🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Allah şifa versin iyi olsunlar inşallah, bahçeli evleri olması güzel, havalar güzel değerlendirin

anlıyorum anneme bu dönemde 2 kere gittim o da sitemli anlatıyorum anlamıyor beni hepsi onun İyliği için yaşı 75 insan tedirgin oluyor atlatalım sağ Salim sonra yine hepberaberiz biz aile bağı küvvetli Milletiz öyle ayrı gayrı olunmaz bizde üzülme
yok yemedim ama hurma iyi geldi
Benim yedigim ilk original olan, şimdi merak ettim ayrı ayrı alırım ben
yulaflı benim favorim
Bende regl başlamadan anlıyorum, canım tatlı istiyor, kuru üzüm, hurma, incir, kayısı kurtarıcı oluyor, Maraş dondurması da olabilir tabi
yok yemedim hurma kesti bundan sonrası 3 gün ödem sonrası daha rahat geçecek o yüzden işi sıkı tutmam lazım iştahım bundan sonra azalır
Biz şokcuyuz canım
Cesit bilmeyok
şok cuya söle 2 çeşit yapın şunu kandırmayın milleti şok bana uzak en yakında ne varsa ordan alıyorum
Sağol canım çupra almış eşim, bayadir yememistim cupra iyi oldu, hem kizartmamis oldum
afiyet olsun canım
Ooo hayırlı olsunn
3 ay 2 ay arayla olduğum için 30 gününe düşmesi beni çok mutlu etti inşallah böyle gider

Aslinda bı wasa bı ekmek alayım diyordum ama wasa yi çok sevdim hep yesem ne olur ki
ben anlatmıştım ya bizimkiler ekmek sevmiyorlar ekmeği çok alınca bozuluyor diye bazen beyaz ekmek istiyorlar ben evde bulunduruyorum.evde ekmek olmazsa,tatil hatta kahvaltıya davetliysen at çantana bundan iki üç tane gönül rahatlığıyla ye Ekmekle aynı mantık hep ye fark etmez
mühteşem ötesiyiz

Allah şifa versin iyi olsunlar inşallah, bahçeli evleri olması güzel, havalar güzel değerlendirin
canım orda degil
Diger evdelerdi
Orası da. BAya sıkıcı
sukur atlattılar
Amcamda olmustu onunki evde ama baya sıkıntılı gecti 13 kilo vermis 20 gunde
Sağol canım bu hafta daha iyi gidiyor sanki,
cuma muhteşem olacak
bana da şok 50 mt canım
Şu peynirli olana kesin bayılırım ben
Susamlı olan cok iyi bi secenek degil bencede
Unutum Kırmızı olanı Susamlı o biraz diyete ağır gelebilir
İyi ki diyete niyetliyiz
Vücudumuza uyguladığımız yememe baskısından dolayı bıraktık mı herşeyi yiyesimiz var Koruma iyi bir öğretmen olacak bizlere
Aynen ins koruyacağız
Daha serbest ama temkinli olacağız

Yulaflı olan aklımda
Teşekkür ederim canım

3 ay regl için fazla ya belki kilo verdiğin için düzene girer

Yani aynı özelliği varsa tercihim sevdiğim tat olsun. Geçen wasa bitti ekmek aldım bitmek bilmedi resmen özledim bizim kıtır ekmeği

Vücudumuza uyguladığımız yememe baskısından dolayı bıraktık mı herşeyi yiyesimiz var Koruma iyi bir öğretmen olacak bizlere
Şimdilik ben böyle çok mutluyum, umarım hep sağlıklı yiyecekleri tercih ederim, tek sıkıntı meyve bazen özlüyorum üzümü çok severim mesela onu da haftada bir yerim herhalde.

Çok zor hastalık amcan atlatmış şükür çok kilo vermiş ya, sağlıklı olalım da yeter ki yavaş yavaş kilo verelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…