🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Dolu beklenen şehrimin sabahından günaydın herkese💙
Biraz sıcak su,zerdecal,limon ve cok az hindistan cevizi hazırladım ve içtim
Cooook faydalı
Biraz zor ictigimi itiraf edeyim🙈

Günaydın arkadaşlar ❤️ bu gün iş yerinde kahvaltı vardı yani kendi arkadaşlarım ile veeee sadece wasa otlu peynir zeytin yedim onca ısrara rağmen gururluyum :KK76:

M Minikkelebk Sarayca Sarayca eşime kapıyı açtım woooow saçlar süper olmuş yağlama ballama... sonra duşa girdi çıktı duştan sonra hoşgeldin bilmemne sarıldık yalnız hala farketmedi, oturduk annem babamda var eşim görevini anlatıyo derken 8de yemek yedim yola çıktım dedi bende "aa sen o saatten sonra yemek mi yiyorsun ..." dedim anladı heralde sen yalnız çok zayıflamışsın dedi başladı övmeye🤣🤣 farketmedin dedim farketmemmi hiç çok incelmişsinde şöylede böylede..

Yook daha çok hırslandım hedef kiloma mutlaka inicem😳
Canım bak farketmiş ne güzel, erkekler bu konuda biraz odun olur ama enistemiz öyle biri değil belli ki, Allah mutluluğunuzu daim etsin ❤️❤️❤️👏🤩🤩😍🥰

Günaydın canım:KK36:
günaydın kızlarr :KK200:
ben yine artıyım cumaya göre önümüzdeki haftada aynı olursa sanırım diyetisyen desteği alıcam neden böyle oluyo anlamıyorum demorolize oluyorum bu şekilde:işsiz:
Güzide bence bir hafta daha ver kendine sonra olmadı gidersin diyetisyene, 2 ay sabret ve sonrasında zaten her şey çorap söküğü gibi gelecek, sakın demoralize olma bir şekilde vereceksin bu kiloları❤️
Dolu beklenen şehrimin sabahından günaydın herkese💙
Biraz sıcak su,zerdecal,limon ve cok az hindistan cevizi hazırladım ve içtim
Cooook faydalı
Biraz zor ictigimi itiraf edeyim🙈
Günaydın canım ❤️
Bildiğimiz toz hindistan cevizi mi, ödem için mi kullanıyorsun.🙈

Güzide bence bir hafta daha ver kendine sonra olmadı gidersin diyetisyene, 2 ay sabret ve sonrasında zaten her şey çorap söküğü gibi gelecek, sakın demoralize olma bir şekilde vereceksin bu kiloları❤

Günaydın canım ❤
yok canım zaten önümüzdeki hafta da beklicem ona göre hareket edicem :KK36: :KK60:

Güzide bence bir hafta daha ver kendine sonra olmadı gidersin diyetisyene, 2 ay sabret ve sonrasında zaten her şey çorap söküğü gibi gelecek, sakın demoralize olma bir şekilde vereceksin bu kiloları❤

Günaydın canım ❤
Canım eksik yazmışım
Hindistan cevizi yağı
Yağ yakimini sağlıyormuş
Kahveye filanda Atilabiliyor
Aromasını seviyordan Hindistan cevizinin severek tuketirsin
Zerdecalda ödem İcin canım
Bi süreçte sağlığımız icin hepimiz zerdecal ve zencefili kullanmalıyız diye düşünüyorum:)

Canım eksik yazmışım
Hindistan cevizi yağı
Yağ yakimini sağlıyormuş
Kahveye filanda Atilabiliyor
Aromasını seviyordan Hindistan cevizinin severek tuketirsin
Zerdecalda ödem İcin canım
Bi süreçte sağlığımız icin hepimiz zerdecal ve zencefili kullanmalıyız diye düşünüyorum:)
hindistan cevizi yağı ben de kullanıyorum kahvede içiyorum genelde tadını seviyorum ve bağısak çalıştıryo

X