🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Ben de sabah 8 de evde çıkıyorum 8,20 de burda oluyorum okullarda kapanıyoy kahvaltı hazırlama sıkıntım olmayacak artık şimdilik eğer yaz okulana gönderirsem oğlanı yine hazırlayacağım mecburen

akşam da 17,00 ve 17,30 gibi çıkıyorum en geç 18,00 gibi evde oluyorum hemen mutfağa gir yemek hazırla falan eşimi beklemeden yiyorum çünkü eşim sekiz ile dokuz arası geliyor o saaten sonra ben yemek yersem bana hoP kılo olarak dönüyor 1 yıldıR hafta içi alıştım erken yemeye

benim sıkınıtım yemek değil benım sıkıntım abur cubur olsun yemek olmasın ah onlardan kendimi bir kısıtlasam

yarın deniyeceğim sabah sıkı bir kahvaltı evde hazırlar burda yaparım
öğlen böyle yapacağım: ayran kuru yemiş veya 1 porsiyon meyve veya salatalık ile yoğurt benı inanılmaz tok tutuyor

canım inanılmaz derece tatlı istiyor aslında tatlıya tarçın ile süt iyi diyorlar kk
burda yok eve gider gitmez denicem bakalım kesecek mı

Son düzenleme:
Ya az yemişsiniz dediniz benımda piskolojık herhalde karnım açıktı aslında yemek yediktn sonra o kadar toktum ki sankı beynım açlık sinyalı veriyor
beden bugunden sonra çantada
az da olsa kuru yemiş taşıyayım ay sarayca bende öğlenleri kuruyemiş veya meyve ve ayran süt ile geçiştirsem olur mu ki nasıl olsa öğlen isteye isteye yemek yemiyorum

bence karataya tam uyarsan çok iyi yesen de veriyosun zaten ileride azaltırsın.. öğleyin ben de aslında acıkmadan yiyorum çoğu zaman o yüzden bir süre sonra 2 öğün indirmeyi düşünüyorum arada ayran süt yada kuruyemiş vs. ile geçiştirmeyi düşünüyorum, sonrası da ramazan zaten 2 öğün karatay için ideal..

dün akşam geç saatte kayısı ve kiraz yedim ...:KK53::KK53::KK53:
jillian 2/5 dün akşam bitti nihayet, böylelikle yarıladım sayılır..:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

dün jillianı erken yapacaktım güya.. ama saat 11.30 da yapmak zorunda kaldım, baya yoruldum, duş al uyu derken zaman geçti, kızımda 5.30 da uyandı, anlayacağınız uykusuzum, düşünün kahvaltıdan önce su içmeyi bile unutmuşum yeni aklıma geldi...

sabah:
2 dilim kaşar peyniri
1 dilim beyaz peynir
5 adet zeytin
domates

dün akşam geç saatte kayısı ve kiraz yedim ...:KK53::KK53::KK53:
jillian 2/5 dün akşam bitti nihayet, böylelikle yarıladım sayılır..:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

dün jillianı erken yapacaktım güya.. ama saat 11.30 da yapmak zorunda kaldım, baya yoruldum, duş al uyu derken zaman geçti, kızımda 5.30 da uyandı, anlayacağınız uykusuzum, düşünün kahvaltıdan önce su içmeyi bile unutmuşum yeni aklıma geldi...

sabah:
2 dilim kaşar peyniri
1 dilim beyaz peynir
5 adet zeytin
domates
tebrik ederim canım:KK9::nazar:
Çocuk küçük olunca böyle şeyler oluyor, umarım rahatsız değildir, uyumadı mı tekrar?

Son düzenleme:
tebrik ederim canım:KK9::nazar:
Çocuk küçük olunca böyle şeyler oluyor, umarım rahatsız değildir, uyumadı mı tekrar?

mahzencim sonra tekrar uyudu, tabi bende uyumuşum, uyandığımda alarm çalıyordu tlf da , bende kalktım saate baktım 08:10 (anlayacağın geç kaldık :)) neyse eşimi uyandırdım hazırlandık çıktık, saat 9.30 gibi eve bir uğrayayım, ufaklık ile annem anlaşıyorlar mı dedim,eve girdim, bizim ufaklık yeni uyanmıştı :) neyse o uyusunda, ben az uyusamda olur :))

öğlen:

1 por. sulu köfte
1 por. yoğurt
2 avuç kuruyemiş

senin de iş yakın mı eve? benim çok yakın da 5dk cık. yakın olması çok avantaj değil mi hele de çocuk küçük olunca :). Annen gelince KV gitti o zaman ?

senin de iş yakın mı eve? benim çok yakın da 5dk cık. yakın olması çok avantaj değil mi hele de çocuk küçük olunca :). Annen gelince KV gitti o zaman ?

akşam hesaplayayım kaç dakika olduğunu, ama ortalama 3-4 en fazla 5 dk. da iş yerine gidebiliyorum..evimin balkonu gözüküyor iş yerimden, gerçi şimdi ağaçların yapraklarından göremiyorum :)) annem geldi kv gitti, annem biraz yaşlı, zorlanır diye korktum ama kendisi gayet iyi olduğunu söyleyince rahatladım, 1-2 gün daha uğrayayımda alışsınlar birbirlerine...

