🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Yarın muz da yok sütte yok eşime söylemedim, bende alamadım, ama pro yapacağım sanırım
Yemedim çünkü bu hafta artı gelmek istemiyorum, artık cumaya karnabahar yerim çünkü pek yemediler bizimkiler

Yarın muz da yok sütte yok eşime söylemedim, bende alamadım, ama pro yapacağım sanırım
Yemedim çünkü bu hafta artı gelmek istemiyorum, artık cumaya karnabahar yerim çünkü pek yemediler bizimkiler
Pro salata yap kuzum
O karnabaharları hep bize yediriyolar bizimkiler

Kaç kere aradık yok kuzum bir türlü düzelmedi ne sıkıntı var bilmiyorum bizimkinde fiber internet güya
yarın ki detox mu var

Hoşbuldum :)

Kızlar gunaydin
Eşim de biraz belirti olduğu icin test yaptırdık sonucu bekliyoruz işyerinde sonuç çıkana kadar gelme dedi
dünkü menum öğlen mandalina ve çubuk kraker yedim akşamda ekmeksiz tavuk sote yarim tabak diğer yarisina yoğurt koydum yedim
Bu sabahki menüm 1 yumurta 1 wasa 1 salatalık minicik peynir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…