🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

E4D69D8B-A51A-4FD8-AB2F-2E0B2B3934EB.jpeg
Günaydın 🥰biraz leblebi ekledim 😋

Bende saat 2 gibi yedim
1 büyük tabak ekşili ıspanaklı köfte (yöresel sulu içinde buraya has bir bulgur çeşiti olan bir yemek )
turp havuç yedim
şimdi kahve ve 3 hurma 2 ceviz yedim
akşamı da şimdiden yazayım
1 kase yoğurt ve 1 greyfurt suyu (diyetisyenim greyfurt suyunu ve kendisini diyette önerirdi zayıflamaya yardımcı derdi)

Kızlar eşim tartıyı almış şimdi geldi bana süpriz oldu 🥰
Aaa cok sevindim
Hayırlı olsun canım🥰
Bende saat 2 gibi yedim
1 büyük tabak ekşili ıspanaklı köfte (yöresel sulu içinde buraya has bir bulgur çeşiti olan bir yemek )
turp havuç yedim
1 kase yoğurt ve 1 greyfurt suyu (diyetisyenim greyfurt suyunu ve kendisini diyette önerirdi zayıflamaya yardımcı derdi)
Greyfurt evet yag yakıcılardan🤩
Afiyet olsun canım
Bende simdi kahve bir fellas yedim
Acaib canım tatlı cekiyor
Kızlar kilomu buradaki nasıl edeceğiz çünkü aradaki fark çok bariz 🥺
tok karnına 75 65 çıktım 😏
Bu ay yeni bu hafta basladi zaten yarin sabahki kilona gore gunceller Sarayca Sarayca m
Benim fikrim☺️

Aaa cok sevindim
Hayırlı olsun canım🥰

Greyfurt evet yag yakıcılardan🤩
Afiyet olsun canım
Bende simdi kahve bir fellas yedim
Acaib canım tatlı cekiyor

Bu ay yeni bu hafta basladi zaten yarin sabahki kilona gore gunceller Sarayca Sarayca m
Benim fikrim☺️
Sağol canım🥰 başa sardık ben bu kadar fark olduğunu bilsem en baştan bir çare düşünürdün uzun süre diyetisyen tartısıyla eşleştirmediğim için fark bile etmedim 🙈

Bende saat 2 gibi yedim
turp havuç yedim
Afiyet olsun ❤️ o köfteye bayılırım😍🤩

X