🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Yavaş yavaş başlayalım dim dik popomuz olsun,
detoks yapacak mısın şimdi

Günaydın canım

Ekmek yerine muz yicem öyleyse değil mi? Karatay da tahıllıda olsa ekmek yok diye biliyorum?
Ekmek yerine ceviz,badem,fındık
yumurta yerine minik bir boy muz diye biliyorum Benim aklımda öyle kalmış Nevreste uzun süre Karatay yapmış biri o daha iyi bilir gelirse mutlaka cevaplar
yumurta sevmeyeler yumurta yerine alternatif ne yiyebilir?

Zaten hazır gidadan uzak durup geç vakitte yememek bu işin püf noktası

Biberden bir şey olmaz Afiyet olsun
bisey olmamis canîm hatta iyi seyler olmuş
İyi tutmuşsun canım kendini yine nasıl olsa bugun detoks hemencik gider
bende ilkokulda Sınıftaki yumurta kokusundan yumurtadan tiksinmiştim uzun seneler yumurta yemedim
Simdi bir guzel basıyorum baharatı yiyorum

Hay Allah razı olsun bende bu siteden 1 ini bulmustum 2-3 unu görememiştim tel burda var zaten
Süper ya, M Minikkelebk 1 ay beklemeyeceksin
benimde seninde gözün aydın
Menengic kahvesi ve biraz ders zamanı, bu arada patates ve ıspanak haslandi yarına hazırım iyi geceler hepinize

Eki Görüntüle 2695103
afiyet olsun canım benim
İstedigin neticeye ulaşırsın ins
Allah zihin açıklığı versin
Efser bu arada bu gün 15 tane squata başladım, yavaş yavaş artiracagim
Supermis bende yPsam aslinda ihtiyacım var
1. Gün detoks malzemelerin hazır artık kacari yok

Eki Görüntüle 2695115
Ooo hazırlanmış bile
Sarayca benim ismimin altında sizdeki gibi VKI güncel kilo vs neden gözükmüyo olabilir, halbuki bilgileri girip kaydet diyorum
senin boyun kac canım vki gayet normal görünüyor
onu da bekleriz efenim yolla yapalım bu videoları 1 hafta boyunca 1 ini 2. Hafta digerini yapıyoruz degil mi?
He he bisi olmamış canım guzel seyler olmus hatta

Kahvaltımı yaptım, bir lokma peynir, patates ve ıspanak, insan yokluktan bunları da severek yiyebiliyormus
Sever tabi ya nolcak en guzel nimetler
Benimde patatesle cok aram yoktur ama
Ac olunca nimetlerin tadı kadri kıymeti daha. Cok anlaşılıyor

Kahvaltımı yaptım, bir lokma peynir, patates ve ıspanak, insan yokluktan bunları da severek yiyebiliyormus
Kahvaltı benim için çok sevdiğim bir öğün.bana deseler yemeğe gidelim ben derim kahvaltıya gidelim o kadar ki seviyorum.O yüzden detokslarda ben herzaman klasik kahvaltı yapıp gerisi detoks olarak devam ediyorum

Kapya biberin zayıflamada etkisi var

Canım merhaba
Haşlanmış yumurta olması şart değil
Kıymalı yumurta veya menemende yenebiliyor tabi bunları yemek istemiyorsak muz yenebilir.
Tok tutması adına ekmek yerine ceviz yeniyor.
Yumurta olmazsa olmaz hergün muz yenmez:)
Peynir,zeytin ve avuç içi kadar fındık ,fıstık,ceviz ile desteklenebilir.

Ahhh Efser eskiden ne güzel hızlıca kilo verirdim şimdi çok zorlanıyorum:)

friendlyfriendly canım doğru hatırlıyormuşum yumurta yerine bir minik muz yiyebilirsinama cidden yumurta şart ben ister kilo verme sürecinde isterse vermeyeyim yıllardır yumurtasız güne başlamıyorum

Nevoş um kilomu aldın ?

Evet yumurtasız olmuyor
Aynı şekilde ne zaman diyet yapsam yumurta vazgeçilmezim:)
Aynen Malatya bana yaradıSütejli evde oturup,hareketsiz kalmaktan 73-74 oldum

Güzel bir eksi görülmüş anlaşılan

Jillian videoları 10 ar gün yapıyorsun, hiç ara vermeden. Zaten çok kısa sürüyor hemen bitiyor, sen bunları bitir beraber diğer videoya başlar taş gibi hatunlar oluruz

Dün onca yemeye benimde fazla artım yoktu, yani artı cikiyorum ama düne göre biraz daha eksiyim,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…