🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Aynen öyle oldu kuzum gecen bir ugulama daha öğrendim ideal kilon 65 değil mi eğer bir iki gün kendini sıkıp 64 olursan ertesi gün sevdiğin bir şey yiyebilirsin gibi bir hedef koy diye en çok 1 atıyorum 1,5 kilo olur sun onda rahatlıkla gider bende bulgur ve baklgil çok çok etkili onun getirdiği daha fazla ondan çok temkinli yaklaşmam lazım Ette hiç sorun yok ne yersem yiyeyim ertesi gün yok oluyor.
Protein diyette kurtarıcı, sebze yemeği güzel ama et tavuk balık çok doyurucu oluyor.

Mantıklı aslında, ben zaten kendime 2-3 kilo sınır koymayı düşünüyorum, örneğin 57-60 arası bir kilo, dediğin gibi 59.9 kilo olunca, önce 1-2 kg verip sonra istediğim bir öğünü abartabilirim, böyle böyle bu kiloyu sabitleyebilirim diye düşünüyorum.

Biz bu işi öğreneceğiz yalnız Efser Efser farkındaysan daha 12-13 kilom var ama koruma sancısı şimdiden başladı, senin de dediğin gibi vermek kolay da koruma nasıl olacak bilmiyoruz, çünkü hiç koruma yapamadım 😬

Yok ben hiç bir zaman bekletmiyorum, şu an zaten var olan kıyafetlerim yeni yeni bollasiyor hala giyilir. 65 olunca kıyafet alacağım, bu konularda çok inatçı biriyim :rolleyes:
benim biraz istifciliğim var sanırım :KK23:bu sefer vereceğim hiç bekletmeyeceğim çok sevdiğim bir iki modasız parçalar var onları taraltmaya götüreyim:KK66:
Biz bu işi öğreneceğiz yalnız Efser Efser farkındaysan daha 12-13 kilom var ama koruma sancısı şimdiden başladı, senin de dediğin gibi vermek kolay da koruma nasıl olacak bilmiyoruz, çünkü hiç koruma yapamadım 😬
Tecrübemiz yok Yaşamış şeyler bizi korkutuyor :110:Farkındaysan kk bu konuyla muzdarıp .Korumayı vermekten daha sıkı tutmamız lazım :KK6:

Son düzenleme:
Günaydın kızlar kahvaltım bu şekildeydi

Eklentiler

• E86D201F-B96D-43AD-9E17-505DE874DFE2.jpeg
    E86D201F-B96D-43AD-9E17-505DE874DFE2.jpeg
    138,8 KB · Görüntüleme: 15
benim biraz istifciliğim var sanırım :KK23:bu sefer vereceğim hiç bekletmeyeceğim çok sevdiğim bir iki modasız parçalar var onları taraltmaya götüreyim:KK66:

Tecrübemiz yok Yaşamış şeyler bizi korkutuyor :110:Farkındaysan kk bu konuyla muzdarıp .Korumayı vermekten daha sıkı tutmamız lazım :KK6:
Daraltabildiklerini daralt tabi, o kadar müsrif olmayalım😀 geri kalanını at gitdin:KK45:

Aynen koruyabilen pek yok gibi, biraz da ondan korkuyoruz.

X