🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Cok ozlediler cocukları
1.5 aydır görmüyorlar
gerci bu surecte kimse gormuyodur torunlarını ama
İste🥺 alışkınlar surekli gormeye
ay ay ins hepimiz
Ama siskinlik var fena hic sanmiyoruM
Aarti olmasam bari diye düşünüyordum🥴
ayyyy komsu kanka bulusmasi varmis burda:KK68:
Cok şükür canım
Bi suru sey geldi başlarına
Simdi uzun uzun yazip sıkmayayım
Ama iyiler simdi onemli olan o❤
evet canim bahceli bi evleri var
Biz gitmeyince kahvaltifan sonra eve gecmisler🥺
Babam kalp hastasi
Kalbim agriyor duyip duruyor
Gormek istiyodum bugun ama
Esim oyle düşününce
Cokta ısrar etmek istemedim

Efser Efser bence de kuzu yiyebilirsin
Sen zaten abartmazsın
Cay tabağına bi top koyup tadina vara vara😍
Allah şifa versin iyi olsunlar inşallah, bahçeli evleri olması güzel, havalar güzel değerlendirin😀

Cok ozlediler cocukları
1.5 aydır görmüyorlar
gerci bu surecte kimse gormuyodur torunlarını ama
İste🥺 alışkınlar surekli gormeye
ay ay ins hepimiz
Ama siskinlik var fena hic sanmiyoruM
Aarti olmasam bari diye düşünüyordum🥴
ayyyy komsu kanka bulusmasi varmis burda:KK68:
Cok şükür canım
Bi suru sey geldi başlarına
Simdi uzun uzun yazip sıkmayayım
Ama iyiler simdi onemli olan o❤
evet canim bahceli bi evleri var
Biz gitmeyince kahvaltifan sonra eve gecmisler🥺
Babam kalp hastasi
Kalbim agriyor duyip duruyor
Gormek istiyodum bugun ama
Esim oyle düşününce
Cokta ısrar etmek istemedim

Efser Efser bence de kuzu yiyebilirsin
Sen zaten abartmazsın
Cay tabağına bi top koyup tadina vara vara😍
anlıyorum anneme bu dönemde 2 kere gittim o da sitemli anlatıyorum anlamıyor beni :110:hepsi onun İyliği için yaşı 75 insan tedirgin oluyor :cry: atlatalım sağ Salim sonra yine hepberaberiz biz aile bağı küvvetli Milletiz öyle ayrı gayrı olunmaz bizde üzülme:KK19:
yok yemedim ama hurma iyi geldi 😏
Benim yedigim ilk original olan, şimdi merak ettim ayrı ayrı alırım ben😀
yulaflı benim favorim :rolleyes:
Bende regl başlamadan anlıyorum, canım tatlı istiyor, kuru üzüm, hurma, incir, kayısı kurtarıcı oluyor, Maraş dondurması da olabilir tabi :rolleyes: :rolleyes:
yok yemedim hurma kesti 😋bundan sonrası 3 gün ödem sonrası daha rahat geçecek :KK6:o yüzden işi sıkı tutmam lazım iştahım bundan sonra azalır:cool:
Biz şokcuyuz canım
Cesit bilmeyok🤣
şok cuya söle 2 çeşit yapın şunu kandırmayın milleti 🤣şok bana uzak en yakında ne varsa ordan alıyorum 🥰
Sağol canım çupra almış eşim, bayadir yememistim cupra iyi oldu, hem kizartmamis oldum👍
afiyet olsun canım 💕
Ooo hayırlı olsunn:KK31:
3 ay 2 ay arayla olduğum için 30 gününe düşmesi beni çok mutlu etti inşallah böyle gider 😀

Aslinda bı wasa bı ekmek alayım diyordum ama wasa yi çok sevdim hep yesem ne olur ki🤫
ben anlatmıştım ya bizimkiler ekmek sevmiyorlar ekmeği çok alınca bozuluyor diye bazen beyaz ekmek istiyorlar ben evde bulunduruyorum.evde ekmek olmazsa,tatil hatta kahvaltıya davetliysen at çantana bundan iki üç tane gönül rahatlığıyla ye Ekmekle aynı mantık hep ye fark etmez
mühteşem ötesiyiz :sus::KK71:

