🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Bugün titremeli menüm
sabah
2 yumurta tavada
4 zeytin
2 dilim beyaz peynir
1 dilim ekmek bu defa çok Büyük değildi
domates salatalık çay
Çocukların tabağından yarım pankek ve 1 ince dilim muz
reçelige reçel koyarken tatlı kaşığında kalını sıyırdım yarım çay kaşığı değildi
bazen cidden boş bulunuyorum

ara 3 hurma 1 Türk kahvesi

akşam
5 orta köfte
salata
ayran

1 kahve ve maden suyu

bu gün çok su içmedim yatmadan 1 2 bardak içerim

Çok güzel yine öyle arada kaşık siyirmalar olacak tabi bu gün bal koyarken kaşığı yalamadan yıkadım içim gitti afiyet olsun

aynen bende son 1 senedir boyleydim sanmi beni tArif etmissin canımdefalarca denedim ama verecegime aldım
Sonunda kendime neyin iyi geldigini buldum
Diyestisyenle 2 hafta da yarimsar kilo verince
Dedim dur boyle olmaycak
Birde şunu dene
guzis sende basaracaksın
Sakın motivasyonunu dusurme
Bol salata yaptım yanına iki yumurta, kızım demesin mi yumurta neyse ona verdim zaten tok oldugumdan bol salata ile günü kapattım
ay yerim onu analîk boyle bisi iste afiyet olsun canîm
mukemmel menu
Afiyet olsun canim
Kendime detoks suyu hazırladım, Dukan birası diyorlar ama ben böyle demeyi tercih ediyorum

Eki Görüntüle 2702868
cok merak ediyorum ne zamandir yomak istiyorum bir yapamadîm
Bol eksi getirsin canim
Harikaaa afiyet seker olsun

Kîzcelerim eve cok olmadî geleli
Guzel bigun gecirdik
Col guzel olmussun dediler
Eskiden olsa En irileri bendim
Simdi minicik hissettim kendimi
Kiyafet denedik
Bazî seyler en cok bana yakisti
Asla giymeye bile yeltenmedigim seylerdi
Simdi motivasyon yukseldi
Biraz daha zayiflama istegim artti

Sabah 10 kahvalti 1 yumurta 2 vasa 2 catal peynir
2 yesil Zeytin(yesil zeytinlerim asiri iri)
Saat 2.5 gibi 3 kasik yogurtlu brokoli
2 kaşık bugday salatası
2 kaşık meksika fasulyesi salatası
1 catal tursu kavurması

15 cesit vardı
Bunları yedim bol bol cay kahve içtim yalnız

Koreli bir kadının 2 gündür kanalına takıldım farklı tarifler veriyor içerik olarak çok
güzel hazırlanmış şeyler, kültürel olarak anlaşır.kadın hem ev rütinini anlatıyor, hem yemek yapıyor yalnız her yaptığı şeyi Oturuyor amiyane tabirle şapır şupur yiyor böyle katur kutur sesli zaten kadının videolarda sesi çok yok alt yazı Ama nedense yemek yerken sesli bir gece kocası eve gelirken nagıd tarzı bir yiyecek getiriyor oturup yiyorlar “eşim eve geç Gelince biz gece kaçamakları yaparız “ diyor kadın zayıf bişey ertesi gün tartıya çıkıp ne dese beğenirsin neyseki akşam kaçamağından sonra aynı kilodayım dedim 3 bulgur yedim diye ne haldeyim sen otur kızartma ye .ben yesem ne olurum
gen çok önemli bu topraklar hep bereketli mübarek

harika motive olmuşsundur günün güzel geçmesine çok sevindim
Menünde harika motivasyonun ona bile yansımış

Ayy onların katır kutur yemelerine hic dayanamıyorum bir iki izleyeyeim dedim canım karbonhidrat yok pek onlarda
Ondan kurtarıyorlar sanki

harika motive olmuşsundur günün güzel geçmesine çok sevindim

Menünde harika motivasyonun ona bile yansımış
Sohbetten muhabbetten yiyemedim bir daha cok açım ama aşırı trafik vardı 2.5 saatte eve geldik 10 dan sonra da. Birsey yemek istemedim uyuyayim en iyisi

Sen, ben, hepimiz zaman zaman yaşıyoruz bunu, neyse ki geldi geçti. Zaten o ümitsiz devreden kurtulabilmek önemli, dönüm noktası oluyor, işte o noktayı yakalayabildigin an çorap söküğü gibi çözülüyor herşey, resmen kendini buluyorsun.

Çok mutlu oldum senin adına devamı gelecek ve istediğin kiloda daha da mutlu olacaksın

afiyet olsun canım, harikasın ne diyeyim

Efser benim kanaatimce ideal kilomuza gelip en az 1-2 sene kilomuzu korur isek, bizim de ani kilo artislarimiz olmayacak.. biz bir veriyoruz hiç koruma yapmadan hooop geri alıyoruz sırf bu yüzden ertesi güne 1-2 kilo artı çıkıyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…