tüketmiyorum grip olmayayım diye yedim.

Ciğer de çok güzel olmustu belki daha fazla yemisimdir.
2 soğanı karamelize ettim. Ciğeri ayrı bir tavada suyunu cekesiye kadar pişirdim .
Sonra ikisini birleştirdim.biraz salça baharat kızarmış gibi oldu tavsiye ederim.
Ciderin tuhaf tadı yoktu çocuklar da sevdi yedi.

Spor yok.

Şu 2 diyelim yatasiya kadar 1 litre daha içerim.

Belki ben kısıtlamaları sevmediğimden karbonhidrat hariç tabağıma porotein ve sebzeyi kaşık ve sayı hesabı değilde yiyebileceğim kadar koyarak yiyorum, herkes bünyesini ve ne kadar yemesi gerektiğini bilir tabi

Afiyet olsun çok güzel

Aman zaten uyumuyolar. Ben hafta da 2 3 kez icerim
Ya bayatlayan dilim ekmekleri sütle isladim. Onceden hazirladigimiz menemenliklerden birer kaşık yaydim uzerlerine. En son onceki gunden kalan az misiri bicakla kestirip dizdim azar azar, kendi yaptigimiz sucuktan 2 ser kucuk parca koydum.en son kasar rendesi ile isitilmis firinda 8 dk da hazirdi

Afiyet olsun canım cok Güzel akşam bende kalan brokoli yiyecektim ama bu gün et güveç yapacağım brokoli yarına kalsın
Seninle aynı yemekleri düşünüp
Günaydın gerci öğle oldu ama olsun.
bende akşam gelebildim

Bende ne yapsam diye düşünüyorum hala
Tavuk dolduracagim sanırım icli pilavla
Brokolide var dolapta corbasini yapsam diyorum
Degisiklik olsun
annem yapardı çok severdim tavuk dolmasını yemeyelim uzun zaman olmuş bizim evde de yenmez
Kahve aldım içiyorum bu puslu günde içimdeki şair ancak bu kadar söyleyebiliyor
Ben sana yazarım şimdi

Gönül ocağımda yaktığım tüm mektupları
Kirpimiğin ucundan bırakı verdim puslu günün koynuna

bak gece diye başlasaydın daha anladı olacaktı

Güzel fikir, benim eşim geç kahvaltı yaptı akşam yemez bu nedenle yemek yapmaktan vazgeçtim, bu gün önceki günden kalan brokoli makarna ayran olacak
sonra yine seninle aynı şekilde vaz geçmişiz
Kahvaltıyı çok kuvvetli yapmışım öyle tokum ki, sanırım bu gün tek öğün ile geçireceğim
Bu konuda aynı olmadık
Aslında hiç yemek yemesek temizlik bulaşık hazırla zaman derdi yok.
Annem gibi söyledin annem amiyane tabirle “bu boğaz derdi olmayaydı heryer pürü pak tertemiz olurdu “derdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…