🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

afiyet olusun kuzum yarından sonra az dikkatle atlatırız inşallah
benim şişim bugün biraz daha indi sanki. Tartıda yok kaldırdım ne durumdayım bilmiyorum kesin 74 gördüm
Yok yok menulerinde 74 luk ne var Allasen
Ben acaba yine cok mu azaltsam yediklerimi
Resmen korumaya gecis gibiyim

Yok yok menulerinde 74 luk ne var Allasen
Ben acaba yine cok mu azaltsam yediklerimi
Resmen korumaya gecis gibiyim
bulgur beni baya şişirdi baçaklarımda çorap lastiğinin kestiği yerler 1 barmak içeri çökmüştü hiç abartısız
kuzum kendini vücudunu dinle eğer hazırsan kısmaya başla yok değildesen sağlıklı beslenmeye devam et

Oyy bende yedim bugun bulgur ama
Tadina baktım
Tirtikladim oturup yemedim
İns yarin cok kotu bi tarti olmaz
Cok hazir degilim galiba
Birde malum sebepten istah tavan

Oyy bende yedim bugun bulgur ama
Tadina baktım
Tirtikladim oturup yemedim
İns yarin cok kotu bi tarti olmaz
Cok hazir degilim galiba
Birde malum sebepten istah tavan
ne zaman kendi ni hazır hissettiğin an başla kuzum sağlıklı kararın da ye her hafta 500 gr versen yeter sıkma canını
hepimiz malum iştaha sahibiz

ne zaman kendi ni hazır hissettiğin an başla kuzum sağlıklı kararın da ye her hafta 500 gr versen yeter sıkma canını
hepimiz malum iştaha sahibiz
keske o 500 gitse
Vaktiyle
Beğenmediğim o 500 e hasret kaldım
Bu haftada veremezsem 1 aydir ayni yerdeyim

Yarın içmedim 9 ki çayı içip biraz dikkat edeyim, öğlen yemeği dışarıda olacak ama en Uygun menüyü tercih ederim artık

Callanetic
Diye bir kadının videosu vardı bir zamanlar, 10 günde 10 yaş genclesiyormusuz bulamadım gitti videoyu, kayıtlı sanıyordum ama yok kaydetmemisim, sonlara doğru yapsak ne güzel olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…