🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

tek kelime ile süpersin bunu nasıl atlamışım yawww

saol canım, bende buradaki başarı hikayelerinden çok yararlandım, belki günlüğümü okuyan obez birine ilham kaynağı olurum diyede foto paylaştım, insan isteyince zayıflar bence...önemli olan gerçekten istemek, gerisi geliyor...
canım senin kilon çok yok, az dikkat ederek, yavaş yavaş vermeni tavsiye ederim, kendini diyetteymişsin gibi kısma yani :)

canım level 1 at sen bura akşam eve gidince burdan denicem

canım o sitede level 1 yok sadece level 2 ve level 3 var, sen youtube'dan jillianı aç, sonra tekrar durdur ve biraz bekle, ilerlesin sonrada tekrar açar ve izlemeye devam edersin, kesintisiz izlersin yani, dışardan cd almana gerek yok...

öğlen yediklerim:
2 kaşık tarhana çorbası (canım istemedi)
1 avuç k.yemiş

akşam ise:
1 kase şehriye çorbası
1 por.et sote
salata
ayran
(belki pilav) olacak,

Karpuz cok değildi. Dondurma da odul olsun
hadi öyle olsun bakalım

cd almana hiç gerek yok canım ben youtube dan indirmiştim, gerçekten çok kolay size bir sonraki msjımda anlatayım.. azz sonra

sonucu tartışılmaz, gör bak sen <artık tartıda az vermekten şikayet ederkene çevrendekiler kız sarayca sen ne kadar da zayıfladın son günlerde, yeter artık daha zayıflama , hasta olursun diyecek, ama sen yağlarından kurtulmanın, güçlü kaslara sahip olmanın, evde temizlik yapınca hiç yorulmamanın, koltukları çekerken hiç zorlanmamanın, çok ağır şeyleri bile kolaylıkla kaldırıp taşıyabilmenin keyfini çıkaracaksın :)
Sarayca bir resmini koysana canım çok merak ediyorum
,
ben de ben de ..

canımcım ben son halinle ama farklı kıyafetle bir resim istiyorum, taytlı ve bodyli olsun lütfen, 30 ds sonunda jillianla da şekillenmiş, totonun kalkmış halini daha net görmek istiyorum lütfen lütfen lüüttfen... :)

öncelikle youtube girip isteğiniz videoyu açıyorsunuz, ben video çalmaya başlayınca durduruyorum ama tercih sizin.
sonra tarayıcınızın adres satırına, yani Jillian Michaels 30 Day Shred: Level 1 - YouTube yazan kısma noktadan sonra, youtube dan önce ss yazıyoruz..
yeni haliyle şöyle oluyor Free Download from Rapidshare, FileFactory. Free Download Videos from Youtube, Google, Metacafe - SaveFrom.net sonra entera basıyoruz aşağıda görüldüğü üzere

enterdan sonra şöyle bir sayfa açılıyor, işaretlediğim yerde videonun hangi formatta ve çözünürlükte kaydedileceğini soruyor, ben mp4 seçiyorum herzaman, yanında 360,720 vs hangisi varsa en yüksek olanını seçiyorum...

video formatını da seçtikten sonra tarayıcınız dosyayı açmak yada kaydetmek istiyor musuz diye soruyor, kaydet deyip, kaydetmek istediğimiz konumu seçiyoruz ve videomuz iniyor...

ha bu arada indirdiğimiz videoyu USB ye atıp LCDye takıyoruz ve spor salonundaymışız spor yapıyoruz, hadi kolay gelsin şekerler..

canım teşekkürler birde böyle deneyeceğim

Günaydın

hayırlı cumalar olsun

kızlar ben iki gün olmayacağım yaylaya gideceğim aslında havalar güzel ama çocuklar çok seviyor çünkü orda özgürler rahat rahat geziyorlar oynuyor

orda girebilirsem girerrim giresem pazartesi burdayım yine

canım inan bende sırf sonucu için jillianı devam ettiriyorum, dün gecede saat 12 ye geliyordu,çoook yorgundum, eşim bile- boşver hadi yatalım- dedi, ama ben inat ettim ve jillianı bitirdim :))) yani level 2/ 8 de bitti... en son fotoğraf paylaştığımda level 1/6 yada 7. günündeydim, jillian bitincede foto paylaşırım inşallah... :)

son 1-2 gündür bende daha çok inceldiğimi hissediyorum :)) canım zaten 15-20 günde taş gibi olmayı beklemiyorum ama, koldaki sarkmalar bariz toparlandı, buda çok iyi benim için, bundan sonra level 3'üde yapcam, sonrada senin tavsiye edeceğin egzersizlere devam edeceğim, hani şu jillianın devamı olan...
pörsümüş, sarkık vücutlara savaş açalımmmm :))) bol bol egzersiz yapalım...

