🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

oh ne güzel canım ciğerlerine ve tüm hücrelerine bol oksijen girecek, oksijen yağ yakımında da çok etkili, gör bak ptesi eksi çıkacaksın kaçamak yapmazsan..

kahvaltıda yumurta de yemeni öneriyorum hergün canım 2 olmasa bile 1 tane ye..

tebrik ederim fibocum, 6 kilo çok güzel, takıldığında karataya bekleriz canım..

sen bilirsin canım 1-2 gün fazladan yapabirsin ama en baştan başlamana da gerek yok bence de.
limonlu su karatay da öneriyor canım ana ben de henüz başlamadım.. ben de başlıycam inşallah..

bebek çok istiyorsanız bence korunmayın vakit kaybetmiş olabilirsiniz, ayrıca karatay diyeti gebelikte de yapılıyor, karatay topiğinde 2 tane gebe var ve çok memnunlar..

Mahzencım yok canım kaçamak falan yapmıcam

bol yürüş ile desteklicem pazartesi jıllıan tam gaz devam edeğim

Saraycım şımarmak hakkın canım

bol şımar şımar ben olsa öyle yaparım

daha erken şımarmak için canım, bi 60 a ineyimde öyle

mahzencim, sabahları yumurta haşlamaya üşeniyorum, ancak haftasonu yiyebiliyorum, ama bundan sonra haşlamaya çalışırım, zaten artık loru çok yemiyorum, kaşar ve beyaz peynir daha güzel oldu :)

Mahzencım yok canım kaçamak falan yapmıcam

bol yürüş ile desteklicem pazartesi jıllıan tam gaz devam edeğim

hadi canım kim tutar biziii...canım ölçülerinide alsaydın, farkı çok iyi anlayabilirdin :) bu akşam bile alabilirsin, nasılsa level 2 level 3 derken daha en az 20 günün var...

hadi bakalım kolay gelsin bu arada benim reglim geldi, bayaa bir ağrım var, ptesi kadar şu ödemi atmam lazım malum tartı günü :)

p.tesiye kadar atarsın ödemi inş. canın tatlı isterse cevizin içine tarçın döküp tüketebilirsin, ben bir ara çok yemiştim öyle, birde incir, hurma gayet iyi tatlı niyetine yenebilir...

öğlen
az peynir az zeytin
2 avuç badem :)))

menün süper canım afiyet olsun.. evet kızlar kim tutar bizi..

Akşam
4-5 küçük dolma
25 kadar kiraz
2 ceviz
1 avuç şekerli leblebi bu ciss

Şekerli leblebi 3-4 avuç oldu. 2-3 avuc a.fistigi karpuz 2-3 dilim ekmek....:18: bugün cisslarla dolu bir gün oldu anlayacaginiz

Sabah kahvalti iyiydi Jillian 2 / 8 bitti o.sonra ciss larla dolu. Aksam balik salata..
Mahzen yasimutsuz gelin artik. Siz olmayinca ha bire yedim....:18:

Sabah kahvalti iyiydi Jillian 2 / 8 bitti o.sonra ciss larla dolu. Aksam balik salata..
Mahzen yasimutsuz gelin artik. Siz olmayinca ha bire yedim....:18:

geldim canım ama pek hoş gelmedim
günde mantar salası vardıi kısır olsun diye dua etmiştim ama bu da fena değildi, salatadan bolca aldım ama tek salatayla da kalamadım,maalesef 2 dilim de börek yedim çantamı peşinen alayım
tatlılara dokunmadım çok şükür, züğürt tesellisi olarak alkışımı da alayım bari

yok yok alkışı geri alıyorum çünkü kahvenin yanında 1 kare bitter çikolata yedim...
ceza olarak yürüyerek geldim ama yetmez, google mapsten baktım da 4 km yürümüşüm üstüne leslie de yapmam gerek..

bu arada diyet yaptığımı kimseye söylemedim, zayıfladığımı farketmediler çünkü zaten son dönemde aldığım kilolarımı verdim o yüzden farketmemeleri normal, ama 2 ay sonraki günümde 75 ve altı olabilirsem süper olacak çünkü yaklaşık 4 yıl önce 75 civarıydım, benim hesaplarıma göre eylülde 72 falan olacağım ve süper bir sürpriz olacak kızlara inşallah...

