🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Kahvaltım 11.30
1 yumurta ile sahanda soğanlı 5 dilim sucuklu omlet
2 tk bal 19 zeytin maydonoz 1 kk peynir yarım dlm ekmek

Öğleni leblebi meyve falan yiyip akşama bol brokoli salatası yiyebilirsem bu gün çok iyi olacak.ama belki balık da olabilir bol yeşil salatayla.

Kahvaltım 11.30
1 yumurta ile sahanda soğanlı 5 dilim sucuklu omlet
2 tk bal 19 zeytin maydonoz 1 kk peynir yarım dlm ekmek

Öğleni leblebi meyve falan yiyip akşama bol brokoli salatası yiyebilirsem bu gün çok iyi olacak.ama belki balık da olabilir bol yeşil salatayla.
Afiyet olsun canım cok Güzel ❤️👍 akşam bende kalan brokoli yiyecektim ama bu gün et güveç yapacağım brokoli yarına kalsın 😂

Tünaydın ❤️
Bir iki kez bende bayat ekmekle yaptım o da çok güzel oluyor, lavaşla güzel oldu tek sorun salçam ev yapımı biraz tuzlu onu hesaba katmamışım, 😬
Bende hazir menemenliklerimden kullandim biz cok beğendik. Arada boyle değişik şeyler yapmak lazim. Benim kiz secici biraz. Bu sekilde farklı seylerden besin alir diye umuyorum 😅

Bende anca evi toparladim supurdum. Bir makina camasir katladim, bir makina yikaniyor. Bulaşıklari toplucam simdi. Buyuk kizi babanneye gonderdim. Kucuk olanda fazla uyumadi hemen uyandi mizir mizir beynimi yedi

Bende anca evi toparladim supurdum. Bir makina camasir katladim, bir makina yikaniyor. Bulaşıklari toplucam simdi. Buyuk kizi babanneye gonderdim. Kucuk olanda fazla uyumadi hemen uyandi mizir mizir beynimi yedi
Buralarda hava yağışlı benimkiler de birikti.

X