🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Bu kiloda ayda 200-300 Gr bile çok iyi olacak fark edeceksin, yavaş yavaş koruma evresine hazırlan
kış evresi biraz uzaya bilir çünkü kışın ben çok Çok üşüyorum
üşüdüğüm için vücut kaloriyi yakmıyor tutuyor
şu sıra 42 beden biraz genişledi yanı biraz ara bedenimsağım solum Bir yerlerden föşkürmüyorda Varsın yavaş yavaş gitsin

Belki soğuk hava da kalori yakiyordur
40 beden desek bir beden kaldı 6 kg yani

Belki soğuk hava da kalori yakiyordur
40 beden desek bir beden kaldı 6 kg yani
Yakiyomus kız normal sartlarda bir diyetisyen öyle demisti ne kadar dogru bilmiyorum vucut kendini sicak tutmak icin daha fazla çalışıyormuş
Ben normalde yazin asla diyet yapamazdim
Benim icin diywt ayi eylul,ekimdi
Bu sefer Allahtan temmuzda başladım
Yol uzundu

Canım anlıyorum seni, nereden nereye geldin, inan artık güzel kilo verdin ama anlıyorum 69 olunca tam olarak insnasaksin☺
Yemiş sayilmazsin bir ısırık mi aldın ☺
Kucucuk bir ısırık aldım lokma bile degildi
Ama yedigim en ufak seyi yazmazsam vicdan yapıyorum
hep kilo verirken bir 73 olsam tamam biraz zayıfladım dicem diyodum kendi kendime
Simdi anca 69 olunca zayıfladım dicem diyorum

Ne iyi etmişsin başlamışsın erkenden, bende Ağustos ortasında başlamışım yazın meyve dondurma vs. Diyet gerçekten zor biz zoru basarmisiz

Kucucuk bir ısırık aldım lokma bile degildi
Ama yedigim en ufak seyi yazmazsam vicdan yapıyorum
hep kilo verirken bir 73 olsam tamam biraz zayıfladım dicem diyodum kendi kendime
Simdi anca 69 olunca zayıfladım dicem diyorum
Yemeye devam etmefigin müddetçe küçük ısırık hiç bir şey yapmaz

Canım brnde 63-64 e düşünce evet kilo verdim diyeceğim, gerçi şimdi de 75-76 ya göre çok iyi ama 63-64 kg alışmışım üstü çok fazla geliyor

yok kuzum 3 diyetimdede kışın kilo vermem yavaşladı ben sebebini yazın kaybettim yağ hücrelerine kışın bedenin geri ihtiyaç duyması diye bağladım tabi ben kendi bedenime göre bağladım
Yani nereden nereye, mide ameliyatı olanlar ancak bu kadar veriyor, aman masallah diyeyim. Efser bundan sonra az az gitsin ama kalıcı gitsin kilolar
gecen sonbaharda başladığım diyet kışın kaplumbağa hızındaydı nisan mayıs ayında tavşana geçiş yaptı
insan 3 büyük kilolar verdiği diyetinde herşeyi gözden geçiriyor benim zayıflama aralığım nisan ve kasım başına kadar.

Gunaydın ballarım
biz varmak uzereyiz
Dedim bi bakayım kizcelere
Bugun yine ayni gibiydim
Ve karnım şiş sanki aksamdan 3 lahmacun gömmüşüm

yediklerime dikkat ederim ama
Spor olmayacak bugun ona üzülüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…