🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

G guziss35 bu hafta menü paylaşir misin, neden gitmiyor gozlemleyelim, ne dersin, ama akşam toplu bir şekilde, su spor dahil ederek
Canım çok güzel anlatmışsın ve çok doğru dedin daha önce yaptım yine yaparım ve yapıcam yavaş gitsin az gitsin ama gitsin sonınğben kazanacağım

Kızcelerim ben bu aksam gitmekten vazgectim sabah gidicem ins
Guzel bi Salata yapıyorum simdi
yarin giderken goturmek icin
Bakalım fark edecekler mi
Sadece 2 si bilmiyor zaten onlar farkedecek mi oni merak ediyorum
uzun zamandan sonra buluşmak Özlem gidermek güzel oluyor fark etmeseler gözlük hediye ederiz artıkBol eğlenceli mutlu bir gün olsun
bir ara bu ne yediki dedim ben tek öğün yapmaya çalışsamda senden çok yemiş gibiyimpizzayı sormuşsun tuz hakkına baktım köşe tarafından usulca yerine bıraktım zerdeÇallı yoğurdumu yedim mutfağın kapısını çektim çıktım
iyi tatiller keyfine bak abartmadan yersen birşeycik olmaz hareket alanı varsa otelde spor salonu gibi akşamları yürü,yada açık havada yürü yendiğini yakarsın merak etme

Son düzenleme:
Canım çok güzel anlatmışsın ve çok doğru dedin daha önce yaptım yine yaparım ve yapıcam yavaş gitsin az gitsin ama gitsin sonınğben kazanacağım
Bu bedene sağlıklısız şeyler öğrettik .bir gün de sağlıklı ol yeni bir düzen kurmak bir çoçuğa bir haftada ilk okulu bitir demek gibi bir şey.İmkansız değil sadece dönüşmek için zamana ihtiyacı var ona bu şansı sen vereceksin

Hadi Günaydınlar olsun
rabbimin yaratığı bu bedenin değerini biz vereceğiz herşey bizim elimizde doğa üzerinde tek insanda olan irade ve düşünme güçü bizde o zaman güç bizde

İyi tatiller canım, tadını çıkarın tatilin 2. Balayiniz olsun

Canım ben 2 öğün yapıyorum ama bu ikin öğünle daha az kilo veriyorum, ben 3 öğünle daha hızlı kilo veriyordum mesela, ama ben 2 öğünü diyet için yapmiyorum başka sebeplerden dolayı hayatıma geçirmek istiyorum

Sen sana iyi gelen hangi yöntemse öyle devam et ama kaçamak ödül vs olmasın, en azından 1 ay kendine vakit ayır sabret ve sonucuna göre eğer yine kilo vermezsen bu sefer Dr. Gidip tahlil vs. Yaptırırsın , inşallah buna gerek kalmaz ve verirsin, bak dünden bu güne ne güzel gitmiş. Ben seni tanıyorum dün modunun düşük olduğunu anladım ve senin kilo vermeni çok istiyorum . Yalnız ayda 3-4 kilo vermek ideal hedefini çok yüksek tutup demoralize olma sakın, sevgiler

Ayy iyi varsın canım ne güzel moral verdin teşekkür ederim evet dün baya kötüydüm senin dediğin gibi yapıcam 3 öğün yapıcam bugün 10 Ekim 10 Kasım’a kadar 3 kilo hedef koyayım kendime dediğin gibi küçük hedefler olsun en azından hedefe ulaşınca moral olur daha çok istek gelir deneye yanıla yol alıcam

Canım bu hafta sağlıklı olan doyurucu menü tercih et, diyet psikolojisinden çıkarsın hiç kilona bakma haftaya farkı goreceksin, hem doyacak hem kilo vereceksin, kahvaltı tabagimi koydum inan benim hep böyle doyurucu yoksa devamını getirmez ve bırakırım diyeti

Tamam canım öyle yapıcam bakalım sonuç ne olacak

haftaya evi dip bucak temizlicrm bugün sadece sildim süpürdüm çocuğun okul ihtiyaçlark var onları halledicem bugün şimdi bi kahve içip enerji toplayıp dışarı atıcam kendimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…