ay ne güzel anlatmışsın youtubeden indirmeyi, çoook teşekkür ederim, bazı şeyleride hep indirmek istiyordum, çok işime yarayacak. Ben level 3 ü indireyim bu gün, hazır dursun...

sabah kahvaltım

600 ml su
kaşar
lor
domates
zeytin

Son düzenleyen: Moderatör:
bugun çok mutluyumm :))

ilk olarak akşamı anlatayım...ben soylemıştım bılıyorsunuz her ayın 20 sınde tartılacağım diye..eczanede tartılmıştım başlarken..evıme baskül almamıştım..kocam dayanamamışş dün işten gelırken kendısıne ceviz vs..diyet için birşeyler sipariş etmiştim ve o da gitmiş bana baskül almış..benden meraklı çıktı kilom konusunda :)) eve geldıkten sonra bende dayanamadım tabiki birlikte tartıldık..

kızlarrrrrrrrrrrrrr henuz 1 ay olmadı ve ben 6 kilo vermişimmmmm çok mutluyum valla...suan 78.00 kg yum....

fiboo öncelikle aramıza hoşgeldin canım

senı tebrik ederim aslında insan birşey yapmayı istesin yeterki gerisi geliyor inş.en kısa zamanda bütün isteklerin olur sanırım bebiş istiyordun demi

sarayca ben bu jıllıan indirip öyle yapacağım bu yaptıklarımı saymıyorum çünkü dura dura bir şey anlamadım ilk 3 gündür rahat yaptım ondan sonra hep durdu pazartesi baştan tam gaz devam edeceğim bu esnada yürüşü biraz fazlalaştıracağım yayla da temiz hava da mis mis yaparım yürüşü mü

07,00 ıkı bardak ılık su yarım saat sonra 5-6 kiraz
08,30 da kahvaltı bir domates biraz beyaz penır 4 tane etı form ıkı ceviz sekersız çay fincan
10,00 da ara ıkı taze kayısı yıyeceğim
12,30 da öğle bır kase corba ve bır tabak yemek ne gelırse artık..sevmedığım birşey geldığınde yemek yerıne bır kase cacık yıyorum
14,30 da ara etı form ile ıkı cevız bır bardak sekersız çay tabıkı
16,30 gibi semız otu salatası bol yoğurtlu
18,00 gibi bir elma yıyeceğim..

19,00 da evımdeyım..bu akşam temızlık yapacağım o da bana yeterli spor olur yatana kadar suyuma devam..günlük 3 lt yi de gecıyorum bu ara sanırım havalarda sıcak olunca gıdıyor...

haftada ıkı kez yumurta haşlıyorum kahvaltı için..bazende domates yerıne salatalık yıyorum..havuç salatalık ve meyveyı özellıkle ara öğünlerde tuketıyorum..gün içinde içtiğim suya yemeklerden yarım saat once ara verıp,yemekten yarım saat sonra tekrar başlıyorum...aradakı 1 saat içmiyorum sadece..diyetlerde önemli olduğunu okumuştum bır kaç yerde bende uyguluyorum..ve özellikle limon sıkın dıyorlar bu haftada ona başlayacağım..1 lt ye yarım limonu sıkacagım..
ben bu sistemde devam edeyım en ıyısı karatay teyze şimdilik beklesin o zaman...

benım diyetım böyle işte..hepımıze bol kılo vermeli günler olsun inşaalhh...

senin adına çok sevindim canım,

sağol bıtanem hoşbulduk..valahi öyle isteyınce oluyor..ama ben sana cidden birşey soylıyım..ben dıyetısyenede gıttım daha önce..suan yeme listem zaten ıyı kötu onun bana uyguladığı sistemde ama fazla sürdüremıyorsun..çünkü etrafında sana yön veren yerı gelıyor akıl veren kımse olmuyor..motıvasyon sıfır oluyor açıkcası ve bırakılıyor diyetler..o yuzden burası oyle değil..ben çok olmadı buraya üye olalı..ve bilinçsiz bi şekılde buraya denk geldım ve maviboncuk arkadaşla onun topiğinde bu işe başladık..o da sizin gibi baya kılo veren bır arkadaş..birbirimize destek olarak valla ıyı gıdıyor..sağolsun sonra mahzenle tanışıp sizin topiğe uğramaya tecrubelerınızı okumaya başladım..inşallah bende ıstedığım kıloya gelırım..evet bebek istıyoruz..ama kılo vermeyede başlamışken nasıl olucak bılmıyorum..ıkı aydır korunmadığımız halde olmadı gerçi yarın dr.uma gıdeceğim bu yuzden..eğer herşey normal derse bıraz korunmayı planlıyorum en azından ıstedığım kıloya gelıp hamıle kalmak için..

