🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

benimki hergün olsa yer o kadar seviyo ama ben haftada bir çocuklarda yer o yüzden kışın nerdeyse her hafta balık vardır
kışın 2 en fazla 3 kere Evde balık yenir o da evde pişmez Ailece sevmiyoruz
benim hikayemde benim rahmetlik babam çok severdi her hafta avlanır her hafta temizlenir kızartılırdı bir yerden sonra ev halkına gına gelirdi görmek dahi istemiyorduk iğrenerek yemiyorum ama aklımda gelmiyor. Belki zamanında bu kadar çok yemek zorunda kalmasaydım şimdi severek yerdim.
çoçuklara için çok istiyorum oğlan benim gibi biraz biraz yiyor diğerleri gözlerine dahi göstermiyorlar. Küçük e kışın balık takviyeleri kullanıyorum
Maşallah size

yeni bir şey öğrendim keşfettiğim bir yöntem gerçekten çok iyi geliyor Eğer canınız bir şey çekti ve o yiyeceğin başına gidiniz elinizi uzatın ve alın ona bakarak şunu diyin ”ben kendime ve bedenime değer veriyorum bu yüzden bunu yemiyorum ben kendimi ve bedenimi severek doyuyorum”Bunu sesli Şekilde bilinç altınıza mesaj olarak bir kaç kez söyleyin inanın bir lokmada alsanız Bile geri bırakıyorsunuz.bende öyle oldu deneyin.

Efser tavsiye etmişti, bayadir Zerdeçal kullanıyorum yemeklere vs. Katıyorum, hatta geçen keke kaymistim
Hindistan Cevizi yağı hiç kullanmadım, alayım diyorum hep kalıyor

Allah rahmet eylesin canım,

Dediğin gibi çok yemekde mantıklı değil haftada bir ideal

Dün gece üzüme baktım baktım ve yemedim zaten siskinim bunu yersem (durduramam çok yerim) yarın moralim bozulacak ne gerek var dedim, bundan sonra senin söylediğini tekrar ederim

Dün gece üzüme baktım baktım ve yemedim zaten siskinim bunu yersem (durduramam çok yerim) yarın moralim bozulacak ne gerek var dedim, bundan sonra senin söylediğini tekrar ederim
Önce ne işe yaraki dedim aslında her ayna gördüğünde kendimi seviyorum demek lazımmış ben bunu yiyecege bakarak söyledim direk bırakıyorsun lokma ağzında büyümeye başlıyor. Dene

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…