🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Kızlar gunaydin
Eşim de biraz belirti olduğu icin test yaptırdık sonucu bekliyoruz işyerinde sonuç çıkana kadar gelme dedi😑
dünkü menum öğlen mandalina ve çubuk kraker yedim akşamda ekmeksiz tavuk sote yarim tabak diğer yarisina yoğurt koydum yedim
Bu sabahki menüm 1 yumurta 1 wasa 1 salatalık minicik peynir
Geçmiş olsun canım, bizimde iş yerinde arkadaş pozitif, her gün bir vaka duyar olduk, en kısa zamanda atlatalım inşallah

Kızlar gunaydin
Eşim de biraz belirti olduğu icin test yaptırdık sonucu bekliyoruz işyerinde sonuç çıkana kadar gelme dedi😑
dünkü menum öğlen mandalina ve çubuk kraker yedim akşamda ekmeksiz tavuk sote yarim tabak diğer yarisina yoğurt koydum yedim
Bu sabahki menüm 1 yumurta 1 wasa 1 salatalık minicik peynir
Çok geçmiş olsun canım 😔
:KK43: sürekli aklım fikrim midemdeydi ... akşam menemen bir dilim ekmek yedim sadece
İlk hafta böyle olur canım sonra sonra alışırsın😘

207369EC-3681-43BE-AB21-ED9CAB62CBFB.jpeg

sanırım bende kahvaltı ile aşk yaşıyorum :KK37:

Bu gün kızım tek başına derse girdi hamdolsun 🙏, ben kamerada izliyorum tabi😀, Allah evlatlarımıza sağlık mutluluk huzur versin, hep iyi insanlarla karşılaştırsın amin.

Biraz gec oldu ama
Günaydın canım😘
Bu gün pro yapmadım
Sabah
3 wasa
Tel ve örgü peynir
Zeytin 12 ad
Domates
Salatalık
Cok guzel afiyet sifa olsun
Eki Görüntüle 2732028
sanırım bende kahvaltı ile aşk yaşıyorum :KK37:
Cok guzel 🤩 afiyet sifa olsun 😘
Bu gün kızım tek başına derse girdi hamdolsun 🙏, ben kamerada izliyorum tabi😀, Allah evlatlarımıza sağlık mutluluk huzur versin, hep iyi insanlarla karşılaştırsın amin.

amiiiin
Aferin ona 👏
onlarda boyle boyle büyüyorlar iste🥰

1 Türk kahvesi 3 hurma 🥰
Bende bugun hurma yiyeyim kca gundur canm cekiyo
Bi fırsat olmadı
Afiyet olsun balım

X