🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Bende öyleyim hele birde tartı yüzleşmemden sonra daha dikkat etmem gerekirken kendimi korumaya aldım
sabah ekmek yeme gün içindeki tüm ekmek hakkını tantuni de kullan
Bu hafta biraz daha dikkat ederiz olur biter

Kahvaltı yapmiycam zaten, bence de özledim yiyeyim

İyi olur kuzum bence hemen hemen doğru düzgün kaçamağın yok onunda sana bir artı yapacağını zannetmiyorum
bu hafta toplanmam lazım
Çok güzel olur, yavaş yavaş sindire sindire ben 62 olsam razıyım yalnız iyice hedefi kucultuyorum
Kış modu bana iyi gelmiyor ancak benimde hedefim 65 di sağlık olsun veririz hem bahara vurüs stresi olmaz gölümüzce az hedeflerimiz olur

Kaçamaklarım pestil dut çekirdek pilav az börek vs. Öyle tatlı hamur işi yemedim aslında bu hafta içi dikkat edersem güzel gider bence
Stres yapacak kiloları verdiğimiz için, şimdi daha kolay hem böylelikle koruma şeysinide öğrenmiş oluruz
Aslında kışın diyet yapmak daha kolay, yazın dondurma çeşit çeşit meyve, tatil vs. Daha zor gibi

Ben bu kış meselesini araştırdım ben kışın çok çok üşüyorum sanırım ona konsantre olduğum için diyete adapte olamıyorum sanırım kilo vermeyi biliyoruz bunu öğrendik bu süreçte korumayıda ara ara tecrübe edersek korumada az olsa bil bilgimiz olur bocalamayız
bence Hiç etkilemiyecek o artılar çabuk gider

Selam arkadaşlar, bu gün bulgur günü olmuş
aynen oyle olmus
Yarın brokoli yiyeyim bari dengelensin
Yarın içmedim 9 ki çayı içip biraz dikkat edeyim, öğlen yemeği dışarıda olacak ama en Uygun menüyü tercih ederim artık
Ya bende bir zencefilli su filan yapayım bari
Unutursam zorla yaptirin bana
Gider gider bende 1 kg verdiğimde kiymet bileydim
Ahh ahh simdi dank etti iste
Ne guzel veriyomusum
Kendimi vermiyorum sanıyormuşum
Merak etme bir gitmeye başlarsa durduramayacaksin, senin kilo takıldı direniyor belli, az kaldı bence
Evet aslinda oyle makarnaymis pilavmis
Tatlıymış ciddi biseyde yemiyorum
Az bisey artti sadece yediklerim
Az kaldi dimi
Bence biraz dinlenmeye bıraktık, bu iyi bir şey aslında, ara ara molalar iyi geliyor bana
Biraz uzun mola oldu benimki
Sizin cok az kaldi kilonuz abanmamakla cok iyi yapiyosunu
Ah bende bir 66 olaydım bu kadar takmazdım
Kızlar bahara kadar vakit var stres olmadan veririz kiloları, hem az az gidince sarkma pek olmaz ,
Dimi dimi
Annem ve sizi dinliyorum bende zati sarki
Korkusu almaya basladi çünkü sarkmak istemiyorum Allah muhafaza etsin hepimzii amin

Bende öyleyim hele birde tartı yüzleşmemden sonra daha dikkat etmem gerekirken kendimi korumaya aldım
sabah ekmek yeme gün içindeki tüm ekmek hakkını tantuni de kullan
Cok mantıklı birde erken zaten yicek
Biseycik olmaz bol suyla
Callanetic
Diye bir kadının videosu vardı bir zamanlar, 10 günde 10 yaş genclesiyormusuz bulamadım gitti videoyu, kayıtlı sanıyordum ama yok kaydetmemisim, sonlara doğru yapsak ne güzel olur
Yapalımmm
10 yasss offf

O zaman harika

Çok güzel olur, yavaş yavaş sindire sindire ben 62 olsam razıyım yalnız iyice hedefi kucultuyorum
Hedef oyleydi ya 62-63 tu
Bi kahve içesim var bu gün hiç içmedim
Bende ictim Bitane
bi daha icesim var
Afiyet olsun kuzu

Bu ay onu da deneyimlemis olduk bence
Hic bi zaman eskisi gibi yememem gerektiginj anladım daha dogrusu
Koruma oldu cunku bu ay
Birde kuzu yazın daha cok hareket oluyor
Onunda etkisi var
Az harekete dikkat etsek
Aslinda kışın daha guzel geliyro kilo vwrmek bana

Üşümekte çok hareket edemiyorumki yazım hareketliyim zaten

Benim koruma dönemi anladığım diyetin bir tık esnemesi, yoksa çok zor, hep dikkat anlayacağın

Bende anladım ki hep dikkatli olacağız yoksa gittiği gibi gelir kilolar

Evet evet iyice soguyunCa çıkamayınca oyle biseylwr yapmak lazım
Ben bir form cayi iceyim
Uyuyasım var erkenden bugun erkenden
Hayırlı geceler guzelliklerim
Bol leptinler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…