bende daha yeni sayılırım gerçekten kısa sürede mahzen ve sarayca bana çok destek oluyor onların sayesinde karatay diyetine alışmaya çalışıyorum
bu arada zamanında bende denemediğim yol kalmamıştı

zayıflama ürünleri akapuntur diyetisyen yanı kısaca kolay yolda nasıl zayıflanır onları araştırdım durdum ama herşey kendinle ve beynınle alakalı biraz geç anladım ama olsun bende 78 kg dan 62-63 kg düşmüştüm aynı senin uyguladığın diyet gibi az ve sık yiyordum ama ben 13 ay gibi bir sürede verdim sonra dikkat etmedim 68 hemencecik çıktım benım tek sıkıntım abur cubur manyağı olmam dı öle çok yemek yiyen biri değilim neyseki erken fark edip eski kiloma dönmedim şimdi de ayda 2 kg vererek yavaş yavaş hedefime ulşmak istioyrum inş.hepimizin hayalleri gerçek olur
sevgilerimle

13 ay evet uzun bir sure olmuş..kılo azaldıkça verme kg.suda düşüyor doğal olarak..suan yağ oranı fazla olduğu için bende 6 kg gıtmesı normal tabı..daha sonraları daha az gıtmeye başlıcak..evet dediğin gibi burdakı destek çok onemlı oluyor arkadaşlar sayesınde..artık gec olsun temız olsun geri dönüşü olanlardan olmasın inşallah bizim kılocuklar..güzel dileklerın için sağol hayatım..hepımız için umarım...

canım hayırlı cumalar sanada, oh ne güzel yaylanız var demekki, orasıda bol oksijenli olur.. bol bol gez, keyfine bak canım...ptesi görüşürüz canım...

ya canım bence devam et kaldığın yerden, tekrardan başlamak seni sıkabilir...ben indirdim, çok kolaymışşş...mahzenim sen çok yaşa

canım kilo verirsen kendiliğinden olur inşallah, ben çok duydum öyle, kilo verdim kendiliğimden hamile kaldım diyenleri :))

canım kk banada uğurlu geldi, iyiki günlük açmışım buraya, benimde yıllardır kilo ile başım dertte hep, artık yeme alışkanlıklarımı kökten değiştirmem lazım, yani hep böyle beslenmeliyim... unlu, şekerli gıdalar bitti gitti hayatımdan :)) ayrıca hayatımda sporda olmalı... inşallah bu yazılanlarıda unutup, tekrar kilo almam,

kızlar geçenlerde gamzeli bir kadın vardı tv de, iclal aydın sanırım, --- benim tanıdığım bir prof. 2 kg fazlalığın olduğu anda diyete başla, ver o kilolarını, bende bu formumu ona borçluyum--- demişti....aslında mantıklı, böylelikle çok fazla kilo almadan toparlar insan kendini...sevgiler kızlar..

ah fibo ben sağlıklı beslendikçe neler neler öğreniyorum biliyormusum metobolizman yavaş aynı zamanda pko luyum aynı zamanda demir eksikliği var bunların hepisı kilo vermemi yavaşlatıyor ama ben hiç bir zaman ümidimi kayıp etmedim

saraycanın dediği gibi artık bu yeme biçmini yaşam tarzı halıne getircem inşallaha sarayca kilolarını verip te gitmez bizleri bırakmaz ben anlamam sarayca bizi zayıflatmadan hiç bir yere gidemezsin

evet sarayca bende bir yer de dinlemiştim insalar esas 1 veya 2 kg aldığı zaman hemen önlem alsın esas o zaman korksunlar demişti beende okudum mu izledin mi hatırlamıyorum ama biliyorum

sarayca aslında ben sporu fazla takmıyorum tatlım çünkü benin sarkan hiç bir yerim sadece küçük bir ayva göbek var onu da mekikle çözmeye çalışırım ama jıllıan sevdim sevmediğim bir spor ollsa yapmazdım onu bende 1 ay tamamlıyacağım
bende senin gibi kafama bir şey koyarsam yaparım bazen takıntılıymdır :))))))))

iyi ki kadınlar kulubu var iyi ki siz varsınız

kız yakında şımaracam valla, canım inşallah buralarda olacağım, 52 kg olsamda her hafta tartılcam ve 2-3 kg oynayınca hemen dikkat edeceğim, yani 55'i aşmamaya özen göstereceğim... artık akıllandım...kasım aralık 2012 gibi çoook şişman ve ümitsizdim ben (69 lar bile bana çooook uzak geliyordu), kendimden tiksiniyordum, biraz dikkatle 5-6 ayda Allahın izni ile verdim kiloları (dahada veririrm inş.), bundan sonrada almaya hiiiç niyetim yok . (tabi benim dışımda herhangi bir durum olmazsa hamilelik vs. gibi :)))

canım ben hareket etmezsem çok zor kilo veririm, bu nedenle yürüyüş veya evde egzersiz yapmalıyım...
canım jillianı bende sevdim, çok kısa zamanda çok terletiyor, kaslarımın çalıştığınıda bariz hissediyorum...aslında yürüyüş beni çok rahatlatıyordu ama ne yapalım, inş. kızım biraz daha büyüyünce devam ederim.. :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…