🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Kızlar bu akşam karnabaharda benim midemi hiç tutmadı, yedikten 1 saat sonra acıktım, ve tabiki mutfakta oyalanmadan salona attım kendimi, eşim gelecek kesinlikle yemem ama işte can bu çekiyo..

şimdi soda içicem ama onun yerine yeşilçaymı içsem diyorum göbeğim şişmesin

Sombre oldu canım bende yeni öğrendim kuaförle işimiz olmayınca☺
Güle güle kullan canım
Kuzum ben yeşillikte yemiyorum o yazdıklarını hiiiç ağzıma sürmedim keşke yiyebilsem
Çok şey kaciriyorsun
Eşinin geleceği gün karnabahar olmuş mu kız, ev kokmustur afiyet olsun
Kızlar 1 saate eşim geliyo yolda acaba kilomu farkedecekmi çok meraklardayım, tayt üstüne annemden dar bişeyler buldum onu giycem
Hadi gözün aydın elbette farkeder

M Minikkelebk Sarayca eşime kapıyı açtım woooow saçlar süper olmuş yağlama ballama... sonra duşa girdi çıktı duştan sonra hoşgeldin bilmemne sarıldık yalnız hala farketmedi, oturduk annem babamda var eşim görevini anlatıyo derken 8de yemek yedim yola çıktım dedi bende "aa sen o saatten sonra yemek mi yiyorsun ..." dedim anladı heralde sen yalnız çok zayıflamışsın dedi başladı övmeye farketmedin dedim farketmemmi hiç çok incelmişsinde şöylede böylede..

Yook daha çok hırslandım hedef kiloma mutlaka inicem

Hadi gözün Aydın kuzum Allah ayırmasın muhabbetle aşkla tutkuyla kalın

hadi gözün aydın canım kız fark etmiş ya adam bozma moralini

ben de ne zaman yesem midem bomboş gibi oluyo tokluk hissi vermiyo bana da

ben yine artıyım cumaya göre önümüzdeki haftada aynı olursa sanırım diyetisyen desteği alıcam neden böyle oluyo anlamıyorum demorolize oluyorum bu şekilde

Canım maşallah size saçlarını da güle güle kullan Esin Yanındayken de bol bol Gwz tadını çıkar
biz buradayız nasıl olsa gelirsin zayıflarız
Kız karnabahar sabah pişti annem ben kuafördeyken baya havalandırmış evi,neyseki bende de gaz yapmadı

ben de ne zaman yesem midem bomboş gibi oluyo tokluk hissi vermiyo bana da
Aksama Karnıbahar yapacaktım resmen sogudum yani teşekkür ederim
ben yine artıyım cumaya göre önümüzdeki haftada aynı olursa sanırım diyetisyen desteği alıcam neden böyle oluyo anlamıyorum demorolize oluyorum bu şekilde
Canım bencede denemelisin
Sana belki de iyi gelecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…