Son düzenleme:
Çanta atmiycam. Gayet iyi yediklerin, ayda bir olacak o kadar. Canım bir ay sonra 75 hatta daha az olacağına inanıyorum. Ben dun ve bugün abarttim yeme isini neyse yarın daha dikkatli olayim.temmuz 15 de hedefim 61 seninde 75 hadi bakalim kim ulasacak heedefine :)

canım arkadasım benim benim valla benden bahsetmen cok hosuma gitti dogrusu sağol bitanem düşüncen için sana destek olabiliyorsam ne mutlu bana.. Ama bak beni terk etme sakın üzülürüm sonra
burdaki arkadaslarda cok iyi gidiyo tebrik ederim hepsini ara ara okuyorum yazdıklarınızı cok azimlisiniz... Takipteyim kızlar sizi... Bencede eger bi sorunun yoksa en azından 70 kiloya düşene kadar hamilelik düşünme tatlım... Ben kendi adıma konusayım 76 kiloyla hamile kaldım ve 96 kiloyla dogum yaptım inanırmısın 2 senede anca 10 kilo verdim... (diyetsiz dikkat ederek) ama şimdi gözümmü açtım 6 ayda 17 kilo verdim... Cok zor oluyo gercekten kilolu hamile kalmak yataktan kalkamıyordum o derece sabahları biri gelsede kaldırsa beni diye yatakta bekliyordum(son ayları annemde geçirmiştim eşim görevde oldugu için oda allahtan ) yoksa evde tek basıma olsam hayatta yapamazdım yatakta kalırdım artık akşam eşim gelene kadar...sadece bi tavsiye canım son karar senin tabi eğer dikkatli olurum o kadar cok kilo almam diye kendine güveniyorsan düşün o zaman bebeği sen bilirsin tatlım...

sabah
Kıymalı yumurta
Kaşar ve beyaz peynir
Yoğurt
Kaymak
Zeytin
Domates
Salatalık

öğlen
Şehriye çorbası

Ara 4-5 avuç kuruyemiş

Aksam
Tavuk izgara
P.Pilavi
Corba
Salata
Ayran

öğlen
Şehriye çorbası

Ara 4-5 avuç kuruyemiş

Aksam
Tavuk izgara
P.Pilavi
Corba
Salata
Ayran

menün güzel aslında canım, kuruyemiş fazla olmuş ama unlu şkerli gıda olmadıkça sorun değil bence, akşam p.pilavı da cıss aslında ama.. bu hafta benim de cısım fazla, yapcak bişey yok, ptesi toparlanma vakti.. zaten tartıdan artılarla çıkarsak, öyle bir toparlanıcaz ki :) iyi geceler canım..

günaydın dostlarım ve günlükcüğüm;

sabah:
peynir
zeytin
domates
salatalık

Iyi haftalar bol zayıf günler olsun

saraycca bende senın ilk sayfalarda okuduğum kilo verme maceran 1 ileri 2 geri gitmişsin sanırım bende böyle olacağım sonrada tam anlamıyla devam ederek kılolarından kurtulmuşsun canım

of bazen sıkılıorum bazen mutsuz oluyorum bazende olsun deyip yoluma devam ediyorm ben gerçekten çok zor kilo veren bir metobolizmam var ama haftada 100 gr olsa gitmesini istiyorum ama gitmiyor

neyse içimden geçenleri yazdımmmmmmm

evet canım biraz da regl öncesi psikoloji çok iyi olmuyor ama biz de alışıcaz bugün benim 3 haftam 7 ve katları önemli alışkanlık kazanmak için, bilinçalltı/metabolizma ilk 21 gün direniyor vermek istemiyor, değişmek istemiyor ama biz inatla üzerine gidince çaresiz kalacak mrk etme biz kazanacağız...

canım birde önceki uzun süre kalınan kilolarda vücut vermemek için çok direniyor, örneğin ben 74-75 ve 70 lerde çok sabrettim 2-3 hafta kilom 100 gr 200 gr oynadı, sonrasında ise çorap söküğü gibi hızlı bir şekilde verdim, belki senin 78-79 önceki kalıcı kilondur, ondan bu aralar veremeyebilirsin... hiç moral bozmak yok, umut kırılması yok, sabredip, 1-2 haftaya istediğini alacaksın...

öğlen
1 kase yoğurt
çeyrek şehriye çorbası (kızımdan kalanı yedim)
1 avuç kuruyemiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…