🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

evet kuzum aynen öyle
Sanki hic bisey bilmiyordum
Halbuki diyet yapa yapa uzman olduk
Eskisi gibi ipleri bi elimize aldık mı
Sonrasi kolay oluyor
Burdaki herkes basaracak bunu ben inanıyorum can ı gönülden
Yemenin sonu yok çünkü
Çok mutlu oldum senin adına devamı gelecek ve istediğin kiloda daha da mutlu olacaksın
Hep birlikte ins sonrada koruma yapacağız birlikte❤ En büyük eksigimiz bu çünkü
Kendimizi salmak
afiyet olsun canım, harikasın ne diyeyim

Tıpkı ben, o günleri hatırlamak istemiyorum ama unutmak da istemiyorum bana ders olsun.
İnşallah bende hepimizin istediği kiloya ulaşacağına gönülden inanıyorum ve beraber korumaya geçmeyi sabırsızlıkla bekliyorum

Çocuklarla zootropolis diye animasyon filmi izledik, çok hoşuma gitti keyifle izledik tavsiye ederim. Hepinize iyi geceler

Ayy onların katır kutur yemelerine hic dayanamıyorum bir iki izleyeyeim dedim canım karbonhidrat yok pek onlarda
Ondan kurtarıyorlar sanki
Bende yanım da öyle yeseler tabağı kafasına geçiririm, inan tahammülüm yok bu konuda kendim çok frenlerim,o kadar diyeyim
bazı kültürlerde sesli yemek yemeğin güzel olduğunu ifade şekli diye biliyorum hatta geyirmekte öyle belki öyle adetleri vardır
pirinç lapasına bişeyler katıp katıp yiyorlar kahvaltı kültürleri çok yok gibi biraz geç yapıyorlar sabahlarında kahve, buzlu kahve,çeşit çeşit kahveleri var.çayları bitki çayı ve sütlü çay gibi.Ekmek var ama bizim gibi herşeyin yanında değil tost veya arasına yağ reçel sürüp kanepeler sandevuç yapıyorlar.

Benimki inmeli çıkmalı olur hep ne iş yaa ver ama verememe gibi bir şey

Çocuklarla zootropolis diye animasyon filmi izledik, çok hoşuma gitti keyifle izledik tavsiye ederim. Hepinize iyi geceler
bende dün kızla yürürken kendimi kötü hissetim sanırım bu pandemide çok ilgilenemedim nasıl koşuyor bir kuşa bir ağaça hayranlık bakıyor çevresindeki herşeyi yeni görmüş gibi parkın çevresinden dolandık “bekle beni korana bitsin geleceğim“ dedidaha sık yapmalıyız dün iyikide kendimi dinlemedim

Teşekkür ederim canım sayenizde motivasyon tavan
Senin adına çok sevindim sen bu azimle başarırsın canım

Kahvaltı
sabah eşim kıymalı yumurta istedi
ondan 2 kaşık kadar
2 burgu 2 top peynir
1 büyük dilim köy ekmeği
5 zeytin
domates salatalık ve çay
sofradan kalkarken eşimin uzattığı 3 fındığı kırmak istemediğim için yedim

kahvaltı
1 haşlanmış yumurta
1 dilim ekmek
1 dilim peynir
1 dilim hindi füme
Domates
Salatalık
5 zeytin

Canım ya, bu durumdan hepimiz etkilendik ama en çok çocuklar etkilendi

Günaydı iyi pazarlar
Günaydın canım
Günaydın güzel bir Pazar günü olsun
Günaydın canım
Afiyet olsun
kahvaltı
1 haşlanmış yumurta
1 dilim ekmek
1 dilim peynir
1 dilim hindi füme
Domates
Salatalık
5 zeytin
Afiyet olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…