Allah şifa versin iyi olsunlar inşallah, bahçeli evleri olması güzel, havalar güzel değerlendirin😀
canım orda degil
Diger evdelerdi
Orası da. BAya sıkıcı
sukur atlattılar
Amcamda olmustu onunki evde ama baya sıkıntılı gecti 13 kilo vermis 20 gunde
Sağol canım 🥰 bu hafta daha iyi gidiyor sanki, 😀
cuma muhteşem olacak🤩
anlıyorum anneme bu dönemde 2 kere gittim o da sitemli anlatıyorum anlamıyor beni :110:hepsi onun İyliği için yaşı 75 insan tedirgin oluyor :cry: atlatalım sağ Salim sonra yine hepberaberiz biz aile bağı küvvetli Milletiz öyle ayrı gayrı olunmaz bizde üzülme:KK19:

yok yemedim hurma kesti 😋bundan sonrası 3 gün ödem sonrası daha rahat geçecek :KK6:o yüzden işi sıkı tutmam lazım iştahım bundan sonra azalır:cool:

şok cuya söle 2 çeşit yapın şunu kandırmayın milleti 🤣şok bana uzak en yakında ne varsa ordan alıyorum 🥰

afiyet olsun canım 💕

3 ay 2 ay arayla olduğum için 30 gününe düşmesi beni çok mutlu etti inşallah böyle gider 😀
bana da şok 50 mt🤭 canım
Şu peynirli olana kesin bayılırım ben
Susamlı olan cok iyi bi secenek degil bencede
Unutum :eek:Kırmızı olanı Susamlı o biraz diyete ağır gelebilir:confused:
ben anlatmıştım ya bizimkiler ekmek sevmiyorlar ekmeği çok alınca bozuluyor diye bazen beyaz ekmek istiyorlar ben evde bulunduruyorum.evde ekmek olmazsa,tatil hatta kahvaltıya davetliysen at çantana bundan iki üç tane gönül rahatlığıyla ye Ekmekle aynı mantık hep ye fark etmez

İyi ki diyete niyetliyiz :KK71: :KK76:
Vücudumuza uyguladığımız yememe baskısından dolayı bıraktık mı herşeyi yiyesimiz var :KK72:Koruma iyi bir öğretmen olacak bizlere :21:
Aynen ins koruyacağız 🤩
Daha serbest ama temkinli olacağız

afiyet olsun canım 💕

Yulaflı olan aklımda 😀
Teşekkür ederim canım ❤️

3 ay regl için fazla ya😬 belki kilo verdiğin için düzene girer☺️

Yani aynı özelliği varsa tercihim sevdiğim tat olsun. Geçen wasa bitti ekmek aldım bitmek bilmedi resmen özledim bizim kıtır ekmeği 😄

Vücudumuza uyguladığımız yememe baskısından dolayı bıraktık mı herşeyi yiyesimiz var :KK72:Koruma iyi bir öğretmen olacak bizlere :21:
Şimdilik ben böyle çok mutluyum, umarım hep sağlıklı yiyecekleri tercih ederim, tek sıkıntı meyve bazen özlüyorum üzümü çok severim mesela onu da haftada bir yerim herhalde.

canım orda degil
Diger evdelerdi
Orası da. BAya sıkıcı
sukur atlattılar
Amcamda olmustu onunki evde ama baya sıkıntılı gecti 13 kilo vermis 20 gunde
cuma muhteşem olacak🤩
bana da şok 50 mt🤭 canım
Şu peynirli olana kesin bayılırım ben
Susamlı olan cok iyi bi secenek degil bencede

İyi ki diyete niyetliyiz :KK71: :KK76:

Aynen ins koruyacağız 🤩
Daha serbest ama temkinli olacağız
Çok zor hastalık amcan atlatmış şükür çok kilo vermiş ya,😔 sağlıklı olalım da yeter ki yavaş yavaş kilo verelim😔

X