🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Şimdi bir greyfurt suyu birde kefir içtim şekerim hızla yükselmesin😒daha yemedim bir saat daha bekleyeyim akşama yakın olsunki akşam açılmayayım bugünü böyle kapatırsam yarın bayağı ödem gider
Başladığımız zamanda dedim vermekten çok koruma korkutuyor beni bu şekilde öğreneceğiz kuzum 🤕önceden olsa nasıl olsa verdim biraz da sefasını süreyim der bugünde yemeye yumulurdum çoçuklar bugün tantuni istedi ben kahvaltıyla geçiştirmeyi tercih ettim
Yarına ödem kalmaz bence, aslında kaçırdığımız günden sonra böyle dikkat etsek gayet rahat koruruz kilomuzu😃
Tantuni yememen iyi olmuş, haftaya bir gün yersin 😃👍

Bugünkü menüm
Çay,kahve .greyfurt suyu, kefir,maden suyu
Akşam
Tavada 2 yumurta
1 dilim peynir
1 dilim tam buğday ekmeği
Yeşillik
Şimdi kahve içiyorum çayla günü kapatırırım
Afiyet olsun canım, yarın mutlu uyanman dileğiyle 🥰

Menüm
Sabah
Peynir
zeytin
domates
salatalık
3 wasa

Akşam
2 yumurta
2-3 parça çiğ karnabahar (umarım şişirmez beni)

Su 2 lt

Spor yok yine😔

İnşallah canım yemekler fena güzel koktu, bir anlık yeseydim şimdi yine mutsuz olurdum, yememek mutluluk veriyor😃
Benimde kızın tantuniyi yarım bıraktı eşim gelsede yese iyi olacak canım istemiyor psikolojik olarak huzursuz oluyorum Buda diyetin başka boyutu🤣

İyiki bozulmus diyorum simdi🤣 hızlandı
Simdi hizli internet oldu şükür
Eğer sıkıntı varsa ara sende kuzum
yaa nasıl kolay olsun ki :) yemekten keyif alıyorum bildiğiniz aşk yaşıyorum , acıkınca gözüm dönüyor
Hepimiz oyle oldugu icin kilo aldık🤪
Göz donmeye varmadan sağlıklı şeyler tercih et canım
Elinden geldigince erken saatte kes yemeyi
Hosgeldin bu arada❤️
Bu gün karbonhidrat almazsan yarına gider ödemlerin bence🤩 ben fırına gittim mis gibi kokular var evde ve kendime detoks çayı hazırladım, 2 adet 9 lu çay demleyip soğuyunca madensuyu ve limon katıp gün boyu içeceğim, akşam yemeği olarak yumurta salatası yapacağım, bakalım yarına ne olur, benim çok artım var😬
saraycam gider cumaya ödemler🥰
Yarin detoks var mı?

hem bnm gönlüm olsun hem diyetin dedim , tvuk ızgara sipariş ettim :KK17: :KK53:
afiyet olsunnnn
Ben bulguru yemegi tercih etmiyorum
Herkesin vucudu bir olmuyor
Sen kendi vucudunu dinle ne tepki veriyorsa ona göre yasaklı listesi oluşturabilirisn kendine😘

Beğeni yaparken bile bekliyorum 😒
Ayy son günler boyleydi
Sabah iyice koptu
Birde hizli internetti güya
Yağmurlu havada biraz yürüyüş yapıp geldim 😉halen kahvaltı yapmadım keşke oruç tutsaydım çayla geçiştiriyorum şimdilik 🤪
😂 Dimi bazi gün oyle oluyor
Ama su tutuyor asul beni🤭onu icmeyince cok zorlanıyorum
Allah iyilik versin inşallah 🙏
Ben bu gün karnabahar yemeği ve fırında köfte yaptım ikisi de güzel aslında ama 2 yumurta yedim, kendine ceza 😬 yalnız koruma evresi biraz zorlayacak bizi onu anlıyorum 😬
Kız bu yemekler kacar mu🙈
Bosver gider eninde sonunda ödemler
Yeseydin ya
Ödem bile giderirdi
Bugünkü menüm
Çay,kahve .greyfurt suyu, kefir,maden suyu
Akşam
Tavada 2 yumurta
1 dilim peynir
1 dilim tam buğday ekmeği
Yeşillik
Şimdi kahve içiyorum çayla günü kapatırırım