🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Fazla kilo olunca insan çok takıyor ama artık bizim kilolarımız çok degil az az gidecek bazen artı olacak, böyle böyle idare edeceğiz
İnan böyle bile kalsam hiç sorun değil en azından sağım solum derli toplu duruyor.benim bölgesel sorunum hiç olmadı sadece belim kalın kendime boru tipi diyorum aldımı bütün beden orantılı aldığı için kilom olduğumdan az gösteriyor
şu kiloma bile çok şükür bin şükür sonsuz şükür 65 hayalim temkinli adımlarla gitmek istiyorum kedimi sıkarsam süreçte sıkıcı gelecek.

Bugün yardımcı bir kadın ayarladım ilk gelecek bakalım kendim yapacağım işlerim var bir kaç dolap temizleyeceğim önümüzdeki hafta bana durmak yok iyice bir derleyip toplamam lazım deneceğim tariflerde birikti onlarıda bu süreçte yapacağım bakalım nasıl olacak

Tahmin ediyorum çünkü bende şu an kendimi çok kilolu görmüyorum, elbette var ama 2 ay öncesi ile arada baya fark var, dediğim gibi sağlıklı bir şekilde beslenip yolumuza devam edeceğiz,

Canım sana tavsiyem 69 dan sonra yavaş yavaş kilo ver ve sıkılaş, yoksa sarkma olur bence cok guzel olacaksın, bencede 60-62 sana çok yakışır,
Kendimi kasmıyorum artık farkındaysanız
Bildigin baya karnımı doyuruyorum
Yürüyüşümü yapıyorum
Giden gidiyor
Kalan kalıyor
Bence de hızlı verirsem sarkacam korkusu olustu
Suan fena degilim ama
3 ay daha veriyorum kendime
Koruya, vere devam ederim ins

Allah kolaylık versin canım , tariflerini yayımladığı bir yer var mı

Ya aynen bu günümüze şükür
Ben senin kadar incelmedim ama
Bu halim bile baya mutlu ediyor elh
Ne mutlu sana

Evet kuş kadar yiyordun şimdi güzel hele bi 69-68 ol, o zaman daha çok inceleceksin

Sabah haslanmis patatese yumurta kirdim biraz yedim,1 parca peynir,1 dilim ekmek
Ve aksamki patlıcan salatamdan Yedim
Aksam
Bunlari yedim pilav ve ekmek haric
Ayrani da ictim
Digerlerinin menulerininde tadına baktım
1 er catal diyebiliriz

Valla super yapıyorsun
Baya rahatlatıyor insanı buyuk temizlik için birinin yardımı
Safan olsun
Tariflerini merakla bekliyorum

merhaba arkadaslar
Bugun yarim gun olunca 11 e kadar okuldaydim snra eve geldim kahvalti yaptim. Kahvalti gibisi yok ya. 5 bardak cay ictim normalde 1 tek haftasonlari sabahlari cay iciyoruz.
Bizim cay icmedigimiz gün evde yas havası oluyo duramıyoruz illa
O demlenecek
Afiyet olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…