🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Neden bu zamana kadar denememisim kizdim kendime. Normal pizza bir kocaman pizza yesen doymuyosun ustelik fiyatlari el yakiyor. Hicbir farki yoktu cok lezsetliydi. Ustelik hazirlamak 10 dk surmedi cay bile gec demlendi
Hep beyaz undan kaynaklanıyor ne kadar çok yersen o kadar çabuk acıkıyor insan, prensip olarak beyaz unu bırakmamız lazım, korumada bile yenmemeli,
Sen tam buğdaylı yaptın değil mi 😃 aslında sabah 2-3 dl TB ekmeği vardı kendime onlarla yapayım dedim ama vazgeçtim,

Bende kahvaltı dan sonra meyve ve sut tukettim. Kahvemi akşama bıraktım bugun . Esimle beraber yedik tabi meyveyi hepsini ben yemedim :)
Afiyet olsun ❤️ meyveyi erken Yemen iyi olmuş, bak bu ay beslenme düzenini oturtursan hem kilo verip hem hiç bıkmadan devam edeceksin👍 hep söylüyorum diyeti eziyete çevirmemize gerek yok, bilinçli tüketmeyi öğreneceğiz🤩

Hep beyaz undan kaynaklanıyor ne kadar çok yersen o kadar çabuk acıkıyor insan, prensip olarak beyaz unu bırakmamız lazım, korumada bile yenmemeli,
Sen tam buğdaylı yaptın değil mi 😃 aslında sabah 2-3 dl TB ekmeği vardı kendime onlarla yapayım dedim ama vazgeçtim,
Benim tam bugday ekmegiydi zaten. Beyaz ekmek almıyoruz eve

Afiyet olsun ❤️ meyveyi erken Yemen iyi olmuş, bak bu ay beslenme düzenini oturtursan hem kilo verip hem hiç bıkmadan devam edeceksin👍 hep söylüyorum diyeti eziyete çevirmemize gerek yok, bilinçli tüketmeyi öğreneceğiz🤩
Evet. Bu hafta içi arkadasin verdigi emzirme diyetine de bakicam. Bugun 1.5yil sonra ilk kez yeşilçay içtim :KK70:

Evet. Bu hafta içi arkadasin verdigi emzirme diyetine de bakicam. Bugun 1.5yil sonra ilk kez yeşilçay içtim :KK70:
Yeşilçayi poşetlerden almayın onlar hem kansorojen madde taşıyor hemde açıktan alınan kadar faydalı değil ben aktardan aldim gunluk onu demleyip içiyorum 1 kupa 1 kupa da rezene sütüm azalmasın diye tavsiye ederim acayip süt yapıyor

Yeşilçayi poşetlerden almayın onlar hem kansorojen madde taşıyor hemde açıktan alınan kadar faydalı değil ben aktardan aldim gunluk onu demleyip içiyorum 1 kupa 1 kupa da rezene sütüm azalmasın diye tavsiye ederim acayip süt yapıyor
Emziren annelere yeşil çay onerilmiyor diye biliyorum isterseniz bir arastiriin.
Ben hiç icmemeistim.

Ben de uyudum uyandım kızımla.
Eşim de oğlumla uyuyor.

Gece oğlum uyuyamadi grip olmuş burnu tıkandı . Gece kalktım kaç kez yanında yattım . Kızım ağlayınca onun yanına geçtim.

10 ders
11de dersim vardı.

Derken kahvaltı 12ye kaldı.

Elhamdülillah dinlenmisim.

Akşama ne yapacaksınız fikir olsun bana da ?

Hamur yoğurup sıkma mi yapsam ki?

Kendime de dünden kalan yemek var.

Ben de uyudum uyandım kızımla.
Eşim de oğlumla uyuyor.

Gece oğlum uyuyamadi grip olmuş burnu tıkandı . Gece kalktım kaç kez yanında yattım . Kızım ağlayınca onun yanına geçtim.

10 ders
11de dersim vardı.

Derken kahvaltı 12ye kaldı.

Elhamdülillah dinlenmisim.
Geçmiş olsun canım, çocuklar küçük olunca fırsatını bulduğun an dinlenmek iyi geliyor👍

Pandemi doneminde acik birsey almayi tercih etmiyorum

Benim gordugum kadarıyla kahve çikolata tuketimide goz onunde bulundurularak yesilcayda icilebilir miş. Ben bugun nescafe icmicem. Hafta da 3 4 gün yesilcay icicem
Zararlı mı değil mi bilmem ama ben emzirdiğim dönemde arada içiyordum yeşil çayı 🥴

X