🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Bende 4 gundur aynıyım
mutlaka gidecek
Yanlış olmazsa eninde sonunda gidiyor
Yapma yapma bu hafta süpersin
Bu gün dayanamadım kiloma baktım, bu hafta ne kadar dikkatliydim ama 700 Gr artım var üzülmedim, belki direnç kilodur, nasılsa gidecek, ama bu hafta saf pro detoks vs. Yapmıycam

Nasıl bırakacak mısın kahvaltıyı
kahvaltıyı bırakır mıyım hiç
sadece biraz ara verim yulaf ezmeli kahvaltı yapacağım ben ara ara Klasik kahvaltıya ara verip Meyveli kahvaltı yaparım bunu diyetisyenim önerirdi
zor olsana minik bir ara vereyim biraz metoblizma şaşırsın bakalım bildiğim bir kaç sütlü meyveli kahvaltılıklar var malzemeyi alayım sizlerde yazarım

Arada bende yiyeceğim, bardaklara iyi gelir, üzüm de yakıştırdım ben
Sende benim cocuklar gibi üzümcusun
Uzum ver 3 ôgun yesinler
Yakisir tabi
Yulafi hic bu kadar severek yiyecegimi dusunmezdim
Cunku eskiden ilk gulaf kepegi almıştım
O benim midemi bulandırmıştı
Bunu cok sevdim

Bak bu güzel fikir, arada değiştirmek lazım, bu gün benimde farklıydı

Sende benim cocuklar gibi üzümcusun
Uzum ver 3 ôgun yesinler
Yakisir tabi
Yulafi hic bu kadar severek yiyecegimi dusunmezdim
Cunku eskiden ilk gulaf kepegi almıştım
O benim midemi bulandırmıştı
Bunu cok sevdim
Yulaf kepeği çiğ olarak güzel olmuyor ama yumurta ile cok Güzel omlet oluyor ve doyurucu, tavsiye ederim

Yulaf kepeği çiğ olarak güzel olmuyor ama yumurta ile cok Güzel omlet oluyor ve doyurucu, tavsiye ederim
Aynen canım ya 10 sene once arkadasim tavsiye etmişti
Ne bileyim ben cahilce bi deneyim olmuştu
Yumurtaya filan kattim ama sonra ogrenince
Bir kere sogudum iste

Mesela benim 70-72 kiloda. 66-65 kiloda ve 57-58 kiloda duraklıyorum. Bir iki hafta kıvranıyordu, ne kadar sıksan en çok 200-300 Gr ancak gidiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…