🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Yulaflı olan aklımda
Teşekkür ederim canım ❤

3 ay regl için fazla ya belki kilo verdiğin için düzene girer☺
Dene kuzum seversin
Öyle oluyor ve inan tüm sıkıntılarını çekiyorum olmayınca polip oluşuyor polip için 4-5 kez kürdaj maceram var ve nakozlu normal kürdaj yapmıyolar son kürtaj oldugumdan bu yana ilk kez düzene girdi inşallah bitti gitti olsun..hep böyle olacak diyelim olsun.oldu

Çok geçmiş olsun canım. Bence bu kilo senin sağlığını olumlu etkileyecek oldu bile

Haftada 1-2 porsiyon yiyorum, bazen yemiyorum. ☺ Biraz daha kilo verirsem artiracagim ama
oyy masallahhhhh bu ne azim sen bu kiloda bunu diyorsan
Sen efsanesin canım çok güzel vereceksin eskisi gibi
Kuzummm teşekkür ederim guzel sozlerin icin
Eski sabrim kalmadi cnm surekli al - ver yordu, bıktırdı baya
Ama son kez gücümü toplayip verecem insallah

oyy masallahhhhh bu ne azim sen bu kiloda bunu diyorsan

Kuzummm teşekkür ederim guzel sozlerin icin
Eski sabrim kalmadi cnm surekli al - ver yordu, bıktırdı baya
Ama son kez gücümü toplayip verecem insallah
Ablacım çok zor oldu başlamak şöyle 65 in altına inersem biraz daha iyi hissedeceğim.
Son kez kilolarını vereceksin çünkü bir daha almayacaksin bence

korumada burdayız salatandan dönenin değil kaşık tüm yemek takımı kırarım
Diyet yaparken kilo almayalım, bir ara çekirdekli galetaya satmıştım kaloridir bakinca şok oldum resmen bir daha yemedim,
kaşımız gözümüz yerinde dursun
Iyi aksamlar kizlarrrr

Tanidigim, tanimadigim herkese basarilar, kolayliklar dilemek istedim
takımlardan gözüm aşina çok teşekkür ederiz
Çok geçmiş olsun canım. Bence bu kilo senin sağlığını olumlu etkileyecek oldu bile

korumada burdayız salatandan dönenin değil kaşık tüm yemek takımı kırarım

kaşımız gözümüz yerinde dursun

takımlardan gözüm aşina çok teşekkür ederiz

İnşallah bu sefer koruyalım hemşom, yetti artık canıma tak etti, bu ne bir al bir ver, bu vücut ne etsin yine iyi dayaniyor

İnşallah bu sefer koruyalım hemşom, yetti artık canıma tak etti, bu ne bir al bir ver, bu vücut ne etsin yine iyi dayaniyor
Dediğin gibi vermek beni düşündürmüyor gecen verdiğimde 6 ayda verdim. bu verdiğimde 1 seneye yaydım sırf koruyayım diye. sıkarım dişimi hedefe 1 ayda da girerim Ama benim olmayan bişey için çabalamak gibi bir şey bu .
beklemek sabır etmek lazım,sırf korumak için.Oldu bile diyelim koruyalım oldu oldu old.

gecen verdiğimde sakladığım kıyafetlere baktım 38 benden üzerinde etiketleri olanlar var.Büyük kızım yanıma geldi bunu ne zaman aldın şunu ne zaman giydin deyip durdu bana bende “Annen 3 gün zayıf kadı ya,o zaman”

Geçen ne demiştin 1 günü bir haftada temizledim . Koruma bana göre şöyle olacak 1-2 gün serbest diğer günler sağlıklı beslenme, sanırım böyle yapınca olacak.

Diyetini bir seneye yayman çok iyi, menülerin son zamanlarda daha güzel doyurucu, varsın az gitsin ama geri gelmesin

Bende 65 kilodan sonra daha relaks olurum, varsın yavaş gitsin

Benimde hala etiketi üzerinde iki pantolon var hiç yiyemedim, alırken biraz dar almıştım nasılsa veririm diye ama tam tersi oldu. 62-61 olmam lazım giyebilmem için

Bir şey daha öğrendim onu sizlere paylaşayım.dolapta duran tüm bol gelen büyük beden kıyafetleri çıkarın Verin evden uzaklaştırın beyin onları orda algıladıkça geri eski haline dökmek istermiş.kilo verişlerimde hep bir iki parça sakladığım şeyler vardı. gercekten Gördüğüm zaman ya geri eski Halime dönersem Diye düşünürdüm.önümüz kış zaten dolaplar temizlenecek aklımızda bulunsun.

Aynen öyle oldu kuzum gecen bir ugulama daha öğrendim ideal kilon 65 değil mi eğer bir iki gün kendini sıkıp 64 olursan ertesi gün sevdiğin bir şey yiyebilirsin gibi bir hedef koy diye en çok 1 atıyorum 1,5 kilo olur sun onda rahatlıkla gider bende bulgur ve baklgil çok çok etkili onun getirdiği daha fazla ondan çok temkinli yaklaşmam lazım Ette hiç sorun yok ne yersem yiyeyim ertesi gün yok oluyor.

Yok ben hiç bir zaman bekletmiyorum, şu an zaten var olan kıyafetlerim yeni yeni bollasiyor hala giyilir. 65 olunca kıyafet alacağım, bu konularda çok inatçı biriyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…