Oh oh muhabbet artmış ya

bende söyleyim benım de evim ile işyerim tam 20 dk 1700 adım yapıyor geçen gun saydım :))))) ben bu lınklerı gülme kızma gibi şeyleri yapamıyorum

sarayca sen sanırım kzın 20 temmuzda yaşına girecek boş kaldıkça sayfana göz gezdiriyorum maşşalah hemen hemen her hafta kilo vermişsin çok güzel metobolızman var darısı benım başıma

:))

Yasimutsuz evet canim 100 gram da olsa her hafta verdim kilo.:21: ya ben aksam işten gelirken unuttum saate bakmayı.

Ara
1 dondurma

Akşam
Sulu kofte
4-5 dilim karpuz
2 avuç kuruyemiş

Yasimutsuz evet canim 100 gram da olsa her hafta verdim kilo.:21: ya ben aksam işten gelirken unuttum saate bakmayı.

Ara
1 dondurma

Akşam
Sulu kofte
4-5 dilim karpuz
2 avuç kuruyemiş

menün iyi canım, bu aradaki dondurma ve akşamki karpuzu cıss sayıyor muyduk ?:nazar:

akşam misafirim vardı, gittiler, kızımı uyuttum derken, saat 12 ye yakın jillian yapma fırsatım oldu, sonra duş alıp uyudum.

jillian 2/6 dün akşam bitti...

sabah kahvaltım

1,5 kk kadar kaşar
1 kk kadar tulum peyniri
5 zeytin
1 domates

akşam misafirim vardı, gittiler, kızımı uyuttum derken, saat 12 ye yakın jillian yapma fırsatım oldu, sonra duş alıp uyudum.

Jillian 2/6 dün akşam bitti...

maşşallah canım azimine bayılıyorum

ben içimden hiç ne spor yapmak geliyor ne yürüş bugunlerde kendimi çok tembel hissediyorum sanki kilo veremiyecek gibi hissediyorum

jillian videosu ben yaparak çok duruyor sinir oluyorum hafta sonu avm gidebilirsem cd alıcam şimdilik yürüş ile destekliyorum dün birtürlü yapamadım habire video durdu sonra bilgisayara indirmeye çalıştım olmadı

Jillian Michaels - 30 Day Shred Level 2 on Vimeo canım level 2 yi buradan yaptım daha hızlıydı, bilg. indirmeyi bende yapamadım maalesef,

canım aslında çok yorgun oluyorum, yapmasam ne olurki diyorum ama işte sonucunuda çok merak ediyorum, bakalım ne kadar inceltebiliyor jillian hanım, gerçi hakikaten çok terletiyor ama :))

jillian michaels - 30 day shred level 2 on vimeo canım level 2 yi buradan yaptım daha hızlıydı, bilg. Indirmeyi bende yapamadım maalesef,

canım aslında çok yorgun oluyorum, yapmasam ne olurki diyorum ama işte sonucunuda çok merak ediyorum, bakalım ne kadar inceltebiliyor jillian hanım, gerçi hakikaten çok terletiyor ama :))

evet gerçekten çok terletiyor

bugun burdan deneyeyim bakalım

canım jillian için verdiğim link level 2 yalnız... level 1 var mı bilmiyorum :))

sayfamda fotoğraf koymuştum canım, 56. sayfada :) bakarsın, yorumlarınıda bekliyorum :KK34:

bu arada evime uğradım biraz önce, kestirme yol dediğim yerde 470 adım çıktı, 4-5 dk yani......

canım jillian için verdiğim link level 2 yalnız... Level 1 var mı bilmiyorum :))

sayfamda fotoğraf koymuştum canım, 56. Sayfada :) bakarsın, yorumlarınıda bekliyorum :KK34:

Bu arada evime uğradım biraz önce, kestirme yol dediğim yerde 470 adım çıktı, 4-5 dk yani......

canım level 1 at sen bura akşam eve gidince burdan denicem

X